Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

szukający

A co tutaj tak cicho? Wszyscy zadowoleni z pracy? Warto się zatrudnić?

byle kto
@szukający

Ja Ci odpowiem z perspektywy kablowego,że tu przybyłem,miesiąc porobiłem i po pierwszej wypłacie tą firmę popieprzyłem.A Ty sobie odpowiedz czy warto?

chcacy

a czy do działu kontrolingu potrzebują??

Iwona

@szok, pytam bo do końca nie rozumiem całej sytuacji, jeśli możesz ją wyjaśnić, to dla innych użytkowników, też będzie to łatwiejsze do zrozumienia. Pisaliście o zmianach, restrukturyzacji, to nie zawsze musi, przecież wiązać się z wymianą całej kadry, jaka w Geofizyka Toruń Sp zoo pracuje. Stąd wynikało moje wcześniejsze pytanie.

logo

To pewnie chodzi o UOS albo Novaseis,ale nic o nich nie słychać,żeby gdzieś mieli szukać na polskich ziemiach.Może coś wygrali,bo teraz Gt już nie wyrabia z powodu klęski urodzaju-nadmiaru zleceń.

spec

UOS nie robi sejsmiki

hopok
@logo

kto jeszcze przychodzi do pracy za takie pieniądze w terenie?

Nicki
@logo

Widac, ze nie jestes w temacie - coz to nie twoja wina. UOS juz praktycznie nie istnieje, jedynie dzial wiercen jest w rekach innej polskiej firmy. Sejsmika UOS (a w zasadzie to co z niej zostalo) wyemigrowala do GB. novaseis to malutka firma i aktualnie nie stanowi konkurencji w Polsce. Dla zainteresowanych - powstala ProGeofizyka na podwalinach GK, wiec wszyscy narzekajacy na GT moga probowac sie przeniesc. Przekonacie sie, jak drogo i jeak ciezko jest skompletowac i utrzymac sprzet geofizyczny, tam to dopiero licza kazdy grosz.

logo
@Nicki

Dzięki za informację o aktualnych firmach działających w branży.Życzę tej ProGK powodzenia w rozwoju na rynku sejsmiki.Na sunęła mi myśl,że rok temu pomogliśmy GK likwidować i oby się nam to kiedyś złą czkawką w przyszłości nie odbiło.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
pytający

A co to za firma ta konkurencja? Robi zlecenia w Polsce, czy tylko za granicą?

pytający

Co tu taka cisza? Zlikwidowali firmę?

ODPOWIADAJĄCY
@pytający

Mamy trochę zmartwień,bo nasi koledzy z supervising nie mogą na przetargach się przebić,a do tego jeszcze podobno konkurencja zaczyna rosnąć w siłę.I tak poza tym poważniejszych zagrożeń niema.

Iwona

@torunianin, na czym ta restrukturyzacja polega dokładnie? Czy będą jakieś zmiany w zarządzaniu i polityce Geofizyka Toruń? Piszesz, że nie wymienili starych pracowników, na pewno nowi ludzie dużo wnoszą do firmy ale od kogoś też muszą nauczyć się jak się w danej firmie pracuje.

@Iwona

Jak robisz remont kapitalny to zostawiasz stare tapety?

uli

GT to firma doświadczona , godna zaufania każdego inwestora . Sprzyja temu wysoka jakość i stabilność kadry zarządzającej . " Pentagon " , siedziba wysłużonych matuzalemów popada niekiedy w rutynę ... Wielką siłą GT dysponuje w terenie gdzie o stanowiskach decydują wyniki , wiedza , doświadczenie i zdolności organizacyjne . Załoga jest znakomita . Chętnie burczy na tych wyżej . Krytykowane są umowy o pracę oraz płace . Firma pracuje w trudnych warunkach zewnętrznych , z powodu światowego kryzysu w branży naftowej . W skali ogólnej ocen 0 - 5 zasługuje na 4 + , wynik psują umowy o pracę i płace / 3 / .

weteran
@uli

Uli jesteś dla naszej firmy wysokiej jakości wazeliną geofizyczną.Na przyszłość rady starszych nie porównuj do Staro Testamentalnych matuzalemów, lepiej będą brzmieć skamieniałości przewodnie.

prawdomówny
@weteran

Jak chcesz być kimś to musisz trzymać paluszek dobrze dyrekcji w Tr. Dlatego, że to jedyna możliwość przetrwania i awansu 99,9% ekipy tak robi. Wyłączając oczywiście pole. Aha no i kierownik jest tylko na pieczątce. Decyzje podejmują w Tr.

torunianin
@prawdomówny

Robią restrukturyzację , a stare zdezelowane i uszkodzone fundamenty zostały.

SOS
@torunianin

Restrukturyzacja powinna tylko dotyczyć Toruńskiego biurowca,czyli kadra antyczna do antykwariatu a cała sieć układów agencji pracy: pro rodzinnej i po znajomości runie niczym kostki domina.

misiak

Popieram. Każdy ma prawo do wyrażania opinii. Nawet jeśli nie jest pochlebna. Zastanawiam się dlaczego tylko widnieją tutaj negatywne opinie? A może po prostu o firmie nie da się napisać nic dobrego. Może ktoś potrafi napisać coś dobrego? Są tacy?

opinia
@misiak

Praca w GT może być powodem do dumy , tylko portki muszą być całe a rodziny syte .

