Opinie o KFK Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KFK Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KFK Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFK Sp. z o.o. w Warszawa

Oszusci

Tosia98
@Kasia

Uwaga na firmę KFK SP zoo, szuka aktualnie do pracy w starostwie w Pruszkowie przy sprzątaniu pomieszczeń. Nie wyplacaja wynagrodzeń, (usunięte przez administratora) ludzi, mają komorników i dużo spraw w PIP, w sądach pracy, nie wiem jakim cudem jeszcze funkcjonują. Zastraszają pracowników ,jak co do czego przychodzi blokują numery ,zero odzewu z ich strony .Sprawa oczywiście zgłoszona wyżej ,mam nadzieję że pan Robert poniesie konsekwencje . Jeśli ktoś natknie się na ich ogłoszenie to serio uwaga. Jest bardzo dużo osób poszkodowanych.

ważne

firma kfk UCIEKŁA z kasą nie płacąc wynagrodzenia za październik listopad i grudzień , znowu staja do przetargu pod nową nazwą ...uwaga uniwersytet warszawa mokotów

@szanti

Ja jestem że Szczecina. Nie dostałam od nich kasy za 2 mce. Sprawę mam w sądzie. Ale raczej nie odzyskam kasy z tego co tu czytam

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy ktoś odzyskał pieniądze po sprawie w sądzie?

szanti
@ważne

Czy jest tu ktoś ze Szczecina co ma problem z tą firmą

Zbych
@szanti

Ja też zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę pracowałam w grudniu i nie dostałam wypłaty do dziś za grudzień

Tomasz
@szanti

Ja mam i pracowałem w tej firmie i do tej pory nie dostałem wypłaty

Anonim Nowy wpis

Magosia Nowy wpis

firma KFK ma ogromne długi nie wypłaca wynagrodzenia za pracę uwaga Warszawa uwaga Pruszków uwaga Kraków zalegają z wyprzedzeniem za zeszły rok

Kasia Nowy wpis

brak wypłat za pracę w Warszawie na Uniwersytecie Warszawskim Wydział Zarządzania firma KFK nie daję świadectwa pracy brak pitow zaległości od października 2023 r a niby szef Robert i niby szefowa Monika to osoby żenujące i prymitywne

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KFK Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Aleksandra

Oszusci

Poli

Czemu tak mówisz?

Inna
@Poli

Ja mam to samo. A ty Poli jesteś zadowolona? Ta firma to porażka, muszę poszukać innej pracy.

@Kasia

Firma (usunięte przez administratora) nie wypłacalna , nie można doczekać się na wypłatę(po kilka miesięcy). Jeżeli rezygnujesz z pracy,to nigdy nie dostaniesz pieniędzy. Zgłoszono do PIP, ale i dalej nic nie boją się i (usunięte przez administratora) ludzi.

Tosia98
@Kasia

Zielona Góra Brak wypłat za styczeń 2024. I wygląda na to że nie będzie wypłat również i za luty. Firma dramat nawet składki do ZUS nie były odprowadzane.Nie polecam, a wręcz przestroga dla innych.szef Robert którego kultura osobista pozostawia wiele do życzenia...oceniamy na mniej niż (usunięte przez administratora).. cały czas (usunięte przez administratora) nie odpowiada na pytania nie ma z nim kontakt czasem sam dzwoni aby tylko sciemnic co do wypłat... firma KFK to słup nie płacą do ZUS i US a byłym pracownikom nie wypłacają wynagrodzenia i nie wypłaca sprawy w sądzie pracy za (usunięte przez administratora)i źle traktowanie upokarzanie i zastraszanie.

(usunięte przez administratora) jeszcze raz (usunięte przez administratora) Nie wplacaja wynagrodzenia, opóźnienia, właściciel tłumaczy się komornikiem, owszem komornik za te osoby, którym nie wypłacili wynagrodzeń jeszcze z tamtego roku. Trzeba coś z tym zrobić bo jest coraz więcej poszkodowanych, a właściciel (usunięte przez administratora)jak z nut,odgraza się że jak będzie inspekcja pracy, to już totalnie się zdenerwuja i to opóźni tylko wypłaty. Pracownik to świętość, nie ma tłumaczeń nikogo to nie obchodzi. Ma być na czas i już. NIE PODEJMOWAĆ PRACY U TYCH (usunięte przez administratora). Może w końcu splajtuja albo właściciel dostanie taką karę, że już mu się odechce wszystkiego.

