Opinie o Akwapol Sebastian Tyra w Wierzbno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akwapol Sebastian Tyra. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akwapol Sebastian Tyra o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akwapol Sebastian Tyra w Wierzbno

Matis

Masakra zbiornik zmówiony 180x50x50 dostarczony 180x50x40 szok według tego gościa nic się nie stało a ja się po prostu czepiam tego bidulka. Mało tego jest chamski i wulgarnie odnosi się do mnie w zaistniałej sprawie , według niego to żadna różnica zaczynam działać w następnym tygodniu na nieszczęście tego cwaniaka 3 lata temu przerabiałem identyczną sytuację tylko z innym przedmiotem jeżeli nie dostanę zwrotu w ustawowym terminie to doskonale wiem co robić.

Pawel
@Matis

To (usunięte przez administratora) nie płaci na czas zbywa telefoniczne. Dzwonię do niego to mówi że jest na spotkaniu o 22 potem pisze że przeleje i nic cisza

Matis

Kaczmarek
@Matis

Witam co robić też kupiłem i nie nadaje się do zalania zwala winę na mnie

@Kaczmarek

Ciekawe czy po trzech latach udało się tamtą sytuację rozwiązać? Ja jestem w tym wątku z przypadku, pracy biurowej szukam. Zastanawiam się czy jacyś doradcy nie są tu przypadkiem zatrudniani? Miał Pan kontakt jedynie z samym właścicielem?

Pawel Nowy wpis

Beata Nowy wpis

Witam. :) brat będzie szukał sobie czegoś do dorobienia na wakacje. Nie wiecie może czy przy tych akwariach nie można sobie praca dorobić? Ciężka to praca?

Po przeczytaniu ostatniej opinii dotyczącej tego, że chyba cos z akwarium było nie tak to zastanawiam się czy jest faktycznie co zgłaszać? Chyba, że tylko o paragon chodziło? Jeśli pracownik wykonałby produkt źle, to spoczywa na nim jakaś odpowiedzialność?

Krzysztof Nowy wpis

Miało być tak fajnie, teraz mam zalane mieszkanie i sąsiada. Brak faktury, paragonu czegokolwiek. Pan Sebastian używa wulgaryzmów i unika kontaktu i odpowiedzialności za wykonany zbiornik. Sprawa zgłoszona zobaczymy co dalej.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Akwapol Sebastian Tyra? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czemu ktokolwiek miałby odchodzić? Zastanowiło mnie to ostatnie zapytanie, zwłaszcza ze sam teraz pracy szukam. znam się na obróbce szkła. Widziałem, że obecnie na takiej stronie wystawionych jest ze 135 sztuk akwariów. Ciekawe czy wykonywane samodzielnie czy z ekipą?

ryszard66

nie wiem jak z pracownikami, ale akwarium wykonane bardzo dobrze,

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Akwapol Sebastian Tyra? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Myślcie, że ten wspomniany młodszy brat, o którym pisała jedna pani na forum już skleja te akwaria czy jednak dość trudno jest się dostać? ja się na tym jeszcze aż tak nie znam ale widziałem filmiki na YT z pracy maszyn i tak dalej. ciekaw jestem jak na żywo się robi i ile można na tym zarobić. klientów jak widać trochę się zebrało, a co z pracownikami? nie potrzeba nikogo do pomocy?

Niestety nie polecam tego producenta. Szkoda ze tu fotek nie mogę dodać. Zamówiłem 60x40x40 optiwhite przyszło wyszczerbione i takie zostało spakowane. Nie znalazłem odprysku w opakowaniu a Pan nie chce przyjąć reklamacji. Przesłałem mu fotki a on twierdzi ze otrzymałem taki zbiornik jaki zamawiałem. Na dole szyba polerowana u gury już nie. Krawędzie klejone dziwnym silikonem szary co wyglądało komicznie. Wole dopłaci drożej niż patrzeć na cudaka a nie akwarium

Jakie są mocne strony pracodawcy Akwapol Sebastian Tyra?

Wiolus

Akwarium wykonane super z perfekcyjna starannością.

bogdan s

Akwarium 370 dotarło na palecie szybko i bezpiecznie . Bardzo ładnie wykonane. Sprzedawca konkretny i pomocny. Polecam i bardzo dziękuję.

KRZYSIEK.M.

