Zakład Ogólnobudowlany Dar-Mal Dariusz Staszewski

Adres: Kościelna 1 lok. 5, 89-100 Nakło nad Notecią

NIP: 5581554434 REGON: 367108718

Zakład Ogólnobudowlany Dar-Mal Dariusz Staszewski

Opinie o Zakład Ogólnobudowlany Dar-Mal Dariusz Staszewski

Każda opinia się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Zakład Ogólnobudowlany Dar-Mal Dariusz Staszewski w miejscowości Nakło nad Notecią? Czekamy cały czas na nowe info od Was!

Zostaw opinię o Zakład Ogólnobudowlany Dar-Mal Dariusz Staszewski - Nakło nad Notecią

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ogólnobudowlany Dar-Mal Dariusz Staszewski