Profix
counter
2 245 270 5 1
Joker Nowy wpis
Kandydat

Witam, może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy na Podkarpacie, szczególnie Rzeszów i okolice?

Pytanie Nowy wpis
Kandydat
@Joker

Też jestem ciekawy, bo widzę ogłoszenie

Joker Nowy wpis

Nikt nic nie wie?

Najlepszy

(usunięte przez administratora) Mają za nic pracownika, premie nie dość że śmieszne to jeszcze zabierane za byle co. (usunięte przez administratora) Osoba bez jakichkolwiek kwalifikacji, wyglądu oraz szkoły, trzymająca się kurczowo stanowiska bo jakby odeszła to jedyne co pozostaloby to praca na kasie w supermarkecie.(usunięte przez administratora) Brakuje rak do pracy, zabrane nadgodziny i pracujące soboty które jeszcze w jakiś sposób generowaly na plus miesięczny przychód, oby tak dalej. KAZDEJ NORMALNEJ OSOBIE ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE!!!

Tak6Nie3
Loki
@Najlepszy

W sumie wszystko się zgadza, kierownicy to zwyczajne chłopki bez szkoły nie znających żadnych języków, a dyrektor obiecuję złote góry których po 3 latach nie zobaczyłem... Jak się zatrudniłem w tej firmie to od razu stwierdziłem że nigdy w swoim życiu gorszej pracy nie miałem. Wspomniano już o premiach, jest szansa je wyrobić jak będziesz w miarę zapierdzielał, ale bez przesady bo jak zrobisz wszystkie nadgodziny i soboty to trzeba będzie je urwać bo za dużo zarobisz ... Taki jest system myślenia kierowników i chyba dyrektora, co do drugiego nie jestem pewny więc nie będę ściemniał. Coś pozytywnego powiem o tej firmie - Ciesze się w końcu że z niej się zwolniłem i zarabiam w końcu jak należy! Prośba dla fanatyków tej firmy proszę tego nie podważać i nie negować bo taka jest prawda tej spółki... Chciałem wyrazić tylko swoje zdanie... Jak jesteś młody i chcesz zarobić na wakacje to polecam, a jeśli chcesz tu pracować żeby zarobić na swoją rodzinę to wyślij swoją żonę do dobrej pracy żeby zrobiła na całą rodzinę... Reasumując NIE POLECAM!!!

Bezrobotny
@Loki

Jestem bezrobotny, straciłem pracę przez koronawirusa, bo zamknięto moja firme i szukam jakiejkolwiek pracy, czy PROFIX zwolnil pracowników z powodu epidemii? Wypłacają pensje terminowo? Chłopki mnie nie interesują tylko płaca w terminie. Jest czy nie?

Bezrobotny
@Najlepszy

Chciałbym pracę, coś robić, wyjść z domu, uważasz że nie dostanę płacy w terminie?

@Bezrobotny

Firma nie zwalnia ludzi. Na chwile obecną prowadzona jest rekrutacja.

@Bezrobotny

Jeżeli chodzi o wypłatę zawsze jest w terminie. Jeśli ktoś pisze na forach inaczej, to najzwyczajniej kłamie.

Tak1Nie1
Loki Nowy wpis
@Bezrobotny

W tej firmie zawsze będzie praca nawet w czasie epidemii !!! Z jednej strony plus pod warunkiem że firma zapewniła pracownikom pracę i przede wszystkim środki ochronne co i tak na (usunięte przez administratora) się nadają mijając w wąskiej alejce z tak liczną obsadą pracowników zbierających towar... Firma nie ma zamiaru tracić pieniędzy przez jakiegoś wirusa, człowiek jak się zarazi to jego problem... Tylko hajs się liczy, ale nie pomyśleli chłopki że jedna osoba zarażona może zarazić pół firmy przez cały dzień...Takie moje spostrzeżenie... Za bardzo odleciałem bo to prywatna firma i takie rozwiązania są stosowane. W mojej firmie w której pracuję pracujemy rotując w jak najmniejszej obsadzie, mijając się co tydzień, a teraz co dwa ( oczywiście home office jest normalnie płacony). Moim zdaniem jak nie masz pracy to się zatrudnij, zawsze płacili na czas!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Profix?

TakNie4
Świstak

Prawda jest taka Super Firma kto twierdzi inaczej kłamie . Wszystkie negatywne opinie na temat Profixu wypisują ludzie którzy nie umieją sobie poradzić ze sobą w życiu , wszędzie znajdą się osoby którymś coś nie pasuje jak funkcjonuje miejsce pracy zawsze jest możliwości zwolnienia się a nie narzekać . Profix 100 lat oby tak dalej .....