Z czystym sumieniem polecam firmę Akwapol Sebastian Tyra. Akwarium 160l wykonane solidnie i fachowo. Po zalaniu prezentuje się bajkowo. Zastosowany materiał (szkło) o wysokiej przejrzystości. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pokrywa wraz ze świetlówkami idealnie spasowana do zbiornika. Sprzedawca godny polecenia w kontakcie telefonicznym doradził, rzetelnie i fachowo odpowiedział na nurtujące klienta pytania. Po zapłacie akwarium w krótkim czasie dotarło na palecie bez żadnych uszkodzeń solidnie zapakowane i oznakowane dla kuriera. Polecam sprzedawcę firmę jak i oferowany towar.

Renata
@KRZYSIEK.M.

Moje akwarium było fatalnie wykonane a słowa jakie padały w moim kierunku świadczą o właścicielu firmy Słowo Kurwa nigdy nie powinno mieć miejsca a składanie winy na kupującego to już szczyt bezczelności

KRZYSIEK.M
@Renata

Przepraszam ale co mnie osobiście mają dotyczyć Pani smutki i żale. Do swojej opinii ma Pani prawo ale po co Pani odpowiada na moja opinię. Zawsze można dojść do porozumienia tylko trzeba rozmawiać. Trudno się odnosić do Pani opinii nie znając sprawy. Użycie nie cenzuralnego słowa zdarza się często największym ideałom a jest nieraz wynikiem zdenerwowania frustracji bądź formą rozładowania złych emocji. Pozatym jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ja jestem zadowolony z zakupionego towaru.

Zawiedziony
@KRZYSIEK.M.

Opinia chyba pisana przez samego właściciela. Polecam zagłębić się w temat o akwariach tej firmy na różnych forach o akwarystyce.

@Zawiedziony

I po przeczytaniu tych wspomnianych forum będzie można wyciągnąć jakieś wnioski odnośnie potencjalnych warunków zatrudnienia? Tutaj Pan faktycznie sam te akwaria skleja czy s także inni pracownicy? Mam młodszego brata, który by chciał sobie po prostu dorobić, myślicie, że to ciężka praca?

Szymon406

Kupiłem u pana Sebastiana akwarium 375l z pokrywom i jak dotąd jestem zadowolony. Akwarium dojechało całe i nie porysowane, wykonanie oceniam na 5-. Czas realizacji też zadowalający około 3 tyg. Jeśli chodzi o kontakt też nie było żadnych problemów, także polecam tą firmę.

Agnieszka

(usunięte przez administratora) akwarium do poprawki na koszt własny Bałam sie zalać je wodą Bąble w silikonie, nierówno położony Szok, że takie akwaria są w sprzedaży

@Agnieszka

No to słabo jeśli faktycznie coś jest z nim nie tak. A to na indywidualne zamówienie było robione może? Chyba można to zareklamować, prawda?

Szymon

Zamówiłem w firmie Akwapol akwarium wykonanie akwarium bardzo profesjonalne kontakt ze sprzedającym bardzo dobry. Akwarium przyjechało w terminie. Mogę polecić wszystkim te firmę produkująca akwaria.

AGA

Przyłączam się do opinii przedmówczyni. Pełen profesjonalizm. Wykonują akwaria solidnie i niedrogo. W mojej ocenie najlepsza firma w tej branży mająca doświadczenie w produkcji szklanych zbiorników. Akwarium dotarło bez najmniejszej ryski cieszy nasze oko a rybki tez wydają się być zadowolone. Super i polecam. Gdybyśmy mieli ponownie dokonywać zakupu akwarium zapewne była by to również firma akwapol.

Renata
@AGA

Wszystkie pozytywne komentarze są w jednej dacie i zbliżonej godzinie Daje to do myślenia Odkąd pamiętam zawsze były negatywy

@Renata

A te negatywy to uzasadnione chociaż?

Arturo

Kupiłem u tego Pana akwarium jestem bardzo zadowolony solidne wykonanie profesjonalna robota polecam go wszystkim wysyłka zrealizowana w czasie Artur. Bolesławiec.

PAULINA

Konkretna i profesjinalna firma. Dostosowująca się do potrzeb klienta. Wykonują akwaria według indywidualnych preferencji klienta konkretnie pod wymiar. Wszystko ok. Akwarium dotarło takie jakie miało być. Polecam.

DAGMARA

Polecam firmę i produkowane przez nią akwaria. Wszytko sprawnie i bezproblemowo. Zakupione akwarium w całości spełnia moje oczekiwania. Jestem zadowolona z usługi. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Jak najbardziej polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Akwapol Sebastian Tyra - Wierzbno

• Jak się pracuje w Akwapol Sebastian Tyra?

Zobacz opinie na temat firmy Akwapol Sebastian Tyra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akwapol Sebastian Tyra?

Akwapol Sebastian Tyra
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 100
    55-216 Wierzbno