counter
5 18 35 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Czy często w firmie Kadex Inżynieria Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

K.Ko Nowy wpis

Wszystko naprawdę fajnie. Organizacja, spokój i bezpieczna robota. Uczciwie/

Patrycja Nowy wpis

Firma spora jak na Polskie warunki. Pracy nigdy nie brakuje. Wynagrodzenie na czas. Minusem jest to, że na awans trzeba czekać aż ktoś odejdzie albo pójdzie na swoje a nie bardzo chcą odchodzić ;-) pracuje się bardzo przyjemnie. Wielki plus dla zarządzających bo mimo, że wciąż jest dużo pracy cały czas czuwają nad pracownikami. Nie jest to jakiś (usunięte przez administratora) bo pracowników się słucha. Jeśli szukasz pracy w Poznaniu to warto rozważyć tą firmę! POLECAM!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Jakie wartości są cenione w Kadex Inżynieria Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

RT
 Rekomendacja

Polecam! Uczciwa firma

AZ

Wszystko super. Naprawdę warto - pod każdym względem !

KAROL

Polecam! Firma nawet w trudnych czasach się nie wycofuje. Uczciwe stawianie sprawy to podstawa ale najbardziej podoba mi się profesjonalizm, nie ma miejsca na półśrodki czy jakąkolwiek fuszerkę, choćby miało to firmę kosztować. O dobrą opinię dba się tu bardziej niż o pieniądze co w dzisiejszych czasach jest naprawdę rzadkością. Dobrą opinię nie tylko wśród klientów ale również wśród pracowników i firm współpracujących.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kadex Inżynieria Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

KK
@Pytanie

Nadgodziny zawsze są rozliczane według życzenia pracownika. Zazwyczaj są wypłacane ale jeśli pracownik woli wolne dni to zgłasza takie życzenie i nie znam sytuacji w której odmówiono.

PK

Polecam! Naprawdę fajna praca, fajni ludzie i dobra atmosfera !

Patryk

Polecam. Dużo indywidualnej odpowiedzialności, dużo bardzo ciekawej pracy i bardzo zróżnicowane zadania. Bardzo nowoczesna firma, bardzo profesjonalnie zarządzana. Nigdy nie było problemu z terminowym wynagrodzeniem i zawsze wszystko jest zgodnie z tym jak się umówią. Do tego kultura pracy najwyższej jakości, szacunek i rozmowa.

Czy w Kadex Inżynieria Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

LL
@Pytanie

Szkolenia zewnętrzne są organizowane według potrzeb - głównie z inicjatywy pracowników. Są też co jakiś czas organizowane szkolenia przy okazji wprowadzania nowych usług lub technologii.

BBB

Nie często piszę opinię w necie ale z tą firmą współpracuję od lat i nigdy się nie zawiodłem. Naprawdę profesjonaliści, pomogą w każdym nawet trudnym aspekcie prac. Co jest dla mnie najważniejsze, nawet po rozliczeniu, jeśli potrzebowałem czegoś dodatkowego, wszystko było zrobione bez proszenia. Tak powinni pracować wszyscy. Uważam, że ich robota jest warta każdej wydanej złotówki :-D

Jeremi

A jak w sytuacji pandemii firma działa? Warto aplikować, potrzebują kogoś?

KP
@Jeremi

Zawsze możesz wpisać CV. Pandemia nie ma wpływu na prace w tej firmie. Z pracą zdalną poradzili sobie wzorowo. Wszystko idzie bez zmian. Wysyłaj CV

K>

Profesjonalizm! Dbają o pracownika, normalni ludzie. Problemy są ale zawsze dużo rozmowy i wspólne rozwiązywanie wszystkich problemów. Nigdy nie zostałem bez pomocy w trudnych sytuacjach. Atmosfera w firmie w porównaniu do innych jest naprawdę bardzo dobra. Pracy bardzo dużo ale dobrze to wszystko jest poukładane. POLECAM !

Bey
@K>

hehe normalni

Patryk

Przy dużej ilości pracy wciąż zachowany jest spokój, porządek i szacunek do ludzi. Polcam!

VV

Polecam! Uczciwie, nowocześnie i naprawdę dobrze. Mała rotacja pracowników, jak ktoś przychodzi to zostaje na długo !

Karol

Nie ma lepszej firmy o tym profilu w Poznaniu. Poziom współpracy na najwyższym poziomie. Sprzęt, logistyka, organizacja, podejście do pracownika i atmosfera są naprawdę bardzo dobre. Są minusy jak wszędzie, trochę dużo pracy, zadania bardzo wymagające ale dzięki temu zdobywasz doświadczenie, którego nigdzie indziej nie masz szans zdobyć. Z czystym sercem polecam !

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kadex Inżynieria Sp. z o.o.?

PR
@Pytanie

Na wszystko co jest potrzebne. Od komputera, samochodu po najnowszy sprzęt pomiarowy. Tu naprawdę nie ma obaw, ciągłe inwestycje i odnawianie zasobów !

Ka.

Mega polecam ????

Sebastian
@Ka.

Piszesz to jako pracownik czy klient? Jestem ciekaw dlaczego polecasz Kadex Inżynieria i co sprawiło że masz tak pozytywne zdanie na temat tej firmy. Czekam na to co masz mi do powiedzenia.

Ka.
@Sebastian

Pracownik. To naprawdę pierwsza liga w tej branży !

P.K.

Bardzo dużo ciekawej pracy. Dobra atmosfera i mimo tego, że jest naprawdę dużo i to bardzo różnych zadań wszystko jest prowadzone bardzo profesjonalnie. Z niczym nie zostaje się samemu ! Wynagrodzenie na dobrym poziomie - chyba najwyższe możliwe w Poznaniu w tej branży.

Zostaw merytoryczną opinię o Kadex Inżynieria Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kadex Inżynieria Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Santocka 7A