Tak18Nie10
deva
@Świstak

Przestań pisać brednie, nie umieją sobie poradzić. Pracowałam tam poradziłam sobie w innym kraju gdzie mieszkam od wielu lat, pracuję w finansach nie w magazynie nie na szmacie . Twoim zdaniem Ci co sobie świetnie radzą w życiu to członkowie rodziny prezesa ??? Super firma dla kogo ? Dla dzieci prezesów pewnie tak dla kogoś co sam chce w życiu do czegoś dojść z całą pewnością nie.

Tak10Nie2
Roman
@deva

Każdy na tym forum ma prawo do swojej subiektywnej opinii o pracodawcy, więc nie powinnaś się unosić. Skoro byłaś zatrudniona w Profix napisz kilka słów o warunkach zatrudnienia. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie mogłaś się tam rozwijać. Nie we wszystkich firmach pracodawca oferuje kursy lub szkolenia. Czasem benefity to program socjalny lub premie. Czy były one oferowane? Zachęcam Cię do dyskusji.

Tak1Nie7
Roma
@Roman

Źle wnioskujesz. Tam nie o rozwój chodziło a o brak etyki. Profix zmienił moje życie dzięki niemu mam na koncie najważniejszą i najlepszą decyzję w moim życiu wyjazd z Polski. Warunki zatrudnienia na rozmowie kwalifikacyjnej w Profixie wszystko było pięknie natomiast jak się już zwolniłam (em) z poprzedniej firmy to się okazało, że Profix owszem chce mnie nadal zatrudnić tylko że warunki się zmieniły część pieniążków oficjalnie część do rączki. Co było robić skoro z poprzedniej firmy się zwolniłam (em) trzeba było podpisać. Szkolenia owszem były ale mi te szkolenia nie były potrzebne angielski znam biegle. Nie rozśmieszaj mnie zasłaniając się oferowaniem przez Profix szkoleń czy kursów myslisz ze jak wprowadzicie angielski czy prywatne ubezpieczenie zdrowotne to ludzie będą pracować w Profixie za miskę ryżu. Dodatkowe benefity to to dziś standard na rynku. To Warszawa a nie Suwałki :) Premie, z tego co pamiętam wysokie premie były dla członków rodzin potem sobie synuś prezesa jeździł na drogie wycieczki zagraniczne przeglądając oferty w godzinach pracy :).(usunięte przez administratora) Jak nie będzie komu pracować i będzie taka rotacja jaką macie to kto wam będzie spłacał gigantyczny kredyt za wybudowanie nowoczesnego budynku ??? Kiedy rozstawałam (em) się z Profixem próbowano mi wmówić jaka jestem do (usunięte przez administratora) wyjechałam (em) pracuję w korpo na kontrakcie poprzednie zatrudnienie amerykańska korporacja na liście Forbsa poza granicami kraju.

Robowash
@Świstak

To czemu tak niska ocena. Skoro taka rewela...

@Świstak

Nie masz racji świstaku ,jesteś albo z zarżądu ,albo lizo ....ludzie piszą prawdę bo taki czas a Profix został w latach poprzednich i nic się nie zmienia ,nie docenia ludzi którzy pracują na pełnych obrotach ,a nawet ich zwalnia(swoją drogą czyja to piłka m.c czy innych nie masz racji świstaku jesteś robotem bądż jesteś d ...wł,coś z tych dwóch rzeczy,ludzie piszą prawdę a ty chyba zainfekował cię koronawirus

Jan Rodzyn
@Świstak

W pracy wołają na Ciebie świstak i tej samej ksywki użyłeś tutaj? Hahaha, pożal się Boże kierownik Świstak bez wykształcenia i z naganną aparycją

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jan Rodzyn

Profix zniszczył mi kręgosłup. Co prawda nie pracuje już tam od kilku lat ale do tej pory mam problemy. Byłem młody, chętny do uczciwej i ciężkiej pracy, ale bez przesady. Brygadzista ganiał po magazynie, nie przestrzegali BHP, jak by miał bicz to by napierdalał po plecach jak (usunięte przez administratora) Rozumiem ze na magazynie się dźwiga ciężkie rzeczy, ale robi się to w swoim tępie. Przez te poganianie dorobiłem się przepukliny kręgosłupa. Kierownicy pilnują Ciebie co do minuty, nawet w spokoju się nie wysrasz. Bramki na wejściu,jak na lotniku. Co ja im wyniosę z tego magazynu? Kluczyk za 5 zł? Marne płace, Panowie w garniturach na wyższych szczeblach nawet nie spojrzą na magazyniera, nie odpowie zwykłego „dzień dobry”. Koledzy z pracy donoszą na siebie nawzajem, myśląc ze dostaną podwyżkę. Odradzam te firmę i te chińskie, słabej jakości produkty.

