Opinie o SALTRANS Gerard Salbert w Steblów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SALTRANS Gerard Salbert. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SALTRANS Gerard Salbert o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALTRANS Gerard Salbert w Steblów

Norbi Nowy wpis

Ty młody to wójek Gerard już zamknęł interes??? A paczki jeszcze zbiera...Ostatnio tam kierowcy od Ficka mi dzwonili ale nic nie mówili...Wiem że tam już komornik siedział na wszystkim..

Jak wygląda sprawa grafiku w SALTRANS Gerard Salbert. Czy pracodawca idzie na rękę?

Andi

Kolego ..na jaką rękę..Ten skórwysyński polski Niemiec nic Ci nie ułatwi i nie pomoże...Tam on już nawet nie płaci..bo mu finanzamt wszystko poblokował..kawał Skór..........

Rafal

Trzeba uważać, na Podpisywać umowy ,czytajcie, zabezpiecza się , żebyś nie odszedł za wcześnie, pół wypłaty zabierze, normalna umowa jedną strona ubirho 15 kartek

Rafal

Omijajcie tego człowieka z daleka, mobing ,praca ponad siły, 15 godzin to za mało, aut i wyciąganie karty to w tej firmie norma, Krzyki, poniżanie pracownika, sprzęt beż przeglądów, bez serwisu ,ogólnie katastrofa

Rafal

Poza tym ,nie ma biura ,musisz wszystko sam na własną rękę i za swoje pieniądze załatwiać, wszystko miło do przyjazdu, potem jesteś (usunięte przez administratora) jak to mówi rodzina salbert polaczkiem od roboty ,nie masz żadnych praw ,

Rafal

Dla mie to stracony czas (usunięte przez administratora) człowiek niestety nie słowny, jedym słowem (usunięte przez administratora) , kierowcy chyba na stałe nie ma, wszyscy z łapanki przez agencje,

Kuba Nowy wpis
@Rafal

Macie rację ,sprzęt to szrot ,auta 15 letnie, brak mechanika, tylko ładne słowa na początku ,potem jesteś już poniżany, od roboty ,zawsze wszystko źle, za mało, za wolno, przerwy na załadukach , rozładunku, brak słów, nie polecam

Antek Nowy wpis
@Rafal

U tego transdziada..niech nikt nie nie pracuje..bo Cie szmaciarz zniszczy psychicznie..a na koniec pójdziesz bez wypłaty..bo Gerard lub Tomas lub smętna córeczka stwierdzą że żle pracujesz.. (usunięte przez administratora) do kwadratu..A na marginesie to te Volvo i tą Scanie już auta mu zabrali ..bo tam finanzamt rękę położył na firmie...Oszust i (usunięte przez administratora)

Jaka jest kultura pracy w SALTRANS Gerard Salbert?

Andi

Powiem tak...nie ma gorszego dziadtransa jak Salbert...nawet ubikacje na bazie potrafił pozamykać chłopcom...To jest polski Niemiec...a nie ma gorszej (usunięte przez administratora)

@Andi

Salbert już ogłosił upadłość

@Zawodowy

Salbert ,szuka kierowców, ale po co ,flota nie jego auta naczepy to szroty ,podobno wszyscy już się zwalniają od niego ,

Zawodowy

Salbert szuka kolejnych naiwniaków, których oszuka ,tam już nie ma czego szukać, firma jest w upadłości ,jest to człowiek który, (usunięte przez administratora) ,kłamie, najlepiej chciałby kierowców którzy jeżdżą beż karty ,

@Zawodowy

Czyżby zeżarła go chytrość..To cygaństwo. złodziejstwo..czyżby Ukraińcy też odeśli??? Może paczki mu pomogą...złodziejowi..A tyle razy mówiłem.. że się (usunięte przez administratora) na ludzkiej krzywdzie nie dorobi..Dalej niech pracuje na dźwigu.. Ciekawe czy Grażyna już też go zostawiła??

@Andreas

Podobno jest już sam ,sam ze sobą, nawet podsłuchy mu nie pomogły, kamery itd.

