Opinie o Neodom Aleksandra Majerczyk w Ząbkowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Neodom Aleksandra Majerczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Neodom Aleksandra Majerczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neodom Aleksandra Majerczyk w Ząbkowice Śląskie

Kamil

Mam w sumie podobne pytanie. Szukam ekipy która zamontuje okna i drzwi w domu. Opinie słyszałem podobne a brałem ta firmę pod uwagę. Około 80% znajomych mówi ze jednak słaby gościu. Dużo gada a się za bardzo nie zna.. montaże tez potrafił spartolić ale wolałem zaciągnąć opinii kogoś z zewnątrz. Jak to jest z ta firma ?

Basia
@Patryk

Potwierdzam, kręci, odwołuje spotkania, na swojej pracy się nie zna. W dodatku nie oddaje pieniędzy za swoje błędy.

@Kamil

U mnie nie montował i całe szczęście…. Ten „fachowiec” to słabej klasy biznesmenik i taki przysłowiowy polaczek cwaniaczek,a wszyscy wiedza ze spłukany i kręci… nie polecam również po wizycie u znajomych na budowie i opowieściach ile męczarni z nim było przez miesiąc gdzie montaż okien to góra 2-3 dni w małym domku

Maria Nowy wpis
@Patryk

W samo sedno. Mi dodatkowo pieniądze jest winien za zbicie HST.

Basia Nowy wpis

Maria Nowy wpis

Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!! Te wszystkie opinie to (usunięte przez administratora). Maciej Bury, "pełnomocnik" jest niesłowny, nie zna się na montażu okien, ma od tego podwykonawców, którym nie przekazuje podstawowych informacji. Do tego (usunięte przez administratora) na pieniądze, nie oddaje tego do czego się zobowiązał. Sprawa trafia do sądu.

Dominik

Sama przyjemność z współpracy z firma Neodom. Bardzo profesjonalnie, dużo doradzają widać ze znają się na rzeczy. Oby więcej takich firm. Pozdrawiam Dominik.

@Dominik

No to super jak profesjonalizm jest na wysokim poziomie, no bo to się docenia. A w czym tak konkretnie Ci pomogli i co chwalisz sobie najbardziej? Miłą obsługę czy cos innego?

Dominik
@Anna

Pomogli mi w doborze drzwi tarasowych przesuwnych doradzili mi system smart slide doskonały produkt pod względem funkcjonalności i dobra cena w porównaniu z systemem Hst. Profesjonalizm odrazu się wyczuwa. Najpierw rozmowa telefoniczna . Potem wizyta na budowie pobrali pomiary. Potem oferta cenowa z różnymi wariantami i długa rozmowa która pomogła mi w wyborze. Do tego bardzo czysto na budowie. Nawet odkurzają po sobie :). Standard naprawdę wysoki pod każdym względem. Naprawdę polecam .

Ewelina Nowy wpis
@Dominik

A czy sprawnie wszystko idzie? :) Ile trwał taki proces? Zalezy nam na czasie

Krystyna

Bardzo dobra firma wszystko profesjonalnie Polecam !!!

Iwona
@Krystyna

Jako miejsce pracy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Neodom Aleksandra Majerczyk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik utrzymania czystości
Ząbkowice Śląskie
Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Kierowcakat. C,e Francja
As Interim Rafał Supernak
logo firmy Specjalista ds. Controllingu
Ząbkowice Śląskie
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Klient Zabkowice Slaskie

Jestem bardzo zadowolony z usługi wszystko szybko, sprawnie i fachowo. Czytam te wpisy poniżej i jestem zaszokowana jak tak można opisywać jak coś było złe wykonane przecie można złożyć reklamacje, sprawę skierować na drogę mediacji czy do sądu . Ktoś wie jaka jest sylacja finansowa i cały historie opisuje żałosne .

Klient
@Klient Zabkowice Slaskie

Żałosne to jest oszukiwanie ludzi… jak widać karma wraca wraz z opiniami panie „specjalisto od okien”…

Magdalena
@Klient

Podasz konkrety czy będziesz tak kluczył? :P Ja mam zasadę ze ogólnikom bez konkretów nie wierze

Klient
@Magdalena

Przykręcenie prowadnic od rolet do okna w niewłaściwym miejscu. Przez to pancerz nie może się zamknąć (zsunąć podczas zamknięcia) bo trafia po drodze na całej długości na wkręty gdzie ich nie powinno być. To tylko jedna z wielu spieprzonych rzeczy

Łucja
@Klient

No i co teraz? Nie reagują na wezwania? Przecież to chyba gwarancja jakaś powinna obejmować, co nie?

