Opinie o cranswick Preston Anglia w Watton

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy cranswick Preston Anglia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w cranswick Preston Anglia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o cranswick Preston Anglia w Watton

nick

jest aż tak źle!? pracy sie nie boję ale zaczyna mnie trochę to przerażać.

butcher

nie jestem butcherem w cranswicku niestety

ewa

gruszeczka jestes kobieta

butcher

sluchaj czlowieku ewa ma racje z tym co pisze jak chcesz cos wiecej sie dowiedziec to napisz do mnie to moj email gruszeczka100@gmail.com ja tam pracuje i moga dac pare rad i opini zebys sie nie rozczarowal na poczatku jak ja pozdrawiam i odezwij sie jak chcesz

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w cranswick Preston Anglia spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
ewa

mlody czlowieku nie jedz ,miej godnosc

nick

mam jechać tam jako rzeźnik za miesiąc. pracowałem juz kiedyś na taśmie u nas w polsce i wiem że nie jest łatwo, ale czytając wypowiedzi zastanawiam się decydować się czy nie?

kon

popek skad jestes ja pracuje w polsce w rzezni mam sie niezle przy 200 godz mam 3200 pln sa przyjecia odezwi sie

kon

popek jestes gosc .tak trzymaj ta firma to banda to dla nie ambitnych

popek

wsadz sobie gleboko 10.20 [usunięte przez moderatora]. wole glodowac niz isc charowac w cranswick-u.

buczer

witam od lutego najmniejsza stawka w watton to 10.20 funta dla pakowaczy WRACAJCIE RZEZNIKI SPOWROTEM mark portter

rybka

ci co piszą że to dobry zakład to powinni iść do lekarza leczyć się na głowę ja tam pracowałam przez rok ludzie z którymi pracowałam byli spoko ale reszta szczera prawda to co piszą wszyscy !!!!!!!!!!!

buczer

lukasz - 2012-01-05 22:01:15 pracowalem w tym syfie, agencja 360 do tej pory nie wyplacila mi zaleglego urlopu [usunięte przez moderatora]niebieskie kaski to [usunięte przez moderatora] slugusy

lukasz

buczer

Wszystko ok ale nie podejmujcie pracy przez agencje 360 MASAKRA to tyle narazie MARK POTTER HaHa

ian

szczera prawda;)

bzdury piszecie nie trzeba zapitalac tylko robis wszystko z glowa a jezeli w glowie jest pustynia to sie napitolisz

iza

jest dokładnie tak jak koleżanka napisała jedynym ratunkiem na to wszystko jest nadzieja że firma ta będzie musiała powypłacać ogromne odszkodowania ludziom za utratę zdrowia i dziwie się że ludzie jeszcze o to nie wnoszą

witam Jest tu duzo kometarzy i co inni napisali zgodze sie w 99% ta informacja dla rzeznikow jezeli ktos wybiera sie tam jako rzeznik to niech wybije to sobie z glowy ci którzy planuja wyjazd z polski w szczegolnosci!!! to jest wielkie klamstwo JEST TEST ktory trzeba zdac zdaje tylko 1 na 5 czasami 0 na 5 oferuja ci wzrot biletu(klamstowo)jezeli zdasz test i bedziesz pracowal tam przez min 3 miesiace a zazwyczaj jest tak ze ci ktorzy zdali test to pracuja przez 3 ale nie miesiace tylko tygodnie i do domu poprostu jest takie tempo tasmy ze nie nadarzysz i puszczasz dalej a nastepny bedzie krzyczal czemu nie skaczone angol to uslyszy i BYE!!!!!!!! zostajesz z niczym nie bedziesz mial nawet na powrot do polski i ci ktorzy sobie mysla SPRÓBUJE to niech tak nie mysla

[usunięte przez moderatora] nie polecam tam jest wiecej litwinów niż polaków i do tego to litwini mają niebieskie kaski a polacy większości czerwone. tak że jak ktoś chce zobaczysi prawdziwy [usunięte przez moderatora] to tylko tam. i do tego nie liczy się człowiek tylko szynka na godzine a co naj. ciekawsze to robisz JEDNYM nożem cały DZIEN tak że ręce bolą. nie polecam. pozdro dla polaków któży zjechali a powodzenia dla tych których zwolnili.

Rzeznik

czytajcie uważnie rzeznicy wybierajacy sie do pracy w hull jak do hull to do cranszwiku napisze wam jak jest obiecują stawkę za godzinę 8 futów a naprawde dostaniesz 6,50 dopiero jak bedzie ci sie pot z pleców lał to moze sie zlitują i ci dadzą 7,20 a po pół roku moze 8 f i robi sze po 11,5 godizny tempo jest masakra n=idziesz sie załtawić stoją ze stoperem i mierzą ci czas jak sie nie wyrobisz idzesz na dywanik dwie przery jedzna 15 minut druga 30 minut i to tylko przez 12 godz odradzam tam jechać ODRADZAM HULL

Zostaw merytoryczną opinię o cranswick Preston Anglia - Watton

cranswick Preston Anglia