@Andreas

U Salberta nie ma co szukać, jest tyle fajnych firm, które szanują kierowców, pamiętajcie, to kierowcy tworzą firmę a nie salbert, salbert stworzył nękanie ludzi, poniżanie, i karze pracować ponad siły, omijajcie go dużym łukiem

@Zawodowy

I niech tak zostanie ....sam ze sobą.No nie z tą kamienną młodą twarzą ..bo Grażyna już chyba poszła po rozum do głowy i go zostawiła...nikt z nim nie wytrzyma...

Edyta
@Andreas

A co to wnosi czy jest sam czy nie na jakość pracy tutaj?

@Edyta

To moja droga że ten polski Niemiec to kawał sku..,...Ludzie traktował jak szmaty ..w jego rozowaniu to Ty jesteś czarnym niewolnikiem a on Panem i władcą Twoim.

Kierowcy zawodowi 1978

Firma Saltrans oferuje bardzo dobrą prace. Mozliwosc zarobku 2500 - 3000 euro netto razem z dietami. Mozliwosc pracy w dzien lub trasy nocne.Umowa o prace stala w polskiej firmie lub Niemiecka w firmie w Dortmundzie.Dyspozycje rowniwz mozliwe w jezyku polskim. Praca na firance Schmitz plus nowe Volva i Scanie. W google mają dobrą ocenę z wyjątkiem jednej oceny. Za te pieniądze warto podjac prace.Co myślicie?

@Kierowcy zawodowi 1978

Widać już z kierowcami bardzo duży problem jeżeli sam szef opinie o swojej firmie piszy))))) Kto jeszcze tak może rekłamować tą firme. Jakie masz naimię kolego? Gerard, Tomas, Julia? Ale jaka piękna bajka)))))

Pracował tam

Norbi, Grażyna już odeszła z tego błota

@Kierowcy zawodowi 1978

Spróbujcie..a zobaczycie..Jak (usunięte przez administratora) to dobra praca....

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SALTRANS Gerard Salbert? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jak wygląda kwestia awansu w SALTRANS Gerard Salbert? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kierowca?

Norbi

Chłopie o jakim Ty piszesz awansie?? U tygo polskiego Niemca awansówać możesz do sprzątania kibla bok ""garażu"" albo placu..Bierzesz zasypiałem auto ...chyba że Andrzejek posprząta..I w drogę.

Gerard Salbert
@Norbi

Norbi, Andrzejek już u mnie dawno nie pracuję. Teraz to Wadzim robi))) wrzystko ciągnie;) dobry chłopak????

Norbi
@Gerard Salbert

TO Andrzejek w końcu zmądrzał???A taki był dobry,na każde skinięcie palcem...W końcu zrozumiał kim jest Wielki "Sief" Czyli Wadzim przejęła pałeczke "popychacza".Tak czy tak tam pracy nie polecam.

Jak szefostwo w SALTRANS Gerard Salbert traktuje ludzi?

Pracował tam

Następna próba podszywania pod kierowców od Saltrans (Gerard, Tomas, Julia). Zrozumcie, że kierowcy nie zadają takich pytań). Moża Gerard Salbiert i był kiedyś dobrym człowiekiem, ale pieniędzy go zmienili w gorszą strone. Polski niemiec jest polskim niemcem i nic więcej)

Pracował tam

Jak można traktować szefa który wyrzuca kierowce na ulice Dortmundu bez opłaty i transportu? Jak można traktować szefa który na pół roku zamyka prysznic na bazie? Jak można traktować szefa który oszukuję kierowców?

Traktują cię jak w każdej innej firmie tez. Korzyść jest z firma rodzinna, można z czefem spokojnie porozmawiać. Moge polecic.

@Pracował tam

Bardzo wątpliwe oskarżenie. Pracuję w firmie i nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem. Nie martwię się o swoją wypłata. Są takie rzeczy jak umowy o pracę i przepisy, których musisz dostosować się. Łazienka była remontowana 1 miesiąc. Teraz powinieneś zobaczyć, jak wspaniale został odnowiony. Firma całkowicie wyremontowała łazienkę (nowe kafelki, nowy prysznic) dla nas kierowców. Niestety, już tego nie zauważyłeś, bo już tutaj nie pracujesz. (usunięte przez administratora)

Rozsądny

Traktuje jak (usunięte przez administratora) obciąża, szuka (usunięte przez administratora) którzy nie umieją liczyć czasu i pieniędzy, załadunki krótkie, kto pójdzie tam to 2 tygodnie i ucieka od,, wielkiego bossa,,

Kris

Ale tylko czasem.. Jak Gerard przemówi ludzkim głosem..rzadko się to zdarza..Kawał gbura...