Dominika

Bardzo dobra Firma polecam wszystkim szybko sprawnie . Bardzo duża wiedza Montażystów którzy od razu czuć że wiedzą co robią.Nie był montowany ogród zimowy 6 na 5 m. Poleciłem już wszystkim moim znajomym i oby więcej takich firm.

Patrycja

Dzisiaj skończyli Panowie u mnie montaz 16 okienek wszystko ok polecam.

Jestem super zadowolony, szybko profesjonalnie i na temat tylko z takimi firmami współpracować. Gorąco pozdrawiam.

Rafał Ząbkowice

Bardzo dobra firma, szybko profesjonalnie. U mnie montowali cały domek w jeden dzień. Naprawdę polecam.

Patryk

jestem mega zadowolony z okien !! Jakość na najwyższym poziome. Montowane były u mnie HST 4,5mx2,3m dwie sztuki. Zapraszam do obejrzenia jak ktoś chce sprawdzić.

Łucja
@Patryk

Chyba chodziło Ci o drzwi tarasowe a nie okna. ;) Ile szyb tak właściwie mają? Ale muszą wyglądać pięknie, wszystko szczelnie wmontowane?

Rafał

Jestem bardzo zadowolony. Sprawnie i profesjonalnie!

Magda

Bardzo gorąco polecam wymieniałam drzwi tarasowe . Bardzo jestem zadowolona z podejścia do sprawy konkretnie i profesjonalnie.

Kamil

Gorąco polecam profesjonalnie i dokładnie . Skończyli Montaz przed terminem .

Ząbkowice Klient

Bardzo dobra firma polecam

Rafał Ząbkowice

(usunięte przez administratora) Podczas rozmowy i wyceny wszystko jest pięknie i ładnie „zrobimy szybciutko dokładnie” a na samym końcu źle wstawione okna, u kumpla źle wstawione rolety, u następnego także okna i rolety. Szkoda że nie znałem gościa wcześniej bo bym za żadne skarby nie podjął się z nim współpracy. A najgorsze w tym wszystkim jest to, ze on doskonale wie ze się nie zna na tej robocie(usunięte przez administratora) Nie traćcie pieniędzy i nerwów przede wszystkim ludzie.

Jan
@Rafał Ząbkowice

Jeżeli rzeczywiście są problemy z ta firmą, to nie można tego tak zostawiać. Trzeba działać. Są odpowiednie instytucje które chronią konsumentów. Może warto się zwrócić do jednej z nich?

Poszkodowana
@Rafał Ząbkowice

Lepiej bym tego nie ujęła… idealnie w sedno. Omijać szerokim łukiem

@Poszkodowana

To u ciebie też coś robił i też jesteś niezadowolona z wykonywanych usług? Próbowałaś to gdzieś zgłaszać? :/

Poszkodowana
@Ewa

Zostaje sąd ale nie mam na to czasu za bardzo ani chęci. Pójście do sądu nie załatwi sprawy tak jak bym chciała :)

Sąsiad

Chyba koledzy i rodzina próbują ratować dobrymi opiniami… ten człowiek jest niedouczony i niedoświadczony w tym co robi… szkoda słów

Kamil

Jestem zadowolony, szybko sprawnie i bez problemów. Duża wiedza i profesjonalny montaż . Polecam.

@Kamil

Super, a co konkretnie było u Ciebie montowane? Jak ceny? Są przystępne?

Patryk

Dzisiaj odebrałem Montaz jest wszystko dobrze zgodnie z umowa . Ogólnie jestem zadowolony. Polecam.

Magda

Właśnie firma Neodom skończyła Montaz u mnie jestem bardzo zadowolona, wszystko szybko sprawnie i fachowo. Polecam

Piotrek

Jestem zadowolony . Polecam gorąco bardzo profesjonalne podejście do wymiany okien. Pan Bury jest bardzo profesjonalnym człowiekiem

@Piotrek

Super, że tak to oceniasz. A jak kwestia cenowa? Ile kosztuje wymiana okien? Sama się zastanawiam nad swoimi czy nie wymienić. Ceny są przystępne?

Zostaw merytoryczną opinię o Neodom Aleksandra Majerczyk - Ząbkowice Śląskie

• Jak się pracuje w Neodom Aleksandra Majerczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Neodom Aleksandra Majerczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neodom Aleksandra Majerczyk?

Neodom Aleksandra Majerczyk
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Ziębicka 51
    57-200 Ząbkowice Śląskie