Opinie o Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. w Gliwice

Stanisław Jackowski

Z ogromnym żalem muszę podzielić się swoimi doświadczeniami z kancelarią prawną NewExpert. Moja współpraca z nimi była daleka od oczekiwanej. Miałem nadzieję na profesjonalną i rzetelną pomoc prawną, niestety, spotkało mnie rozczarowanie. Pierwszym problemem była komunikacja - odpowiedzi na moje zapytania były opóźnione lub niekompletne. Gdy już udało mi się skontaktować, obietnice i zapewnienia, które otrzymałem, nie zostały zrealizowane. Przede wszystkim, zobowiązania dotyczące mojej sprawy nie zostały dotrzymane, co przyczyniło się do poważnych konsekwencji finansowych i prawnych dla mnie. Dodatkowo, opłaty za usługi były nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do oferowanej jakości. Zostałem obciążony dodatkowymi kosztami, o których wcześniej nie byłem informowany, co budzi poważne wątpliwości co do transparentności działania kancelarii. W świetle tych doświadczeń, nie mogę polecić kancelarii NewExpert. Ich działania przyniosły mi więcej szkody niż pożytku, a brak profesjonalizmu i uczciwości w prowadzeniu sprawy był dla mnie dużym rozczarowaniem. Jeśli ktoś chce rzetelnej pomocy w odzyskaniu kasy polecam skontaktować się z detektywem. Numer znalazłem tutaj na forum 731969300

Jolanta
@Stanisław Jackowski

Dziękuję, że ktoś w końcu wziął się za newwxpert. Skorzystałam z Pana pomocy i kancelaria prowadzi już moją sprawę

Magdalena

Polecam tą kancelarię a zdecydowanie współpracę z Panem Kordianem. Prawdziwy Prawnik z którem jestem zaraz na łączu cały czas nawet po odzyskaniu moich 6 tys. zł

Skorpion

Zgadzam się , że to banda (usunięte przez administratora) , osoby które chcą ryzykować wpłatę ,to trzeba najpierw sprawdzić to konto , napisać , zadzwonić jeśli to prawdziwa firma to można znaleźć cała historię na Google , a nie wpłacać na podejrzane konta bo stracicie, tak ja w moim przypadku ! Ostrzegam ! Nie odzyskacie wcześniej utraconych środków a jeszcze więcej stracicie , proszek te kancelarię omijać wielkim łukiem !

Marta Budyn

bardzo polecam, nie wiem czym są spowodowane podobne komentarzy, chyba konkurencja nie może się pogodzić z sukcesami tej Kancelarii. Odzyskałam to co się walczyłam powyżej 2 lat a doskonale zdaję sprawę uczciwości tej Kancelarii biorąc pod uwagę fakt fizycznego spotkania

@Marta Budyn

Proszę skończyć z głaskaniem tej kancelarii , możecie mnie sprawdzić , to jest kancelaria która podszywa się pod NIP zamkniętej firmy w 2018 roku . To (usunięte przez administratora) którzy w bezczelny sposób wykorzystali nazwę mojej firmy jako swoją . Ludzie wpłacali pieniądze na moje konto a oni tymi pieniędzmi obracali na giełdach , miał być handel hurtowy i tak jak większość straciłam bo też ufałam , że jest to prawdziwa kancelaria , to (usunięte przez administratora) i proszę im nic nie wpłacać a te pozytywne komentarze to ich współpracownicy !

marysia

Pan Alek jest mega wspaniałym człowiekiem, bardzo dziękuję za wsparcie i odzyskanie pieniądze. Atmosfera w tej kancelarii jest nie do porównania, powiedzieć że jestem mega zadowolona ze współpracy i sukcesu nic nie powiedzieć. Tak sprawa była skomplikowana, było kilku płatności, nie ukrywam że się bałam ale teraz jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dariusz
@marysia

