Opinie o Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. w Gliwice

Marcin Ryś

Naciągnęli mnie na 10000 zł (usunięte przez administratora) z goldmangroup, powierzyłem swoja sprawę do Pani Moniki. Bałem się i nie zbyt ufam kobietą, ale przeraziła mnie Pani Kamińska swoją wiedzą w sprawie cyberprzestępstwa i wałka o mój kapitał. Dużo przeżyliśmy za miesiąc, wydzwaniali do mnie i do Pani Moniki brokerzy, bo podałem jej numer do nich. Polecam!!

Krzysztof

Zwróciliśmy się o pomoc do Pana Olafa w sprawie odzyskania środków od brokerów. Bardzo konkretne i rzeczowe działanie. To pierwsza rzecz na którą zwróciłem uwagę – czyli konkret, rzeczowość, jasność w przekazywaniu informacji. Mogę więc spokojnie polecić Pana Olafa tym, którzy szukają pomocy w odzyskaniu swoich środków i nie wiedzą gdzie się mają o nią zwrócić.

GG Matuszewski

(usunięte przez administratora) mnie lexatrade i zgłosiłem swoją sprawę do kancelarii, nie odzyskali niestety nic, dlatego że (usunięte przez administratora) zabrali wszystko, ale polecam za profesjonalne podejście do mojej sprawy i za odrobinę nadzieje. Uważajcie na lexatrade!!!!!!!!!!!

Basia Rzepa

Nigdy nie zostawiałam opinii na temat tej, czy innej firmy. Ale po zamknięciu a wygraniu mojej sprawy dotyczącej (usunięte przez administratora) komputerowego zdecydowałam się opisać, jak wyglądał proces współpracy z kancelarią ! Zostałam (usunięte przez administratora) i byłam załamana poprzez sytuację, która wydarzyła się ze mną. Pogodziłam się ze stratą! Ale też jednego dnia trafiłam na ofertę new expert w sprawie odzyskania pieniędzy od brokera. Współpraca trwała niecałe 3 miesiąca, najpierw do mnie zadzwonił pracownik sekretariatu i później zadzwonił Pan Olaf, który właśnie był prowadzącym mojej sprawy. W życiu nie spotykałam osoby z takim poziomem zaangażowania i martwienia się o moim poczuciu w tej sprawie. Z ręką na sercu dziękuję, dlatego i zostawiam ten wpis.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o..
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Cezary G

Pana Gabriela Dąbrowskiego polecam każdemu! Pan Gabriel podchodzi do każdego klienta indywidualnie, ma zawsze czas, nigdy nie pozostawia bez odpowiedzi, a kontakt błyskawiczny. Dzięki Panu Gabrielu udało mi się odzyskać środki, które były wylodzone ode mnie przez nieuczciwego brokera.

Paweł Koronkiewicz

Czytając wszystkie negatywne wpisy na tej stronie, nie do końca rozumiem, na czym polega problem, odzyskałem swój kapitał za pomocą Pani Baran. Każdy telefon, który był podany na umowie, a też przez Panią Roksanę był odebrany, sprawdzałem autentyczność mojego prawnika, dzwoniąc pod numer telefonu infolinii i zdecydowałem się na współprace. Firma jest wspaniała, z czego się ciesze, chociaż nie ukrywam faktu tego, że czasami mogłem pozostać przez jakiś czas bez odpowiedzi, ale też rozumiem, że nie jestem jedynym klientem kancelarii. A ludzi, którzy piszą negatywne wpisy-weryfikujcie wszystko, może ktoś się podszywa pod pracownika podanej kancelarii, a wprowadzacie w błąd osób, które chcą odzyskać swój kapitał.

Dominik i Janina

Pani Mirosława Kowalska jest w swojej dziedzinie fenomenalna. Dziękujemy za prowadzenie naszej sprawy zakończonej sukcesem.

