Opinie o Kadex Geodezja Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Kadex Geodezja Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kadex Geodezja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kadex Geodezja Sp. z o.o. w Poznań

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kadex Geodezja Sp. z o.o.?

Patrycja Nowy wpis

Firma spora jak na Polskie warunki. Pracy nigdy nie brakuje. Wynagrodzenie na czas. Minusem jest to, że na awans trzeba czekać aż ktoś odejdzie albo pójdzie na swoje a nie bardzo chcą odchodzić ;-) pracuje się bardzo przyjemnie. Wielki plus dla zarządzających bo mimo, że wciąż jest dużo pracy cały czas czuwają nad pracownikami. Nie jest to jakiś (usunięte przez administratora) bo pracowników się słucha. Jeśli szukasz pracy w Poznaniu to warto rozważyć tą firmę! POLECAM!

Jakie wartości są cenione w Kadex Geodezja Sp. z o.o.?

Pio
@Pytanie

Przede wszystkim zadowolenie z pracy i bardzo ambitne projekty. Największą wartością są chyba pracownicy i to się czuje.

OP Nowy wpis

Takie same jak w KADEX Inżynieria :-D to ta sama firma

Grażyna Nowy wpis
@OP

No ale to nie jest precyzyjna odpowiedź - tutaj potrzebne są konkrety. Obiło mi się o uszy, że w Kadex na razie nie potrzebują nowych ludzi do pracy, ale mnie interesuje bardziej staż. Nie wiesz przypadkiem, czy jest tam możliwość jego odbycia?

Czy pracodawca Kadex Geodezja Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

K.
@Pytanie

W firmie jest sporo systemów motywacyjnych i w miarę możliwości są wykorzystywane. Poza premiami, dodatkami są karty Multi sport - to może nie jest nic nadzwyczajnego ale jednak w tej branży nie są wcale oczywistością. Co ciekawe systematycznie podnoszone są wynagrodzenia i to uczciwie. Nie trzeba chodzić i się prosić - a to już wielka rzadkość.

Wojciech
@K.

Super, ze pracodawca oferuje benefity bo to zawsze fajny i motywujący dodatek. Czy możesz także ubiegać się o premie uznaniowe lub dodatkowo płatne nadgodziny, żeby podwyższyć wypłatę?

K.
@Wojciech

Wszystkie nadgodziny są wynagradzane. Jeśli chcesz podnieść wynagrodzenie jest dużo możliwości.

Geodeta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa z dwoma Panami. Wszystko ciekawie wyjaśnione i jasne. Co fajne - informacja, że rekrutacja będzie zakończona po okresie próbnym :-) ale w sumie to prawda.

Pytania

kariera, doświadczenie, umiejętności, duży nacisk na umiejętności interpersonalne i pracę w grupie.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Trog6

Fajnie tylko żeby zdobyć doświadczenie. Później słabo z kasa. Wymagają wszystkiego zdają absolutne minimum.

vbvbvbv
@Trog6

Wydaje mi się, że jeśli ktoś pracuje dłużej i awansuje to nie ma tego problemu. Żeby to zrobić jednak trzeba dawać z siebie trochę więcej niż przeciętnie. Szeregowi pracownicy rzeczywiście nie maja łatwo ale chyba jest i tak lepiej niż gdzie indziej ;-)

PPP
@Trog6

Nie zgodzę się. Ostatnio widać, że coraz bardziej się starają. W dzisiejszych czasach i w tej branży to rzadkość jest.

Natalia
@PPP

W takim razie to znakomicie, że w ostatnim czasie sytuacja w Kadex zdaje się poprawiać. Z ciekawości weszłam na stronę internetową firmy i tak się składa, że akurat teraz szukają tam Geodetów: http://www.kadex.poznan.pl/praca.html Orientujesz się może, czy osoba zaraz po studiach, bez doświadczenia, ma tam szansę na zatrudnienie?

A.
@Natalia

Myślę, że zawsze możesz spróbować ????

Wiecie czy Kadex Geodezja Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

P.
@Pytanie

No jasne ... jeśli cokolwiek potrzeba zawsze jest albo szybko będzie ;-)

Czarek

W internecie firma jest również bardzo dobrze oceniana, przyjemnie jest tu pracować.