Jestem głęboko rozczarowany współpracą z tą kancelarią prawną, która współpracuje z brokerem i doprowadziła mnie do (usunięte przez administratora) Ta pseudo kancelaria prawna, która uczestniczy w oszustwie finansowym poprzez współpracę z nieuczciwym brokerem, narusza zaufanie klientów i naraża ich na straty finansowe. Klienci oczekują, że kancelaria będzie ich rzetelnie reprezentować, a nie wykorzystywać w celach (usunięte przez administratora) Jestem głęboko rozczarowany i oburzony działaniami TEJ kancelarii prawnej, która doprowadziła mnie do (usunięte przez administratora) przez współpracę z nieuczciwym brokerem. To zachowanie jest nie do zaakceptowania i należy je potępić. Ostrzegam innych przed współpracą z tą kancelarią oraz zalecam zwrócenie się o pomoc do odpowiednich organów ścigania w celu rozwiązania tej sprawy. Po wcześniejszym doświadczeniu z nieuczciwym brokerem, skonsultowałem się z doświadczonym prawnikiem, który specjalizuje się w postępowaniach zbiorowych. Po dokładnej analizie mojej sytuacji, kancelaria zdecydowała się podjąć moją sprawę, zostawiam numer gdyby ktoś z Was potrzebował pomocy - 7319693OO

Magdalena

Damian
@Magdalena

(usunięte przez administratora) i tyle Miły jest tylko jak sie pieniądze wpłaca a potem cisza

Skorpion Nowy wpis

Mia Nowy wpis

Prosze nie wspolpracowac z firma New Ex. z siedzinba w Gliwicach, oni w niczym nie pomagaja procz wyludzenia kolejnych pieniedzy.

@Poszkodowany

To jest pseudo kancelaria nawet wykorzystują niemiecki Bank Berliner Sparks podszywają się nawet numer telefonu banku wykorzystują do tego celu

@Andzia Nowy wpis
@@Poszkodowany

wspólpracuje od miesiaca dzwoni do mnie przez WhatsAppa na razie nie widze moich pieniedzy,tez dzwonili z berlina z sparkasse czy mam im wierzyc

skorpion Nowy wpis
@@Andzia

Proszę nie wierzyć najlepiej napisać do banku Sparkasse oni powiedzą ! ja miałam taki sam problem i napisałam maila do banku w Berlinie i dostałam odpowiedz ze to (usunięte przez administratora) jak wysłałam Pani Monice Kamińskiej to kontakt natychmiast się urwał ! proszę im nic nie wpłacać ja użyczyłam tylko konta bo miało być tylko zakup i sprzedaż towarów i do tej pory ludzie którzy wpłacili na moje konto jako swoje wysyłają o zwrot a ja przekazywałam dalej okazało się że świadomie mnie wykorzystali ! jestem na minusie dużo pieniędzy !

Stanisław Jackowski

jack
@Stanisław Jackowski

znalazłęm ten konatakt jakiś czas temu, wszytsko zapowiada się pomyślnie, jeśli ktoś szuka prawdziwej pomocy do dłączajcie do postępowania. maja wiele info na temat newexpert

@Stanisław Jackowski

Zgadzam się z Panem Stanisławem i innymi poszkodowanymi ! Ja też wierzyłam że to prawdziwa kancelaria i ponownie zostałam (usunięte przez administratora)nawet mam kłopoty bo do niecnych (usunięte przez administratora) wykorzystali moje konto firmowe ! Teraz ludzie chcą zwrotu wpłaconych środków a ja sama we współpracy z niby kierownikiem Panem Oktawianem Malinowskim , przekazywałam środki dalej , namówił mnie na współpracę a ja chciałam zarobić ! Moja wina że dokładnie nie sprawdziłam tej firmy ! To miał być handel zakup i dystrybucja a okazało się (usunięte przez administratora)i w tej chwili jestem współwinna , Proszę sprawdzajcie dokładnie zanim cokolwiek wplacicie ! Oni działają na podstawie byłej i już zamkniętej firmy o takiej samej nazwie , Ja też dałam się nabrać na odzyskanie utraconych środków w 2020 roku kiedy zainwestowałam w platformę Lexa Trade ! Nie dajcie się nie wpłacajcie ! (usunięte przez administratora) Mirosława Kaczorowska adres mai : miroslawa14@wp.pl jeśli ktoś z osób pokrzywdzonych znajdzie jakieś rozwiązanie to proszę dać mi znać ja dołączę do grupy !