Kris

Jak śmieci..Nawet potrafi na bazie w Dortmund ubikacje na klucz zamknąć..a(usunięte przez administratora)

Fabian M.

Super świetna firma. Bardzo dobry kontakt z człowiekiem. Dziękuję Saltrans za twoją pracę.

@Fabian M.

Świetna firma do wykorzystania kierowcy, nie polecam, szuka (usunięte przez administratora)

Roman

Będę tam w przyszłym miesiącu, ale wszystko brzmi dobrze. Wynagrodzenie 2500-3000, - € Zobaczmy ..

@Roman

Roman nie pracuje, takiego w firmie nie ma, gość wymaga pracy 15 h każdego dnia, plus jazda na aucie

Dawid

Bardzo mili i sympatyczni pracownicy. Jako pracownik mogę tylko polecić innym.

@Dawid

Dawid już nie pracuje , zwolnił się

Jan G.

Bardzo dobra obsługa klientów.

Damian

Po ostatniej rozmowie jestem zadowolony. Umowę o pracę na czas nieokreślony. Kasa pasuje. Zobaczmy jak praca wygląda. Zgłoszę się w przyszłości jeszcze raz. W tej chwili polecam.

@Damian

Podobny wpis, chyba o tej samej osoby, ani ładu ani składu, ktoś ma duże problemy emocjonalne, każdy rozsądny, normalnie myślący wie o co tu chodzi, już przestań

Antoni

Mogę tylko polecić świetnego pracodawcę.

@Antoni

Każdy zadowolony kierowca, poleca swoich znajomych, więc ilu swoich kolegów tam sciągnąłeś?

@Zawodowy kierowca

W tej chwili wszystkie miejsca są zajęte. Na wolne miejsce czeka pięciu kandydatów. Dlatego w tej chwili nie mogę nikogo zrekrutować. Czy to cię bardzo boli? Czy mam powiedzieć szefowi, że też chciałbyś wrócić? Ale tylko wtedy, gdy zostawiłeś swój problem z alkoholem za sobą.

@Antoni

Antoni, piszesz ze pracujesz tam, skąd wiesz że wszystkie miejsca są zajęte, oraz że pięciu czeka? Trochę to dziwne, oraz że nie możesz teraz zrekrutowac nikogo, to albo jesteś kierowcą tej firmy albo szefem, który sam robi wpisy i podszywa się pod kierowców, Piszesz o problemach z alkoholem, proszę nie pisz tak, bo żaden kierowca nie obgaduje drugiego, wręcz służy pomocą, ciężki zawód, dziwni kierowcy tam pracują, nie pomagają sobie!!!!!!!! To kolejny dowód na to że te wpisy robi ktoś inny, który nie ma pojęcia co to praca, szacunek, zaufanie, życzę miłego dnia i spokojnej pracy

@Antoni

Jeszcze jedna niezgodność, jest wpis z 10.06.2021,iz szef kupił nowe auta, a już 5 kierowców czeka w kolejce, dziwne to wszystko, ktoś się pogubił, może to Ty masz problem z alkoholem, a oczerniasz kolegów, powinni to przeczytać i pogadać z Tobą, Drogi Antoni

@Zawodowy kierowca

Tak jak twoje stare koledzy.. przepraszam... moie nowie koledzy to tylko jeden taki "Zawodowy kierowca" pracował w firmie tak słyszałem. Jeśli to ty, powinieneś się wstydzić. "Zawodowy kierowca" z kabiny wisi wymiotuje... jeśli to prawda to bardzo przykro... Wszyscy mamy swoje problemy, ale zostawiamy je w domu i nie topiemy je w alkoholu. Szybko zapominasz, kto pomógł ci w tej sytuacji. Gdybym był szefem, bym też ciebie od razu zwolnił. Kolego od czasu do czasu możesz się napić, ale masz też odpowiedzialność jako "Zawodowy kierowca"... Powiedz mi kolego co chcesz jeszcze od tej firmy? Masz za dużo czasu? Nuda? Znowu bez pracy? Czy nie masz znowu żony w domu?