KAR

Dużo pracy ale bardzo dobra organizacja i dobra atmosfera. Nie jest to (usunięte przez administratora) a wiele zadań nie jest łatwych. Świetnie zarządzana firma !

VV VV

Uczciwie, spokojnie i z klasą. Tak w trzech słowach można opisać pracę w KADEX. Polecam ;-)

Jarek

Dla mnie to zupełnie sprawiedliwe, że doceniani są dobrzy pracownicy. Bardzo dobra firma może sobie pozwolić na trzymanie wysokich standardów.

M
 Rekomendacja

Praca bardzo fajna, w dziale w którym pracuję jest super ! Pracy trochę dużo ale wszyscy szukają rozwiązań i z niczym nie zostaje się samemu. W moje poprzedniej pracy było całkiem dobrze ale to przepaść do tego co jest w KADEXie. Naprawdę szczerze polecam !

KB

Polecam. Relacje wewnątrz firmy bardzo przyjazne. Dużo pracy ale nie ponad siły ;-) wszystko wygląda bardzo profesjonalnie.

geodezja portal forum geodezji

geodezja i kartografia w Polsce o geodezji i kartografii https://geodezjapolska.pl - ogłoszenia geodezyjne, forum geodezyjne, praca w geodezji, cennik geodety, firmy geodezyjne katalog

XXX

Bardzo dobra firma. Polecam ! Niezła atmosfera, podejście propracownicze. Szefowie na poziomie !

Mieczysław
@XXX

Twoja opinia o firmie Kadex Geodezja jest wyraźnie pozytywna. Wspomniałeś, że w firmie panuje podejście pro pracownicze - to może być ważny aspekt dla wielu potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie. Czy możesz napisać, w czym według Ciebie, przejawia się to podejście do pracownika, może w firmie istnieją programy socjalne?

XXX
@Mieczysław

Normalna atmosfera to podstawa. Nie ma żadnych krzyków czy pretensji. Wszystkie problemy i trudne sprawy rozwiązuje się na spokojnie. Pracownik czuje się ważny !

Weronika

@Michał a mógłbyś przybliżyć nam jakieś szczegóły jeśli chodzi o pracę w Kadex Geodezja? Jakie były warunki zatrudnienia? Czy poza zasadniczym wynagrodzeniem, firma wypłacała jeszcze jakieś premie? Były benefity dla pracowników? Te kwestie są ważne z punktu widzenia osób, które będą chciały w przyszości aplikować tam do pracy.

Henryk

Czy warto aplikować ? Tak dawno nikt nie pisał i zastanawiam się co słychać?

BK
@Henryk

Dramat, zero szacunku do pracownika. Wypłaty nie w terminie. Nadgodziny nie płacone w pełni

anonymous
@BK

Ale Ty nie dostales w terminie czy wszyscy?

Michał
@Henryk

Warto. Naprawdę fajna ekipa i nie ma co słuchać bzdur o niewypłaconych pieniądzach. Pracowałem tam długo i niestety musiałem zmienić pracę na inną z uwagi na przeprowadzkę. Nie miałem żadnych problemów i wszystko uczciwe. BK to chyba jakaś konkurencja KADEXu ;-)

Co powiecie o wynagrodzeniu w Kadex Geodezja Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Weronika

@BK czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź w bardziej merytorycznny sposób? Piszesz, że firma Kadex Geodezja nie szanuje pracowników, jest to dość poważne oskarżenie nie poparte żadnymi dowodami. Pamiętajmy, aby każda opinia zawierała konkretne treści, zgodne z regulaminem forum.

AC

Bardzo polecam ! Miła ekipa, dużo ciekawych pomysłów, bardzo dobra atmosfera !

portal geodezyjny

portal geodezyjny: http://www.geodezja24.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Kadex Geodezja Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kadex Geodezja Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Libelta 1A lok. 2
    61-706 Poznań
  • NIP: 7811840938 KRS: 0000340088
Kadex Geodezja Sp. z o.o.