P. P. U. H. Andrzej Rydz

Nowy Duninow

Opinie o P. P. U. H. Andrzej Rydz

px

romek, akurat odnośnie nich nie słyszałem za wiele. Mała, lokalna firma

maniek

Ja tam pracowałem 5 lat i powiem krótko , jakby była taka możliwość to bym wrócił nawet bym się nie zastanawiał a ty pszczółka pisząc takie kłamstwa powinieneś podpisać się imieniem i nazwiskiem . Każdy by chciał mieć takiego szefa jak Pan Andrzej takich ludzi jest teraz na lekarstwo . Wypłata na czas , właściciel dbał o pracownika jak mało kto , a ty brednie piszesz , zastanawia mnie jedno czemu mają one służyć .....

Bączek

Popieram komara ja tam też pracuję i szlag mnie trafia gdy ktoś wypisuje takie kłamstwa praca jak praca nie zależy ona od szefa tylko od pogody ale warunki pracy każdy by takie chciał , pensja ok i na czas miła atmosfera pracy ,, Polecam

komar

Z Ciebie Pszczółka musi być niezłe ziółko inaczej to ujmujac jestes Truteń ja tam pracuję od 3 lat i nie narzekam kazdemu zycze takiego pracodawcy pieniążki na czas , człolwiek nie musi sie wiele martwic a i z tymi tarczkami tez przesadziłes nikt rąk sobie nie urabia nie wiem czemu piszesz takie brednie i czemu ma to słuzyc pisał byś choc prawdę a nie jakies brednie . Ciebie napewno bym nie polecił bo napewno niezły musisz byc leń......

pszczółka

Nie polecam firmy. Pensja 1800 zł max. Co tydzień jest się w domu. Jazda na lewych tarczkach.

Zostaw opinię o P. P. U. H. Andrzej Rydz - Nowy Duninow

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. P. U. H. Andrzej Rydz