FILIP

Widzę że w każdej firmie jest banda leni którym zawsze jest mało, a niech dziady idą do innej pracy to ich docenią najlepiej w pole do Niemiec, pozatym każdy może startować do parlamenty lub na prezydenta tam jest najlepsza praca

TakNie4
@FILIP

Lenie ,a może niedoceniani przez pracodawcę,nie nazywaj ludzi pracy dziadami (usunięte przez administratora)

@Cichy

Ale przecież są chyba w Profix premie, kursy i różne benefity pozapłacowe? Mówię o magazynie. To w sumie jakaś forma doceniania pracownika. Czyż nie?

TakNie2
Kobieta
@FILIP

Poszłam do innej firmy i wiesz co 10 lat jak w Profixie nie pracuję obecnie 10 tysi na rękę. Dzięki Ci Profix, że mnie kiedyś zwolniłeś. ????????????????????

@Marta

Jakie premie ,jakie benefity ,jakie kursy...

łobuz
@Cichy

dla biura tylko :)

Jjoo2

słaba firma ekassa - komentarze na forum, ocena. http://lista-firm.com.pl/opinie/ekassa

Tak2Nie1
@Jjoo2

Nie jest to odpowiedni tu komentarz. Jeśli masz coś jednak konstruktywnego do powiedzenia odnośnie Profix jako pracodawcy, to oczywiście serdecznie Cię do tego zachęcam. Może zacznijmy od tego, czy w ogóle byłeś pracownikiem tej firmy? Wszystkim pozostałym przypominam, że Profix aktualnie rekrutuje. Szczegóły znajdziecie na ich oficjalnej stronie, do której Was odsyłam: https://www.profix.com.pl/pl/main/kariera Może ktoś z Was widzi ofertę idealną dla siebie i chce się z nami tym podzielić? Zapraszam do dyskusji!

Tak2Nie5

krajan
@Bożena

Daj spokój ludzie odpowiadają to co czują ,a ty kto jesteś by odpowiadać negatywnie na opinie, szefowa marketingu na wypowiedzeniu czy co.Daj spokój ludziom mają prawo pisać co ich ze strony firmy spotkało ,ja chociaż miałem do czynienia tylko z jednym z waszych bossów mam bardzo złe skojarzenia ,ale ich nie ujawniam na razie,co potem czas pokaże ,a Pani ,Pani Bożeno niech nie trzyma strony szefostwa bo to zła polityka {ja to wiem na pewno}

Tak3Nie2
@krajan

Oczywiście - wszyscy mają tu prawo do opisania tego, co ich spotkało ze strony tego pracodawcy. Ale dobrze byłoby, jakby każdy to robił w sposób merytoryczny, a post użytkownika @Jjoo2 nie był taki. Skupmy się jednak już na Tobie. Na początek chcę Cię zapytać - bo nie wynika to bezpośrednio z Twojego poprzedniego wpisu - czy kiedykolwiek byłeś pracownikiem firmy Profix?

Tak2Nie3

lock
@Bożena

Nie wato sobie głowy zawracać i wchodzić w jakieś linki bo nie ma sensu ponieważ firma jest po (usunięte przez administratora) jak tak sama zachęcasz to w niej pracuj i zwerbuj swoją rodzinę szczególnie na magazynie. Niech sobie popracują i zobaczą jaka to świetna firma, a jak się miesiąc skończy to na pewno będą zadowoleni jak zobaczą wypłatę...:) ŻENADA!!!

Albert
@Bożena

Jaja sobie robisz ?? Rekrutuje a kto tam chce pracować. Wystarczy sprawdzić jaką opinię ma Profix wśród pracowników. Trzeba być mocno zdesperowanym żeby chcieć tam pracować. Niech sobie członkowie rodzin teraz tam pracują Ukraińcy się zwijają więc będzie ciekawie może wreszcie forma padnie.

Tak2Nie

Jaka jest kultura pracy w Profix? Obowiązuje typowy dress code?

