Opinie o Arti w Zielonka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arti. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arti o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arti w Zielonka

dauer962

Jak chcesz by traktowano cię jak wartościowego pracownika - ta firma jest dla Ciebie pozdrowienia dla przyjaciół

XXX

hej mam te same doswiadczenia z nimi, co dobre to praca od poniedzialku do piatku po 8 godzin i ani minuty dłużej.

Zdcydowanie polecam ta firme.

uprzejmy

ta firma to raczej dobra firma, może nie zarabia się tam kokosów, ale ale dają umowy o pracę, a nie jak większość w okolicy, ale gdzie teraz kokosy. Na poczatku mnie nauczyli pracy na stanowisku, choc tak naprawde najtrudniej nauczyc sie produktow, ale tez do opanowania.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arti. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy MONITORING! - Pracownik ochrony - ZIELONKA - 28,50 zł brutto
Zielonka
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi e-commerce
Zielonka
Italian Fashion By Guazzone Sp. z o.o. S.K.A.
sara 47

oooooooo święte słowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! popieram w całości!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cherry

dobra a ile można wyciągnąć miesięcznie tam?

Hmm

Polecam pracę w tej firmie, to co zostało napisane na górze to prawda i wiem to z własnego doświadczenia.

Witam, wszystkich. Tak czytam wsze opinie i można dobrze myślec o pracodawacy. To co mogę wam podpowiedziec to wiem, że właściwie znam kilkoro ludzi, którzy tam pracowali z okolic Zielonki, Marek i opinie są bardzo różne.

a jak jest z praca na magazynie?? pracował ktoś tam? ile można zarobic i jakie sa warunki czy też takie jak pisaliście wcześniej??

byłam tam

byłam na rozmowie wydawało mi sie ok, nie wiem pojde to sie przekonam

cichy

Znam bardzo dobrze osobe, która kilka miesięcy tam pracowała i moge wam zagwarantować, że warto tam pracować jak się chce pracować.

Amor

To dość mała prowizja ale solidna podstawa.

Black

Witam. Zastanawiam się nad aplikowaniem tam. Czy ktoś mógłby konkretnie powiedzieć: 1) Wynagrodzenie to podstawa (ile) + prowizja (ile)? Bo rozumiem, że tak to wygląda. Osoby, które tam pracowały, ile dostawały na rękę? Czy taka była umowa z pracodawcą, a jeżeli nie, to co było nie tak. 2) Rozumiem, że jest jedna przerwa w pracy, która trwa 15 -30 minut, tak? 3) Co jest stresującego w pracy? Konkretnie, prosiłbym. Danke

pracuję

ja pracuje tam 2lata i jestem zadowolony, nigdy nie ma problemu z zaliczkami, a z szefem na luzie da się dogadać, tylko jak co niektórzy myślą że przyjdą posiedzą i wypłatke dostaną to są w błędzie... nieraz jest stresowo ale jak wszędzie. (usunięte przez administratora)może za mało kwalifikacji jak na taką prace.

zbłąkana owieczka

Więc jak wreszcie jest z pracą w tej firmie- bo ja właśnie pracy szukam! Naprawdę tak żle czy tylko straszycie?

uprzejmy

Dzisiaj sa ogloszenia z praca w tej firmie .Wpiszcie sobie "praca zielonka"to zobaczycie pierwsz strona ktora wyskoczy na praca.money zreszta sa ogloszenia z tej firmy.

amaks

Czy ktoś mi może powiedzieć jakie są realne szanse zarobienia pieniędzy w tej firmie. Podobno pracuje się tam tylko na prowizji plus podstawa.

ja 22

dokładnie tak jeżeli nie wierzycie sprawdzajćie sami praca ..... jak praca i duzo ludzi mlodych. pozdrawiam

lol

no widze ze wszyscy sie tu wypowiadaja.a dla osob ktore sa zainteresowana praca to sadze ze krotko szukaja pracy, bo warto sprobowac, mozna sie duzo nauczyc.(firma,raczej sie rozrasta,jesli ktos mialby watpliwosci)

anonimek

to jak to w końcu naprawdę jest? Ile płacą? bo nie wiem czy iść na rozmowę...

Zostaw merytoryczną opinię o Arti - Zielonka

• Jak się pracuje w Arti?

Zobacz opinie na temat firmy Arti tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arti?

Arti