@jack

Witam ! Dziękuję za podanie telefonu , jutro zadzwonię ! Bo przypomniało mi się że kiedy próbowałam odzyskać utracone pieniądze zainwestowane w firmie Lexa Trade , po długiej współpracy ( wierzyłam , że uczciwej )z szefem firmy ( tak się przedstawiał)z Panem Olafem kiedyś w rozmowie telefonicznej chwalił się że stracone pieniądze odzyskał inwestując na platformie Bybit i że nie ma problemu z wypłatą więc ja również zasugerowałam Pani Monice Kamińskiej ( prowadzącej moją sprawę) że zamiast banku Sparkasse lepiej byłoby wpłacić na Bybit i bez problemu byłaby wypłata , ale to wszystko było (usunięte przez administratora)i dlatego nie chcieli iść prostą drogą tylko przedłużali i wyciągali kasę . Ja w tę super opinie nie wierzę ! Jeśli odzyskali to niech potwierdzą dokumentem wpłaty bo nie wierzę aby tak dużą kwotę dostali do ręki ! Proszę już nie dawać się (usunięte przez administratora) i nie wpłacać może zbankrutują w co nie bardzo wierzę , pozostaje tylko dobrze sprawdzać firmę prawniczą a jeśli ktoś chce wpłaty to już będzie podejrzenie ! No cóż łatwo mi teraz mówić ,bo sama też uwierzyłam i straciłam , i to poraz drugi ! Pozdrawiam wszystkich !

Maurycy Ciszewski 1968
@Stanisław Jackowski

Dziękuję za kontakt. Udało mi się znaleźć wiarygodną kancelarię, która prowadzi sprawy LEGALNIE a nie przez jakieś hakerskie firmy!!!!

Jolanta
@Stanisław Jackowski

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Marta Budyn

@Marta Budyn

To proszę mi odpowiedzieć na pytanie Dlaczego mnie (usunięte przez administratora) ? Naciągnęli na 12 tys Nic nie odzyskali , nie chcą oddać i się nie odzywają ???? Nie jestem żadna konkurencja tylko (usunięte przez administratora) przez nich

kasia

Ja mam teraz podobna sytuacje zostalam oszukana w inernecie ta firma mi sie wyswietlila i pan powiedzial ze jest szansa odzyskac pieniadze poniewaz zalozyli niby kryptowalute na moje dane ale zeby odzyskac pieniadze musze opłacic inforamtyka z gory ktory chce pieniadze w dolarach i niby dostaje umowe do podpisania oni jaka kancelaria mnie reprezentuja

@kasia

Niech Pani nic im nie wpłaca , ci informatycy nie istnieją a umowa jest fałszywa . W Gliwicach nawet nikogo nie ma pod ich adresem

Sara
@kasia

Też z nimi korespondowałem ale jak powiedziałem że przyjadę na miejsce chcę zobaczyć czy mają siedzibę kontakt się urwał.

Rom

Witam, mam pytanie jak skontaktować sie z tą Kancelarią bo na ich stronie nie ma nr a po zostawieniu zgłoszenia nikt się nie odzywa.

Mariola Fikus

Kiedy w końcu go work będzie weryfikował osób na autentyczność, bo wątpię że to są prawdziwi klienci. Pana Olafa znam osobiście biorąc pod uwagę fakt że się poznaliśmy nie na etapie nawiązania współpracy. Osobiście znam Szefa tej Kancelarii więc te oczerniania muszą być jakąś weryfikowane, Pan Olaf zakończył moją sprawę jeszcze miesiąc temu, do dnia dzisiejszego mam z nim kontakt więc nie wiem gdzie ludzie dzwonicie że od was nie odbierają.

Dom
@Mariola Fikus

Dzień dobry jestem w kontakcie z Tą Kancelarią ale od nowego roku cisza. Czy może Mi Pani pomoc skontaktować się z nimi.

Pytanie : dO KOGO ZGŁOSIĆ SIE W SPRAWIE OSZUSTWA PRZEZ PSEUDO BROKERA. szukam pomocy . Zgłosiłam się do owej kancelarii ale muszę wpłacić środki za licencje. Mam obawy że po raz kolejny dam się oszukać. Czy może ktoś podać nr telefonu do osoby z która współpracował i odzyskał skradzione środki? Pozdrawiam Katarzyna

@Kasia

Witam ! To są (usunięte przez administratora) ! Ja wpłaciłam najpierw na wykupienie licencji a potem na ubezpieczenie przekazu ,potem jeszcze inne wymyślania , byłam pewna , że to prawdziwa kancelaria a to (usunięte przez administratora) straciłam dużo pieniędzy ! Proszę nic nie wpłacać i unikać tej kancelarii !!!