Shakira
@Pytanie

Kultury brak - nawet "dzień dobry" nie potrafią odpowiedzieć pracownicy - (usunięte przez administratora) i arogancja A dres code? - Jest oczywiście, chodzi się w dresach i adidasach albo w dwóch sukienkach granatowej i czarnej - trend mody księgowości

Były

Pracowalem tam w 2005 roku i dziwie się że ta firma jesze dyszy... Fenomen!

Tak2Nie1

Jakie są mocne strony pracodawcy Profix?

Tak1Nie4
WND
@Pytanie

1. Każdy pracownik po okresie próbnym dostaje kartę Multisport, jest też możliwość zamówienia pakietu dla osoby towarzyszącej i dzieci 2. Firma zapewnia prywatną opiekę medyczną w centrach Medicover 3. Pracownicy w wybranym dniu, urodzin lub imienin, dostają w prezencie dzień wolny 4. Co roku organizowany jest zimowy bal dla każdego pracownika i osoby towarzyszącej 5. Zarobki na poziomie średniej krajowej

Tak1Nie2
AgentosTerenos

Nie ma co się oszukiwać, dopóki kolesiostwo będzie od góry i były dyrektor a obecny wiceprezes będzie zatrudniał swoich ziomków ludzi którzy nie maja zielonego pojęcia a tylko grzeją stołki to jak ma być dobrze.....po drugie w biurowcu sami dyrektorzy jeden drugiemu drzwi otwiera i zwala robotę na trzeciego....firma schodzi na psy i z dnia na dzień jest coraz gorzej(usunięte przez administratora)

Tak14Nie5
sisi

(usunięte przez administratora) , brak premi brak perspektyw - wymagania z pupy a pomoc w ich realizacji zerowa - jedyne doczego sa zdolni to do podnoszenia marzy i cen klientom. Ludzie nie pchajcie sie w ten (usunięte przez administratora) niedosc ze nic nie zarobicie niczego sie nie nauczycie(usunięte przez administratora)

Tak9Nie2
Sklep_wawa

ewenement na skale europejska, nie spotkałem się z firma gdzie do mojego sklepu przyjeżdża dwóch handlowców jeden od narzędzi drugi do bhp porażka i co najciekawsze ten od bhp nie może przyjąć zamówienia na resztę asortymentu. Ludzie gdzie tu sens i logika oszczędność mojego czasu itp.

Tak1Nie8
FiFi

Niestety rok 2019 był bardzo marny jeżeli chodzi o premie i ogólne działanie firmy. Premie kwartalne baaardzo małe 500 - 1000 zł gdzie przy poprzednim zarządzie było 3 razy tyle. Ogólnie sytuacja jest średnia i nie widać perspektyw na lepsze jutro ...... nie polecam....

Tak10Nie1
bzyku

po okresie probnym jest jakas podwyżka?

TakNie1
@bzyku

@bzyku Jesteś właśnie na okresie próbnym w Profix? Jaką stawkę otrzymałeś na samym początku zatrudnienia? Odpisz pliss.

były
@bzyku

wymagań :)

Zainteresowany

Czy warto szukać tu pracy? Może coś podpowiecie?

Tak4Nie
Marcin
@Zainteresowany

Nie warto szkoda czasu

Tak5Nie3
Jan
@Marcin

Dlaczego tak uważasz? Osoby odwiedzające ten wątek chciałyby dowiedzieć się, co wpłynęło na to, iż twierdzisz, że nie warto jest szukać pracy w firmie Profix. Mam nadzieję, że zechcesz rozwinąć swoją opinię.

Tak2Nie2
Jak najdalej stąd
@Jan

A chociażby dlatego ze pracownik traktowany jest jak kolejna tabelka w excelu. Szkolenia i rozwój pracownika to fikcja chyba ze jesteś z rodziny udziałowców których tam jest dużo. Pensje sa bardzo marne no chyba ze masz wtyki na gorze 2200 stawka wyjściowa magazyn. Pomysły pracownika szeregowego zawsze sa złe i niedobre ale jak to samo przedstawi dyrektor bądź kierownik to już jest super. Z tego co się orientuje zmienił się od stycznia zarząd i robią teraz czystkę z pracownikami z którymi mieli problem....

Tak5Nie2
Ktoś
@Jak najdalej stąd

Słabo im to idzie bo nadal tam jestem :)

Tak6Nie
Zippy
@Jak najdalej stąd

Prawda .... ktoś w końcu napisał prawdę .... brawo za odwagę ....

praca w IT

nie informują o wynikach rekrutacji!

Marek
@praca w IT

Zgadzam się też czekałem bardzo długo na odpowiedź jak już się doczekałem to zaproponowana oferta przez tą firmę była nie do przyjęcia no takich słabych pieniędzy to jeszcze nikt mi nie oferował na tym stanowisku.