Pracowałam w tej firmie prawie 8 miesięcy. Firma nie wywiązuje się co do wypłat, brak towaru, brak kontaktu z koordynatorką, a właściciel cały czas jest poza granicami kraju. Mi się udało, mam zapłacone, ale ja jak zauważyłam że coś się zaczyna dziać w listopadzie poszłam na urlop wykorzystałam urlop i już nie podpisałam drugiej umowy,bo akurat w tym czasie mi się skończyła. Niestety dziewczyny które zostały borykają się z tym cały czas, a to będzie coraz gorzej kłopoty tej firmy niestety nie znikną, tylko będzie więcej osób poszkodowanych. Pracowałam w starostwie w Pruszkowie tam też zgłaszaliśmy tą sprawę, ale niestety nikt nam nie chciał pomóc, taka spychologia radź sobie sam. Przestrzegam przd tą firmą,to są (usunięte przez administratora) bo pieniądze dla pracownika to jest świętość, a potem mogą być wyjazdy i podróże. Właściciel powinien odpowiedzieć za takie traktowanie ludzi.

Ważne

Czy ta firma KFK ma jakiś honor (usunięte przez administratora) ponad 10 osób nie wypłacając wynagrodzenia za pracę za Październik Listopad i Grudzień na UW Warszawa Mokotów a stają do przetargu na tej uczelni na następne lata gdzie wszyscy wiedzą że (usunięte przez administratora) pracowników

Kfk

Ta firma do jedno (usunięte przez administratora) nie wypłacają pracownikom od października nie odbierają telefony zerwane są kontrakty wielu pracowników czeka na sprawę w sądzie..

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Natalia

21.12.2023 12:12

Nataliaikona wywiad

Zajmowałam się sprzątaniem pomieszczeń biurowych.

Nataliaikona wywiad

Sama wypowiedziałam umowę z powodu nieterminowych wynagrodzeń. Nadal czekam na wypłaty za miesiące październik i listopad.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Nataliaikona wywiad

Widełki wynagrodzeń na tym stanowisku to 1060 zł netto na miesiąc.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Nataliaikona wywiad

Pracowałam w tej firmie trzy miesiące.

Nataliaikona wywiad

Negatywne aspekty pracy w tej firmie to utrudniony kontakt z przedstawicielami firmy i opóźnienia w wynagrodzeniach.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Nataliaikona wywiad

W moim odczuciu brak kontaktu z pracodawcą i kadrą zarządzającą negatywnie wpływał na atmosferę.

Nataliaikona wywiad

Opóźnienia w wynagrodzeniach były niezgodne z ustaleniami.

Nataliaikona wywiad

Sugerowałabym sprawniejszy kontakt z pracownikami i terminowe wynagrodzenia.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w KFK Sp. z o.o.?

ważne

UWAGA! NA FIRMĘ KFK sp. z o.o ul. Grzybowska 87 Warszawa Nie wypłacają pieniędzy na czas nie ma z nimi praktycznie kontaktu blokują numery pracowników. Wszelkie próby kontaktu jeżeli uda już się dodzwonić z obcych numerów kończą się mydleniem oczu. Firma dramat nawet składki do ZUS nie były odprowadzane prawidło. Może jest tu ktoś kto też miał z nimi do czynienia?

@ważne

Jak można (usunięte przez administratora) 2 miesiące pracy i wynagrodzenia nie ma cieszko się skontaktować

Bekael

Uwaga Warszawa Mokotów Uwaga Szczecin..firma KFK nie wypłaca wynagrodzenia za pracę. Oszukują pracowników obecnych jak i byłych.Nie płacą składek ZUS i US sprawy w sądzie pracy o (usunięte przez administratora)i zastraszanie i brak wypłat

Magosia

Uwaga zatrudniają pracowników i nie wypłacają wynagrodzenia sa sprawy w sądzie pracy o (usunięte przez administratora) i zastraszanie totalny prymityw...Uwaga Warszawa Mokotów Uwaga Szczecin

Shanti

Kfk spółka z o o nie wypłaca wypłat zgłoszone do inspektora pracy a na olx jest nowe ogłoszenie że szukają pracownika mobilnego auto służbowe beż protokołu bez badań na kierowcę to co ta firma robi to dramat nie robione od 3 tygodni wszędzie (usunięte przez administratora)

Dzień dobry, Chcę zapytać o ocenę w sprawie szczegółów pracy w firmie KFK Sp. z o.o.. Czy istnieje szansa pracować na 1/2 etatu? Czy atmosfera w pracy jest przyjazna ? Czy można liczyć na dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Dzięki za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o KFK Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w KFK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KFK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KFK Sp. z o.o.
  • UL. GRZYBOWSKA 87