Mia

Witam wszystkich, ta firma to taki sam słup jak i brokerzy, (usunięte przez administratora) pieniądze od klienta a i tak państwo nic nie odzyskają. Współpracowałam z tą firmą i siedzibą w Gliwicach jak i na Słowacji nie istnieje, byłam osobiście i nikogo tam nie ma. Proszę niech nikt się nie nabiera na kolejne utracenie pieniędzy. Takich osób jak ja jest dużo i ta firma ma ten sam system działania. Jeśli ktoś chce może się skontaktować sylwia.g27@googlemail.com

Anna Felczak

Byłam oszkana przez firmę euratrade na kwotę 3000 zł w czerwcu 2023. Prowadził mnie analityk Adam Krół, który ciągle tylko namawiał mnie na kolejne wpłaty żeby niby zarabiać więcej. Po tym jak powiedziałam że mnie stać więcej wpłacać oraz chcę połowę swojego depozytu wypłacić na konto, to kontakt się urwał i nie mogłam nigdzie dodzwonić się w tem eurotrade, bo jak się okazało że to firma krzak, nie miałam tam absolutnie nieczego, opróć fikcyjnego konta handlowego, które później zostało usunięte. Zgłosiłam się na policję, która mi odmówiła w przyjęciu zgłoszenia, przez to że szanse żeby mi pomóc były marne. Zgodziłam się z tą stratą, chociaż ja pracuję na minimalną krajową i dla mnie tę 3000 zł jednak są pieniądze. Przez przypadek trafiłam na kancelarię prawną newexpert, zadzwonił Pan z działu obsługi klienta kancelarii, który zbierał wstępne informację o mojej sprawie. Po czym na ustaloną godzinę zadzwoniła do mnie Pani Monika Kamińska, które opowiedziałem sytuację w jakiej się okazałam. Pani Monika jest bardzo kompetentnym prawnikiem i konkretną osobą. W moim przypadku kancelaria pomogła mi odzyskać 7000 zł, który broker zarobił w moim imeniu. W momencie gdy weryfikowałam kancelarie, czytałam niegatywne komentarze, ale jak się okazuję to tę komentarze piszą ludzie, ktorzy nie byli klientami kancelarii, tylko albo konkurencja albko jakieś fikcyjne profile, założone przez brokerów. W moim przypadku zdecydowanie polecam

@Anna Felczak

Nie proszę Pani , nie jestem konkurencja tylko (usunięte przez administratora) przez tą niby kancelarie . Jeśli są tacy wspaniali to dlaczego nie odzyskali żadnych moich środków tylko wyłudzili kolejne pieniądze ????

Buffy
@Marza

(usunięte przez administratora) Czy musiała pani podpisać jakąś umowę ? Jeśli tak co było w niżej zawarte

Marxa

Nie , proszę nie wchodzić w żadna współpracę z nimi bo tylko straci Pan pieniądze

Joanna
@Marxa

To (usunięte przez administratora) Zdjecie maja skradzione innych ludzi, jak i nazwe firmy.

Buffy
@Joanna

Czy straciła pani pieniądze jakieś przez nich

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.?

Norbert

ilona
@Norbert

Dziękuję za numer, odzyskałam wiarę w możliwość odzyskania pieniędzy.

iwona.meble@interia.pl

Dlaczego ta firma jeszcze istnieje oni w niczym nie pomagają tylko zbierają dane i moim zdaniem wypłacają sobie środki od poszkodowanych powinien tym się ktoś zajść bo to nie jest zgodne z prawem

marysia

dariusz
@marysia

Elżbieta Góra

Pan Mecenas Adam Kaczmarek godny polecenia, sympatyczny, cierpliwy, potrafi słuchać. Prowadził dla mnie dwie sprawy, oczywiście obie zostały zakończone pełnym sukcesem.

Dawid Kozinski
@Elżbieta Góra

Pan Adam też mi pomagał w sprawie odzyskania środków od brokera, na początku skeptyczne do tego był nastawiony, ale w końcu był bardzo wdzięczny, polecam!

@Elżbieta Góra

To proszę o dowód zwrotu na konto .(usunięte przez administratora) Ci co piszą pozytywne komentarze to oni albo opłaceni ludzie . Nie dajcie się nabrać , nie wpłacacie im żadnych pieniędzy !

Barbara K.
@Elżbieta Góra

Pani Elżbieto, ale na stronie Newexpert nie ma Adama Kaczmarek. Jest Andrzej Kaczmarczyk. Czy to przejęzyczenie? Czy.......?

