Usługi transportowe Edward Domin

Trzciniec

Opinie o Usługi transportowe Edward Domin

cela
użytkownik zarejestrowany

czy ktokolwiek może mi tak na pewniaka powiedzieć co z ta firma usługowo transportową się obecnie dzieje i czy ona nadal jeszcze funkcjonuje na rynku? w krsie nawet ich nie mogę odnaleźć ani ich strony znaleźć

olo

Za parobka może robić każdy oczywiście minimum płacowe w kwitach, zakres obowiązków od kierowcy przez mechanika do budowlańca a nawet wyrzucacza gnoju od psa. Opinia dotycz również EM Truck sp zoo bo to to samo ponoć są jeszcze jakieś inne 2 firmy [usunięte przez moderatora]

Chcesz zarobić ? Zarobisz bez problemu,tylko zaopatrz się w dużą ilość kawy. No i w drogę .tabor całkiem nowy,mobilny serwis [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Usługi transportowe Edward Domin - Trzciniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi transportowe Edward Domin