Jerzy Mar

Pani Monika jest mega wspaniałą kobietą która pomogła mi odzyskać kasę od Sparty Group która wyczyściła moje konto przez anydesk. Długo czasu się walczyłem z nimi ale ograny zamykali na to oczy aż do póki nie umorzyli sprawę. Polecam gorąca tą Kancelarię. Jest to jedyna Kancelaria która mnie nie (usunięte przez administratora) a nie próbowała tego robić

iwona.meble@interia.pl

Proszę powiedzieć czy pracuje tam Roksana Baran na bo zebrała dokumenty i cisza

Jan Król

Dzięki profesjonalizmowi i głębokiej wiedzy prawnej zespołu New Expert, udało się skutecznie opracować solidny wniosek skierowany do banku odbiorcy przelewu. W wyniku starannego przygotowania dokumentów ujawniono nieprawidłowości w działaniach brokera, co odegrało kluczową rolę w odzyskaniu istotnych środków finansowych. Ich dogłębne zrozumienie złożonych przepisów prawnych oraz umiejętność skutecznego wykorzystania tych informacji w praktyce przyczyniły się do skutecznego rozwiązania trudności związanych z finansami. New Expert nie tylko wykazał się biegłością w aspektach prawnych, ale także umiejętnością dopasowania strategii do indywidualnych potrzeb klienta, co przyniosło pozytywne rezultaty w postaci odzyskania ważnych środków. Ich zaangażowanie, profesjonalizm i skuteczność w działaniu nie tylko przyczyniły się do osiągnięcia pozytywnego rezultatu, ale również przyniosły ulgę i poczucie zabezpieczenia klientowi w trudnym czasie. New Expert jest niezawodnym partnerem, który skutecznie reprezentuje interesy swoich klientów, zapewniając im spokój i pewność, że ich sprawy są w dobrych rękach. Dzięki ich wsparciu i niezachwianej determinacji klient może być pewny, że jego finanse są w bezpiecznych rękach, a każdy krok podejmowany w procesie odzyskiwania środków jest starannie przemyślany i poparty gruntowną analizą prawną. Współpraca z New Expert to gwarancja skutecznego działania i profesjonalnego podejścia do rozwiązywania skomplikowanych problemów finansowych.

Rafał
@Jan Król

Kłamstwo kłamstwo kłamstwo Nic nie odzyskują tylko na kase naciągają . Jak im się wpłaci to jak kamień w wodę , zero odzewu .

wieslaw823
@Rafał

Witam, podjąłem współprace jeszcze nic nie wpłaciłem-jakie masz doświadczenia z Newexpert?

Marek Rozprzański

Kancelaria prawna Newexpert okazała się wyjątkowo pomocna. Szybko odzyskali moje pieniądze po tym, jak byłem (usunięte przez administratora) przez brokera i miałem ogromną ilość kredytów. To dobra firma, którą gorąco polecam. Kiedyś nie wiedziałem, jak mam żyć, ale dzięki ich wsparciu, teraz jestem spokojniejszy i pewniejszy siebie. Dziękuję za profesjonalną pomoc! Nie wiem, kto pisze te złe komentarze! Chyba konkurencja.

Jola
@Marek Rozprzański

Zapewniam ze nie pisze konkurencja tylko (usunięte przez administratora) . To raczej Pan jest opłacony albo jednym z nich . Banda (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora)ode mnie ponad 12 tys , chcieli więcej ale na szczęście w porę się obudziłam ,ze to to samo gagno . Nie polecam wręcz przestrzegam

@

Proszę o dokładny imeil do was i dobry numer tel bo nie mogę się skontaktować

Dawid

Oceniam bardzo dobrze współpracę z kancelarią Newexpert i gdybym miał drugi raz wybrać firmę prawną na pewno bym ponownie wybrał Newexpert. Mają wiele lat doświadczenia na rynku finansowym co pozwala na sprawne działanie. Odzyskali ponad dwadzieścia tysięcy dolarów w cztery i pół tygodnia czyli szybko poradzili sobie. POLECAM

Irek Kula

Nie wahaj się i nie zwlekaj z rozwiązaniem swojego problemu! Pracownicy NewExpert to prawdziwi profesjonaliści! Podpisaliśmy umowę 9 sierpnia, a w przyszłym tygodniu moje pieniądze mają zostać zwrócone! Na początku powiedziano mi, że pieniądze wrócą najwcześniej za 2-3 miesiące, ale nie minęły nawet dwa miesiące!