Bogdan
@Marek

To może niech któryś z członków rodzin przekwalifikuje się i zostanie informatykiem oni tam mają o sobie bardzo wysokie mniemanie :) Jaki szanujący się informatyk będzie w Profixie pracował to już lepiej zatrudnić się w budżetówce na rok gdzie masz 13 stkę, wczasy pod gruszą, lux med i podyplomówkę w 70 % zwrot kosztów, pełen ZUS, szkolenia i nikt Cię nie zwolni i fochów nie będzie strzelał.

Tak3Nie2

Tak14Nie

były lider

G.u.p.i. jesteś aż miło. Gdyby nie MC to firma nie była by dziś w tym miejscu gdzie jest. Jak jesteś taki kozak to załóż swoją firmę i zajmij się importem i sprzedażą narzędzi. Zarządzać taką firmą jest bardzo trudno, ale jeszcze trudniej jest ją zbudować.

Tak11Nie2
Tantal

Batman ..... Tobie sie chyba lekko pomieszało i widać święta Ci zaszkodziły ????. Pisać każdy może, ale zanim napiszesz kolejną bzdurę to sprawdź info, bo z MC to Ty napewno nie pracowałeś.

Tak9Nie1
NIKT
@były lider

GUPI TO TY BO MOŻE MYŚLISZ {NAPISZĘ DOBRZE TO MNIE POCHWALĄ}ŻYCZĘ POWODZENIA D....L....POZDRAWIAM

Były lider
@NIKT

Nie pracuje tam juz od kilku lat. Teraz jestem ich klientem i mam ciągły kontakt z bazą. Jeszcze raz powtórzę ogarnij się bo głupoty piszesz i tyle. Jak Ci nie pasuje to zmień robotę przecież jesteś świetnym fachowcem i każdy Cię przyjmie z otwartymi ramionami ????

Tak4Nie1

dago
@były lider

Jak Ty jesteś taki kozak to zobaczymy co zrobi Profix jak Ukraińcy wyjadą ??? he he https://www.money.pl/gospodarka/ukraincy-z-polski-chca-wyjezdzac-wybiora-albo-powrot-do-kraju-albo-zarobki-w-niemczech-6396781894817921a.html

@dago

To na prawdę super, że dołączyłeś się do tej dyskusji, ale Twój post właściwie niewiele tu wnosi. Pozbawiony jest bowiem rzetelnych informacji na temat interesującego nas pracodawcy. Dowiedziałam się przypadkiem, iż firma Profix stara się aktywnie wspierać rozwój swoich pracowników. Czy oznacza to, iż mogą oni liczyć na cykliczne szkolenia, które przyczyniają się do podnoszenia kwalifikacji? Powiedz coś więcej o tym.

Tak1Nie4
crazyhourse

Niestety po zmianie na górze firma idzie w złym kierunku, pracownicy nie są szanowani, brak rąk do pracy, wieczne pretensje.....brak możliwości rozwoju zawodowego a tym bardziej jakiegokolwiek awansu - oczywiście pomijając udziałowców.

Tak7Nie2
@crazyhourse

Czyli zatem - jak zrozumiałem - sytuacja w firmie Profix pogorszyła się nieco zmianach osób na pewnych stanowiskach. A może jest to jeszcze kwestia nieprzyzwyczajenia do owych zmian. Zapewne potrzeba czasu, żeby na nowo się przystosować. Martwi mnie jednak brak możliwości rozwoju zawodowego. Naprawdę w Profix nie macie takiej możliwości? Powiedz nam proszę coś więcej na ten temat, gdyż jest to ciekawa kwestia.

Tak1Nie5
NIKT

Firma bez perspektyw dla ludzi którzy chcą coś osiągnąć,a to tylko dlatego iż dorwał się do władzy ktoś kto był nikim i uważa się za bosa ,bosów ,ale tak naprawdę nie potrafi rządzić jak nasi rządzący

Tak15Nie1

ona
@NIKT

jedna z prawd : tyż prowda

Tak9Nie

Joanna
@ona

Czy możesz odnieść się do tego, jakie są perspektywy pracownika w Profix? Czy firma zapewnia możliwość udziału w różnych szkoleniach lub kursach podnoszących kwalifikacje? Napisz również, z jakiej perspektywy oceniasz firmę, gdyż użytkownikom da to lepszy obraz sytuacji wewnętrznej Profix.

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Profix - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Profix
2/5 Na podstawie 245 ocen.