Opinie o G2A Arena CWK Operator Sp. z o.o. w Jasionka koło rzeszowa

1/5
Na podstawie 3 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy G2A Arena CWK Operator Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w G2A Arena CWK Operator Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G2A Arena CWK Operator Sp. z o.o. w Jasionka koło rzeszowa

Agnieszka B. Nowy wpis

Odnosząc się do opinii z dnia 28.08.2024 poczynionego przez osobę o Nicku "Delikatny", pragnę zaznaczyć, iż dziwnym zbiegiem okoliczności komentarze szkalujące działania Zarządu, Dyrekcji oraz innych Pracowników G2A Arena, pojawiają się niezwłocznie po mających w firmie zwolnieniach. Tym razem wpis pojawił się w trakcie trwającego mojego wypowiedzenia umowy o pracę. Mój ostatni dzień pracy w G2A Arena to 30.08.2024. Pozwoliłam odnieść się do komentarza, umieszczonego przez "Delikatnego", ponieważ nie chcę i nie życzę sobie, aby korelował on z moim wypowiedzeniem; moją osobą. Niech ktoś, kto dokonuje takich wpisów ma odwagę podpisać się pełnym imieniem i nazwiskiem. Jest to zapewne osoba dobrze wiedząca, co dzieje się w firmie na bieżąco, a wręcz jestem pewna, że osoba ta wciąż w tej firmie pracuje. Nie podpisuję się pod takimi działaniami, a wręcz brzydzę się metodami szkalowania z ukrycia jakie są praktykowane (od dłuższego czasu), niezależnie od wszelkich okoliczności panujących w firmie. @Pracodawca ma zapewne KRETA :) bezczelnego :) Agnieszka B., były Kierownik Marketingu G2A Arena.

Delikatny Nowy wpis

Nie polecam pracy w G2A Arena Praca w G2A Arena nie jest warta niczego, dopóki za zarządzanie odpowiada obecny zarząd. Prezes Kamil, zamiast dbać o dobro pracowników, wydaje się bardziej skupiony na własnym interesie. Agata, jako wiceprezes, niestety nie wprowadza nic pozytywnego – jedyne, co potrafi, to tworzyć zamęt i zwalniać ludzi. Izabela, na stanowisku dyrektora, wydaje się nieodpowiednia do pełnienia swojej roli. Być może obawia się, że nie znajdzie innej pracy o podobnym wynagrodzeniu i stanowisku, co tylko potwierdza jej brak kompetencji. Jest jeszcze Angelika, której rola w firmie jest kompletnie niejasna – nie wiadomo, czym się zajmuje, a jej postawa zdecydowanie nie pomaga w codziennym funkcjonowaniu zespołu. Budynek G2A Arena ma ogromny potencjał, ale niestety, jest marnowany przez niekompetentny zarząd. Jeśli liczycie na podwyżki czy premie, to możecie o tym zapomnieć – te pojęcia tutaj nie istnieją. Pracując w tym miejscu, można jedynie liczyć na stres, ciągłe telefony po godzinach pracy i absurdalną kontrolę ze strony dyrekcji. Smutne jest to, że Urząd Marszałkowski przymyka oko na to, co dzieje się w tej firmie. Czas na zmiany – obecny zarząd powinien zostać zastąpiony przez osoby naprawdę kompetentne, które docenią pracowników i pozwolą G2A Arena rozwijać się w pełni. Podsumowując, praca w G2A Arena przyniosła mi jedynie stres, ciągłe lęki i ataki paniki. Absolutnie nie polecam tego miejsca.

mmaaa

Dzień dobry, W dniu dzisiejszym byliśmy z, trójka małych dzieci na Exotic fest. Organizacja fatalna, zbyt dużą ilość osób zostało wpuszczonych w jednym czasie, nie można było nic zobaczyć, dzieci niczego nie mogły się dowiedzieć czy nauczyć, nie było gdzie zostawić kurtek. Wyszliśmy zdegustowani a dzieci wręcz płakały. Zmarnowaliśmy niedzielę i pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o G2A Arena CWK Operator Sp. z o.o. - Jasionka koło rzeszowa

Firma G2A Arena CWK Operator Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Web developer - WordPress developer, Jasionka - Październik 2022
  • Specjalista ds. Organizacji Kongresów, Jasionka - Październik 2022
  • Graphic Designer, Jasionka - Październik 2022
  • Event manager (PM), Jasionka - Lipiec 2022
  • Koordynator biura współpracy międzynarodowej , Jasionka - Czerwiec 2022
  • Grafik komputerowy / Administrator stron www , Jasionka - Maj 2022
  • Przedstawiciel handlowy, Jasionka - Luty 2022
  • Szef Kuchni, Jasionka - Listopad 2021

Czy pracujesz w firmie G2A Arena CWK Operator Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w G2A Arena CWK Operator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G2A Arena CWK Operator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.