Opinie o Sigma S.A. w Barak

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sigma S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sigma S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma S.A. w Barak

W ofercie pracy dla Ślusarz - Spawacz nie zostało określone czy jest to praca zmianowa. Ile macie zmian jeżeli są i w jakich godzinach? Jeżeli są zmiany nocne to wypłacany jest za nie jakiś dodatek? W wątku pada dużo pytań natomiast mało jest odpowiedzi. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Pracownik Nowy wpis

Praca jest zmianowa : I zmiana - 6-14 II zmiana 14-22 Jeśli praca jest na nocnej zmianie, to jest wypłacany dodatek nocny zgodnie z kodeksem pracy.

A czy zmiany są od poniedziałku do piątku? Czy może weekendy tez są (lub zdarzają się) pracujące. W sumie lepiej wiedzieć zawczasu.

Kr Nowy wpis

Witam chciałbym się zapytać jak wygląda praca w sigmie? A dokładnie atmosfera ludzie zarobki dla spawaczy. Po ile godzin się pracuje,wiadomo że trzeba robić ale czy jest ktoś taki co przyjdzie i pomoże podpowie. Jak to wygląda? Z góry dziekuje

Piszę, bo chce dowiedzieć się więcej o posadzie konstruktor akustyk. Napiszecie więcej o wyjazdach służbowych? Wymagają gotowości, ale to są długie wyjazdy na kilka tygodni? Czy to takie wyjazdy po kilka dni? I wyjazdy zwykle obejmują też weekendy, jak są takie krótsze? A i ile wynosi dieta za wyjazd? Licze na odpowiedź, bo szukają kogoś teraz na swojej stronei internetowej.

Robert

Ktoś napisał, że nie ma żadnego funduszu socjalnego ani benefitów. To nawet teraz na święta pracownicy nic nie dostaną? Żadnych bonów ani paczek dla dzieciaków?

@Robert

Nic nie będzie.

3st
@Robert

Wspólną decyzją pracowników i zarządu już przed wielu laty, funduszu socjalnego nie zakładano. Bo chociaż nie każdy zdaje sobie sprawę to koszt również dla pracowników. Natomiast firma sama dofinansowuje takie benefity jak prywatne ubezpieczenie medyczne czy multisport.

Tytus

Ja pracuję w firmie gdzie są paczki dla dzieci - ale tylko właściciela.... W budżetówce są dodatkowe świadczenia i jeszcze im źle (np. nauczyciele)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Sigma S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Prokurent

Firma cały czas się rozwija, korzysta z dotacji unijnych na rozwój w tym również na szkolenia i kursy dla pracowników (wózki widłowe, uprawnienia spawalnicze elektryczne itp.) Dość świeże maszyny CNC Laser Woda Tokarki itp. Realne zarobki na produkcji 4000-4500 netto (na pierwsze 3 miesiące 3500 netto) Brak dodatków na święta, wczasy itp. Stołówki na 2 halach wyposażone w mikrofale lodówkę dystrybutor wody gazowanej. Zapewniają ubranie robocze buty lato/zima ręcznik Jak ktoś chce pracować uczciwie to będzie zadowolony. Osoby młode bez doświadczenia zawodowego nie nauczone ,,roboty'' mogą narzekać że są wymagania. Ale w każdej Firmie trzeba pracować. Praca na 2 zmiany od 6-14 14-22 Sobota dodatkowo płatna (czasami przy natłoku zleceń wymagają żeby przyjść) Pensja zawsze na czas wszystko legalnie na konto. Przyjazna atmosfera wśród pracowników służą pomocą, doradzą jak czegoś nie wiesz. Pracuję już tam kilka lat i nie zamierzam zmieniać pracy (produkcja)

@Prokurent

Brzmi w porządku, część warunków pewnie przekłada się na inne stanowiska? Orientujesz się jak to w biurze wygląda?

Joanna

A co, to inaczej jednak? No to powiedz w takim wypadku, faktycznie na ile zmian się pracuje. Zależy mi na aktualnych informacjach. Ja nocek robić zbytnio nie mogę, to jakiś problem?

Co wchodzi w socjal Sigma S.A.?

Takekłondo

Nic

@Takekłondo

A to czemu kompletnie nic?

kk
@Elżbieta

W socjal wchodzą ubranie robocze,buty,ręcznik,woda.

@kk

No i to jest w miarę normalna odpowiedź. A jakaś kantyna lub stołówka tu jest?

asamgis

W socjal SIGMA S.A. wchodzą ubrania robocze,buty,no i woda.

3st

Nie polecam. Pieniądze przyzwoite, ale wymagania bardzo duże. Jest robota, to cisną a jak nie ma roboty to zwalniają.

xxx

bo pracowałem tam

@xxx

I co w związku z tym? Może rozwiniesz myśl?xd

Jan

Mają tokarki Cnc

spawanko

jak wygladaja zarobki spawaczy w 2022 roku?

Powtarza się tu hasło, że mają bardzo duże wymagania, ale co to właściwie znaczy, czego oczekują od swoich pracowników? No i jakby tak ktoś jeszcze zdradził mi informację co z tym socjalem bo są tu dwie odmienne opinie. Są jakieś dodatkowe socjale czy nie? Jeśli są to jakie konkretnie?

Robol

Wynagrodzenie w granicach 3000 netto Bardzo dobry social. Wszystko robione na ostatnią chwilę, spawanie, malowanie,, wysyłka, duże wymagania, dokładnośc wykonywanych czynności.

luz
@Robol

O jakim socjalu mówisz? Tam oprócz wody z saturatora to nie ma zadnego socjalu.

Dawid

@Jarecki na jakie stanowisko widziałeś ogłoszenie?

Jarecki

Witam, widziałem dziś ogłoszenie, Że poszukują pracowników. Mógłbym dowidzieć się co nieco na temat tej pracy? Czy zatrudniają osoby bez doświadczenia, Które przyuczają się na dane stanowisko a dalej pracują normalnie jako pracowników, Czy są aby tam osoby z doświadczeniem? Zarobki?

gg

Właśnie zwolnili 10 pracowników.

tz
@gg

gg - masz nieaktualne informacje. Zwolnionych jest 3 pracowników, a nie 10.

Aleksander
@tz

Z jakiego powodu pracownicy Ci zostali zwolnieni? Czyżby nie spełniali wymagań pracodawcy, czy może po prostu firma redukowała zatrudnienie z uwagi na obecnie panującą sytuację na świecie?

Irek

Firma z dobrą opinią wypracowana przez lata. Myślę, że komuś nie po drodze z praca więc pozostało narzekanie.

Spawacz

Ile może zarobić spawacz z rocznym doświadczeniem lub ogółem stawka na początek dla spawacza??

Aleksander
@Spawacz

Jeśli dowiesz się o tym z innego źródła, to podziel się tu swoją wiedzą! Po rozmowie kwalifikacyjnej możesz też dać znać, jakie warunki oferuje pracodawca- takie informacje są bardzo cenne dla ludzi odwiedzających ten wątek.

Michal

Witam, czy moze ktos z pracownikow napisac na jakie wynagrodzenie moze liczyc osoba z doswiadczeniem 1 roku, na stanowisku konstruktora w tej firmie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma S.A. - Barak

• Jak się pracuje w Sigma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigma S.A.?

Sigma S.A.