Iwona

@GT trudno lubić, skoro znasz dobrze firmę to czy mógłbyś odnieść się do mojego pytania dotyczącego umów? Ktoś w firmie dostaje zlecenie, a kto umowę o pracę? Dla przyszłych pracowników to bardzo istotne warunki, które mogą zadecydować o tym, czy podejmą w Geofizyka Toruń Sp zoo pracę.

GT trudno lubić

I " dobrzy" i " żli " starzeją się , odchodzą w przeszłość . Firma się zmienia , dać jej trochę czasu i dosypać zleceń .

bb

nie jest zle w gt

Iwona

@starodawny to w takim razie kto może liczyć na dodatki do wynagrodzenia? Na jakiej podstawie dokonano wyboru - komu umowa zlecenie, komu umowa o prace?

starodawny

Może mi się uda napisać rzetelną opinię. Jestem pracownikiem firmy. Powiem tak- kiedyś pracowało się lepiej... Były większe zarobki, premie świąteczne. Teraz otrzymują je tylko nieliczni, pracownicy pracujący już wiele lat, Ci z lekkimi układami w Toruniu, aczkolwiek to też nie uchroniło niektórych przed zwolnieniem z powodu restrukturyzacji w 2015 i 2016 roku. W ten sposób firma bez wcześniejszej informacji wręczyła wypowiedzenia dwutygodniowe rzeszy załogi. Zrobiono to oczywiście listownie za pomocą kierowników grup. Pracownicy mieli do wyboru pracować na umowę zlecenie- pracownik traci w tym momencie wszystkie świadczenia socjalne... Także nie polecam tej pracy nowym potencjalnym pracownikom. Starzy jeszcze jako tako bo umowy na stałe. Jak lubisz wyzwania i chcesz się ciągnie zamartwiać czy przedłużą Ci umowę zlecenie to jest praca dla Ciebie. No i za te pieniądze to raczej noclegu też nie znajdziesz...

list
@starodawny

Nie jestem pracownikiem , nawiążę do Twojego " oczywiście listownie za pomocą kierowników grup " . Kierowników wychowywała ekipa trenerska z firmy związanej z większą spółką Greenhouse z Sopotu . Jednym z punktów treningu szkoleniowego w GT było symboliczne ... karmienie małp . Pracownicy przewidywali , że takie szkolenia mogą być już zapowiedzią " restrukturyzacji " GT . O firmie Greenhouse / spółce matce , ale wtedy mało kto je odróżniał / / stało się głośno za przyczyną redaktora Jerzego Urbana i jego gazety NIE a potem kolejnych gazet , które ujawniły , że spółka zajmowała się legalnym ale dwuznacznym moralnie handlem długami szpitali . Wydżwięk wypowiedzi był wybitnie negatywny i samo słowo Greenhouse zaczęło się żle kojarzyć . Może to przypadkowa zbieżność ale w GT zwolniono w trybie nagłym kierowniczkę kadr i szkoleń . Teoria spiskowa podpowiada , że taki " zabieg pozwoliłby odciąć zarząd od powikłań politycznych .

@list

A kto szkolił Arusia . Ile kierunków trzeba skończyć żeby być takim super przełożonym?

Była pracownica GT
@list

Nie jesteś pracownikiem jak piszesz, więc jakim prawem i po co anonimowy śmieciu wypisujesz te brednie i insynuacje?

@Była pracownica GT

Powinni kasować wypowiedzi takich prymitywów jak Ty, chociaż nie, bo to świadczy o elokwencji pracowników

list
@Była pracownica GT

Mimo upływu czasu siedzi w nas żal za grupowe zwolnienia jakie nastąpiły po tych szkoleniach , instynktownie ujmujemy się też za kadrową , życzliwą ludziom socjolog . Szkolenia przygotowywały ludzi do przełomu , który nie dla wszystkich okazał się miły .

kierowcazila
@list

List podejrzewam jednak,że ten przełom jak go nazywasz pokazał wielu ludziom w jakim bagnie pracowali... Podejrzewam, że może opiłek pracowników ma żal, reszta jest szczęśliwa. Podaj chociaż jeden aspekt, który przyciąga ludzi do GT? Dlaczego mają mieć żal

Iwona

Dla potencjalnych pracowników na forum Geofizyka Toruń aktualne posty nie nawiązują w ogóle do warunków pracy. Pamiętajmy, że wiele osób wchodzi tutaj żeby poznać obiektywne opinie na temat firmy. Prywatne sprawy pracowników, niestety niewiele wnoszą do toczącej się dyskusji.

bolas

Co tu taka cisza? Poprawiło się w firmie?

andrzej
@bolas

Tak i to znacznie, jest kasa i szacunek dla pracownika.

dawien
@andrzej

Chyba w innych firmach hahah

adam
@andrzej

Wreszcie ! ... wąż w areszcie !

tadek
@andrzej

Chyba jesteś przyjętym świeżo Ukraińcem,że piszesz o tak pozytywnych zmianach ekonomiczno-personalnych w GT.

robolo

Panowie jakie prognozy na 15 sierpnia (usunięte przez administratora) i świętujemy czy tylko pracujemy?

montypython

Słyszałem, że do GT potrzebują przedstawiciela handlowego ds. Centrów handlowych i zakupów w czasie pracy. Na czym polega ta praca i jakie są zarobki?

