Opinie o Gedia Poland Assembly Sp. z o.o. w Nowa Sól

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gedia Poland Assembly Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gedia Poland Assembly Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gedia Poland Assembly Sp. z o.o. w Nowa Sól

Informator Nowy wpis

Zakłady zostały połączone ale niestety na W3 grasują osoby które zwalniają ludzi w sposób zamierzony i zorganizowany co nie Panie Substitute ( tic tac the rhytm of my heart) A najgorsze że te osoby (osoba) które to robią dalej są w zakładzie, ci co mieli być zwolnieni zostali już zwolnieni (musieli), a że ryby i nieobecni nie mają prawa głosu to łatwo jest pewne sprawy po prostu po swojemu naświetlić .... (usunięte przez administratora)

P Nowy wpis

Gedia poland Assembly została połączona z drugim zakładem i teraz nazwa brzmi Gedia Poland Sp. z o.o

Elżbieta Nowy wpis

Hej, widziałam, że Gedia szuka obecnie do swojego zespołu pracownika produkcyjno – logistycznego. Może ktoś z Was pracował w firmie na takim stanowisku i mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami i opinią? Polecacie aplikować? Jakie moglibyście wymienić pozytywne aspekty zatrudnienia?

zainteresowany

Co spowodowało, że przestaliście zaglądać na forum? Warto aplikować?

zastraszyłem wszystkich i zrzuciłem wszystko na na jednego człowieka, rozgłaszając po zakładzie nieprawdziwe informacje tak aby tego człowieka nie lubiano. No i się udało cały zakład poczuł ulgę jak tego człowieka zwolniono a teraz psuję mu życie w następnym zakładzie, wysyłając tajne informacje :)

Nie ma pytań

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowa Sól
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Nowa Sól
DTH Selection

• Jak się pracuje w Gedia Poland Assembly Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gedia Poland Assembly Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gedia Poland Assembly Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gedia Poland Assembly Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gedia Poland Assembly Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gedia Poland Assembly Sp. z o.o.
  • Nowa Sól

Gedia Poland Assembly Sp. z o.o.