@Antoni

Antoni, czy jak tam Ci, pewnie podszywasz się pod Antka, ale cóż Ty inaczej nie potrafisz, pewnie masz jakiś kłopot ze sobą, żona Cię zostawiła, kochanka odeszła i zabrała psa, dzieci jeśli je masz kochają Cię lub to udają za Twoje pieniądze, które im dajesz, proszę ogarnij się i nie rób z siebie blazna, zastanów się nad swoim życiem , to może choć pies wróci do Ciebie, bo za chwilę zostaniesz sam, zacznij żyć uczciwie, szanuj ludzi i ciesz się z tego co Ci zostało, pozdrawiam

Marcel

Da się tu awansować?

@Marcel

Jeśli chodzi o pieniądze, firma źle nie płaci . Praca jest pracą i musi być wykonywana wszędzie. Pracuję w firmie od około 2 lat. Jestem zadowolony.Mogę polecić.

@Izydor

Nie polecaj, zaproś do pracy swoich kolegów,

Izydor

@Andrzej Bardzo dziwna jest ta opinia bo firma ma w internecie bardzo dobre oceny!

@Izydor

Uwaga !!! Dobrych opinij o tej firmie nigdy nie widziałem. Popatsz na etransport.pl wszystkie opinie usunięty, wszędzie napisano: "Wątek o SALTRANS usunięty na żądanie tej firmy".

@Pracował tam

Kiedyś czytałem te opinie na etransport.pl, żadnej pozytywnej. Zle że wszystkie opinie o firmie Saltrans usunięty z etransport.pl, tam tyle prawdy było i wszystko Gerard Salberd wyczyscił. Zle że istnieją takie firmy jak Saltrans. Z takim podejśćem do kierowców, moża już nie istnieje, czyli nazwe zmienili.

@Izydor

Poważany Izydor, proszę pokazać te dobre opinie. Oprucz mnostwa niegatywnych opinij zero pozytywnych.

@Izydor

Najlepszy sposób na prawdę, opinie to wpis szefa tej firmy lub obecnych kierowców, szanujmy się

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

@Zainteresowany

To prawdopodobnie z tego powodu bo nie byli potrzebni nowi kierowcy.

@Izydor

Pracuje ponad 20 lat w zawodzie, dobra firma, szanująca kierowców, nie szuka kierowców, nie ogłasza się, jeśli już potrzebuje, kierowca wciąga kierowcę, pozdrawiam

Kierowca zawodowy

Witam wszystkich, po co te wpisy, po co podszywanie się pod drugą osobę. Każdy wie jakie zadawać pytania do pracodawcy podczas rozmowy. 1.Od kiedy firma jest na rynku i ile czasu pracuje najstarszy kierowca. 2.Jakie auta, ile lat, jaki przebieg. 3.Podczas rozmowy widać, czy szanują Was (kierowców) oraz rodzinę, dbają o powrót na czas do domu, wasz odpoczynek,. Praca to nie wszystko, dobry pracodawca dba o swoich kierowców, (wypoczynek, rodzina), pozdrawiam wszystkich szukających pracy

Sebastian

Wiele rzeczy zmieniło się na lepsze. Stałe relacje i przyczepy, rzadka wymiana palet. Stary dysponent na szczęście już nie pracuje. Firmę mogę polecić.

Artur

Mogę polecić.

Krzysztof

Pracuje tu więcej Polaków czy Ukraińców?

@Krzysztof

Pracuje więcej Polaków i Niemieców.

Arek zawodowy kierowca

Zacząłem w firmie pracować. Praca jest do teraz w porządku. Firma miała też bardzo dobre oceny w Internecie. Polecam.

@Arek zawodowy kierowca

Właśnie rozmawiałem przez telefon z szefem. Oferuje dobrą robotę i pieniądze. czy mogę zarobić tyle, ile podane tutaj?

@Marek

Tak możesz to zarobić w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o SALTRANS Gerard Salbert - Steblów

• Jak się pracuje w SALTRANS Gerard Salbert?

Zobacz opinie na temat firmy SALTRANS Gerard Salbert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SALTRANS Gerard Salbert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SALTRANS Gerard Salbert