PGNIG
@montypython

W niedalekiej przyszłości będzie dobrze płatny etat na likwidatora tej firmy,wtedy zgłoś swą kandydaturę.

@PGNIG

Miejsce likwidatora jest obecnie zajęte przez ludzi , którzy zlikwidowali GK . Zmartwię chętnych . Likwidacja GT nastąpi dopiero w 2118 roku . Do tej radosnej chwili należy jednak przygotowywać pra pra wnuków . GT w obecnym kształcie przestanie istnieć w związku z rozwojem techniki .

alba
@montypython

? Weź skończ to swe wyluzowanie intelektualne i zacznij dostosowywać pytania do specyfiki firmy.

alba
@uli

O, coś nowego. Jak tam prorokujesz, zastąpienie ropy innymi źródłami energii, czy rozwój innych metod prospekcyjnych?

@PGNIG

Jutro dzwonię czy jest wakat na to stanowisko

@montypython

Od poniedziałku zaczynam. Najpierw zmienię umowy pracownikom w terenie na czas nieokreślony a potem w biurowcu w Toruniu wprowadzę umowy zlecenie dla zarządu i kierowników.

SOS
@montypython

Po tym co zaczniesz wyprawiać od poniedziałku w firmie na pewno powiało grozą na ulicy Chrobrego 50 w Toruniu.Zarząd to proponuję zatrudnić przez Aterime tak dla upokorzenia.Ogólnie jak dasz radę zrób porządek z całym tym kartelem pod nazwą PGNIG.

@montypython

Nie radzę podejmować żadnych decyzji teraz ... z powodu rosnących upałów . Nasza załoga potrafi być bezlitosna i ściągnie ze świecznika nawet pochlebcę . Zapewne i ty masz jakąś ciocię , teścia a w GT to wystarczy by obrzydzić ci życie .

geofon
@uli

Ty piszesz takie dziwactwa,że chyba jesteś już pierwszą ofiarą tych upałów i diagnozuję u Ciebie poważny udar słoneczny[porażenie cieplne]mam nadzieję,że wiesz gdzie to się leczy?Pośpiesz się bo powikłania z tym związane są poważnym zagrożeniem zdrowia i życia...

niestety
@geofon

Geofon a Ty lekarzem jesteś, że diagnozujesz? A u siebie nie zdiagnozowałeś przypadkiem schorzenia typu zasiedzenie? Może sam powinieneś się przebadać. Przecież spółka oferuje Ci na pewno pakiety medyczne oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych. co ja pisze. To było 10lat temu. Teraz nie możesz iść do lekarza, bo nie masz płaconego świadczenia.

koledzy
@geofon

Zanim ponownie zabierzesz głos przejrzyj dyskusje na GOWORK w poprzednich latach . Jak na młodego geofonka przystało jesteś mocno pyskaty i w tym nasza nadzieja . Zamilkł montypythonek więc sprawdż czy Go w poniedziałek w GT żywcem nie zjedli .

geofon
@koledzy

Koledzy,niestety w sprawie montypythonka nie doszło w GT do aktu kanibalizmu.Człowiek pewnie czuje się dobrze i wkrótce coś śmiesznego tutaj napisze.Bez straszenia rodziną,leczenia schorzeń przez zasiedzenie lub poradami o czytaniu postów Goworka sprzed lat.Jedno trzeba stwierdzić ta firma zakrawa na dom wariatów z tą różnicą,że w domu wariatów jest przynajmniej dozór normalny.

@geofon

Geofon napisz coś konkretnego, bo tylko powtarzasz po wszystkich

@montypython

Geofon powtarza , bo to papuga zbiegła z domu wariatów . Charakterystyczne ... plecie trzy po trzy ..!

Hak

INEOS

gość1

Witam, A jak jest z pracą w administracji. Czy ktoś wie może coś na ten temat? Umowy zlecenie czy o prace? Jakich zarobków można się spodziewać

kleofas
@gość1

Jeżeli lubisz pracować za marne grosze, spać gdzie popadnie to jest praca dla Ciebie. Ci co się cenią to odchodzą raczej z tej firmy. Umowy śmieciowe za grosze.

luc
@gość1

Tak jak Kleofas wyżej wspomniał,jeśli lubisz romski styl życia i podejmiesz pracę to w Polsce będziesz miał do wyboru dwa tabory obecnie w Wielkopolsce i na Podkarpaciu nasze obozy także są rozlokowane globalnie: cztery w Afryce,dwa w Azji i jeden Ameryce Płd. Jeśli chodzi o stronę ekonomiczną zatrudnienia to pensja na przetrwanie z mobilnymi umowami oraz radość z cygańskiego życia i marnej przygody.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo