Opinie o Andrzej Kabała Taxi Osobowe w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Andrzej Kabała Taxi Osobowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Andrzej Kabała Taxi Osobowe o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Kabała Taxi Osobowe w Zielona Góra

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Czy firma Andrzej Kabała Taxi Osobowe w mieście Zielona Góra była twoim pracodawcą? Opisz nam związane z nim swoje doświadczenia i pomósz innym podjąć decyzję o zatrudnieniu tutaj. Czekamy na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Kabała Taxi Osobowe - Zielona Góra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Andrzej Kabała Taxi Osobowe
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stefana Wyszyńskiego 165 lok. 15
    65-536 Zielona Góra
  • NIP: 9291448341 REGON: 970614484

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188