Elżbieta Stolarczyk

Witam, po przeczytaniu niegatywnych opininii tutaj, jeszcze raz tylko mogę samej sobie udowodnić że pseudo brokerzy, które (usunięte przez administratora) na duża skalę Polaków, a nasze orany ścigania do niczego się nie nadają, że pomóc obywatelom, mają duże możliwości żeby kupować dobre opinię, również jak w tym przypadku oczarniać ludzi, które pomagają odzyskiwać środki od (usunięte przez administratora) Zostałam (usunięte przez administratora) przez firmę fortisio, która mnie (usunięte przez administratora) na 15 000 zł. Okazuję się że fortisio to jest strona fikcyjna, na której oni mogą wymyśliacz transakcję, które nie zgadzają się z rynkiem. Jak tylko chciałam wypłacić część zarobionych środków, którę niby tam były w wysokości 9000 USD, po 2 dniach nagle niby były ogromnę spadki na rynku i móje transakcję, które otwierałam i zamykałam z polecenia analityka, doszły do 0. Po czym tamten analityk, który się przedstawił jako Adam Nowak, bezczelnie stwierdził że to moja wina że dopozyt poszedł w 0 i kontakt z nim się urwał. Zgłosiłam się do kancelarii i moją sprawę prowadziła Pani Roksana Baran, która jest mega kompetentną osobą w dziedzinie prawa. Moja sprawa trwała około 3 tygodni oraz zakończyła się odzystanie kwoty w wysokoći 19000 zł. Wieć, zdecydowanie polecam kancelarię prawną NEWEXPERT oraz współpracę z Panią Roksaną Baran, z którą i nadal mam stały kontakt.

Henryk

Podjąłem współpracę z New Expert i już po kilku dniach się przekonałem że chcieli mnie naciągnąć na kasę ponieważ na podstawie fikcyjnych danych jakie im podałem znaleźli moje pieniądze, dlatego też zgłosiłem sprawie do prokuratury o próbę wyłudzenia pieniędzy. Pozdrawiam. Nie dajcie się oszukać

Patryk Lis

To jest bardzo poważna kancelaria, która pomogła mi odzyskać 35000 zł. Musiałem ponieść koszty procesowę, ale wiadomo, że nikt nie będzie pracować zadarmo, ale najważnejsze że są bardzo skuteczni. Z pewnością polecam kancelarię NEWEXPERT, oni również zajmują się prawem gospodarczym, szczególnie Pan Aleksander Woźniak, który jest kompetentnym prawnikiem.

Tomasz Zalewski

Zostałem okradziony przez jakiegoś niby Pawła, który dzwonił z binance, żeby mi wypłacić 22000$, które niby zarobili w moim imeniu. Poprosili zaistalować anydesk oraz w ten sposób z konta ukradli mi 32300 zl. Próbowali również wziąć na mnie kredyt w moim banku Millenium, ale skapnąłem się i bank wniosek o kretyd zablokował. Dzwinił ten niby Paweł z numeru na który nie można się do dzwonić. Zgłosiłem reklamecję na tamte przelewy do mojego banku ale żadna nie została uznana, bo ja potwierdzałem je smsem, niestety. Zgłosiłem tą sprawę na policję, która niechętnie nawet ją przyjeła. Byłem przesłychiwany z 3 razy, potem po 6 miesiącach sprawa została umorzona przez brak możliwości odnalezienia sprawów. Nie były dla mnie to ogromne pieniądze, ale jednak bardzo mnie bolala ta strata, więc szukałem sposobów żeby środki spróbować odzyskać. Trafiłem na kancelarię NEWEXPERT i moją sprawą zajeła się Pani Mirosława Kowalska, która jest bardzo skuteczną osobą. W moim przypadku, wysłałem skan dowodu do tamtego (usunięte przez administratora) który mnie oradł, i okazało się że moje dane były wykorzstane na giełdzie na etapie założenia konta bez mojej wiedzy i zgody. Podpisaliśmy umowę o swiadczenie usług prawnych i kancelaria Newexpert mnie reprezentowała w tej sprawie. Nie ukrywam, że pojawiły się koszty procesowe, które musiałem opłacić, bo żaden prawnik nigdy nie będzie pracować zadarmo, tym bardzie że prawie zawsze jest koszt za uruchomienie każdej sprawy u prawnika. Tutaj tego nie było i moja sprawa trwała około miesiąca i udało się odzyskać 58000 zl, które były uchndlowane w moim imeniu. Zdecydowanie polecam współpracę z NEWEXPERT i prawnicznę, Panią Mirosławę Kowalską. Nie ma co się chwialić w moim przypadku, ale jednak miałem trochę szczęścia i to że trafiłem na poważnych i uczciwych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.
  • Wielicka 16
    44-103 Gliwice
  • NIP: 9691606766 REGON: 243119721 KRS: 0000442201

Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.