Ewelina Rozek

Świetna strona, świetny zespół! Środki zostały zwrócone, w trakcie prac na bieżąco doradzali i informowali co robią. Wrażenia ze współpracy są super. Firma jest bardzo otwarta i przyjazna. Dzięki wielkie za poświęcony czas i zwrot pieniędzy.

Radek Kaczmarski

Kancelaria Prawna New Expert nie tylko przywróciła sprawiedliwość, ale także przywróciła mi wiarę w możliwość zwrotu utraconych środków. Ich zaangażowanie i empatia wobec mojej sytuacji były bezcenne. Gorąco polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje rzetelnego wsparcia w trudnych sytuacjach prawnych związanych z finansami.

Romunald Brudkowski

Dzięki znajomości prawa i umiejętnościom zespołu New Expert, solidny wniosek został przygotowany do banku odbiorcy przelewu, ujawniając nieprawidłowości w działaniach brokera. Dzięki ich skuteczności udało się odzyskać te fundusze, które były dla mnie niezmiernie istotne.

Damian G.

Moje doświadczenie z brokerem Fortissio było pełne rozczarowania i strat finansowych. Padłam ofiarą jego oszukańczych działań, które prawie pozbawiły mnie oszczędności życia. Gdy wszystko wydawało się stracone, zdecydowałam się skontaktować z Kancelarią Prawną New Expert. Po pierwszym spotkaniu w ich biurze, poczułam się pewnie i wspierane. Ich profesjonalizm i empatia pozwoliły mi zrozumieć, że nie jestem sama w tej trudnej sytuacji. Po podpisaniu umowy, zespół New Expert rozpoczął intensywne dochodzenie i przygotowywanie solidnego wniosku. Po dwóch tygodniach od podjęcia współpracy, Kancelaria Prawna New Expert osiągnęła niesamowity sukces, odzyskując dla mnie aż 148 325 zł. Ich zaangażowanie, szybkość działania i skuteczność były absolutnie imponujące. Dzięki nim odzyskałam wiarę w możliwość sprawiedliwości oraz ochronę moich interesów finansowych. Gorąco polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje niezawodnego wsparcia w trudnych sprawach prawnych związanych z finansami."

MIa

ta kacelaria to tylko (usunięte przez administratora) korzy proboja wyludzic kolejne pieniadze od poszkodowanych osob. Wspolpracowalam z nimi i powiem ze wszystkie ich potwierdzenia ktore mi przeslali sa nieprawdziwe

Maciej
@MIa

Nie zgadzam się z Panią, bo mi odzyskali pieniądze. Dokumenty wszystkie zostały doręczone po odzyskaniu pocztą polską, chociaż tego nie potrzebowałem!

Karol

Kancelaria Prawna Newexpert, z którą miałem do czynienia, okazała się zbawieniem po tym, jak straciłem pieniądze na giełdzie. Współpraca z nimi była bezproblemowa i skuteczna. Odzyskali moje środki szybko, co było dla mnie ogromnym ułatwieniem, zwłaszcza że strata ta była wynikiem działalności brokera. Co naprawdę wyróżnia tę kancelarię, to doskonały kontakt z klientem. Zawsze mogłem liczyć na szybką odpowiedź na moje pytania i pełne wsparcie w trudnych chwilach. To prawdziwa kancelaria, która nie tylko skutecznie odzyskuje pieniądze, ale także troszczy się o swoich klientów. Z całego serca polecam tę kancelarię każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji jak ja. Dzięki nim odzyskanie utraconych środków staje się możliwe. To profesjonalni specjaliści, na których można polegać.

Zostaw merytoryczną opinię o Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.
  • Wielicka 16
    44-103 Gliwice
  • NIP: 9691606766 REGON: 243119721 KRS: 0000442201

Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.