Opinie o Kordel GMBH w Guxhagen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kordel GMBH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kordel GMBH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kordel GMBH w Guxhagen

Obecnie Kordel GMBH do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kierowca Ce. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 14 czerwca.

Aktualność
Niedawno odbyl sie w Kassel ShowTrack .A o to nasze gwiazdy wieczoru.Pozdrawiamy
Armani

Czy ktoś pracował w tej firmie jako mechanik z Polski? Jakie są warunki na stanowisku pracy i czy dużo Polaków tam pracuje? Czy pracuje się w ekipie kilkuosobowej czy każdy sobie?

Lukasz!!!!!
@Armani

Czesc. Pracuje u nas kilku mechanikow z Polski . Praca jest zmianowa . Fajnie by bylo gdybys umial troche po Niemiecku lub Angielsku. Nie jest to warunek konieczny. Stawka wynagrodzenia jest godzinowa . Zakwaterowanie jest na miejscu w Hotelu firmowym . Istnieje rowniez mozliwosc pracy w Bottrop ale tam jezyk niemiecki raczej obowiazkowy

Natalia
@Lukasz!!!!!

Ile macie zmian tutaj i napisz jakie są dokładnie godziny, można dogadać się żeby pracować tylko na jedną zmianę? Uchylisz rąbka tajemnicy i powiesz jaka jest ta stawka i czy można ją negocjować?

@Natalia

Natalia pierwsza zmiana pracuje od 6:00 do 14:30. Od11:00 do 11:45 jest przerwa obiadowa Druga zmiana pracuje od 14:00 do 22:00 od 18:00 do 18:45 jest przerwa na posilek Sobota rowniez jest Pracujaca ale nie wszyscy musza pracowac .Zmiana zaczyna sie od 7:00 do okolo 15:00 od 11 do 11:45 jest poczestunek na warsztacie dla wszystkich osob ktore pracuja. Czy mozna negocjowac stawke ? pewnie wszystko zalezy od ciebie i twoich kwalfikacji .Jesli dodatkowo umiesz biegle rozmawiac po angielsku lub niemiecku zawsze mozna samemu o to zapytac :)

Iza

Przeraziło mnie to rzucanie na głęboką wodę - czyli nic, żadnego przeszkolenia na początek nie ma? Za co ogólnie przyznawana jest ta premia i czy jest szansa na uzyskanie większej premii? Każdy kierowca ją dostaje?

@Iza

Czesc Iza . Odpowiadam na na twoje pytanie poniewaz Opinia bylego kierowcy mija sie z prawda . Po pierwsze nikt nikogo nie rzuca na gleboka wode . Jesli nie masz doswiadczenia i otwarcie nas o tym informujesz to nikt samego nie wysle cie w trase . Co do diet. przyjezdzasz do nas w niedziele dostajesz za to diete w wysokosci 20 euro. Od poniedzialku do piatku dieta wynosi 35 euro. Jesli jestes na bazie w sobote i niedziele za sobote jest 20 euro i za niedziele rowniez jest 20 euro. kierowcy ktorzy u nas pracuja sa narodowosci Niemieckiej ,Polskiej pracuje u nas kilku Wegrow pracuje tez kilku Bialorusinow ,Ukraincow rowniez Rumunscykierowcy pracuja w wiekszosci na cysternach paliwowych i kontenerach. Co do premi wysokosc premi zalezy od systemu pracy. jest to okreslona kwota . w umowie ktora podpisujesz jest jasno napisane za co mozna zabrac twoja premie. kazdy kierowca dostaje premie kazdy kierowca dostaje podstawe wynagrodzenia i kazdy kierowca dostaje diety. Diety mozesz odbierac w okienku co tydzien lub przelewem na konto.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kordel GMBH? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Plandeki
Guxhagen
Kordel GMBH

Słyszałem że jest dobrze i dobrze płacą 2700€brutto+35€ diety

Lügner

hahaha chyba 2.700 € brutto za kwartał!!! Obudź się, człowieku!!! Pozdrowienia dla szefostwa Kördel, które chyba dostało cynka, ze na tym forum nieźle się dzieje!!!

@Lügner

Witam Serdecznie. Przekaze pozdrowienia dla szefostwa. Tylko musisz napisac od kogo. Postanowilismy jako FIRMA KORDEL dolaczyc do dyskusji. W odpowiedzi na twoj komentarz oczywiscie ze oferujemy 2700€ brutto a nawet wiecej jesli to praca bez systemu od poniedzialku do piatku. Dziekujemy tez za wszystkie komentarze . Te pozytywne i negatywne .W przyszlosci beda one pozwalaly na poprawienie jakosci naszej pracy oraz komfortu waszej pracy. Oczywiscie zdajemy sobie sprawe ze popelnialismy bledy ale na przestrzeni ostatnich lat bardzo duzo sie zmienilo. Nie moge sie rowniez zgodzic ze wszystkimi komentarzami poniewaz ktos pisze pod wplywem emocji. Mam nadzieje ze jeszcze nie raz bede mogl odpowiedziec na wasze pytania. Pozdrawiam

@Kordel GMBH

Skoro już firma się udziela to chciałabym zapytać o ten system nie od poniedziałku do piątku. Na czym on polega? To jest jakiś równoważny czas pracy? Co jest odtracane od tej kwoty brutto?

@Aleksandra

Pytasz o systemy ? jesli praca w systemie to najczesciej kierowcy pytaja o system 2/1 oraz 3/1 mamy rowniez inne ale to juz inna kwestia . wynagrodzenie rowniez jest uzaleznione od tego co bys chciala robic . Pracuja u nas rowniez kobiety ich wynagrodzenie nie rozni sie od mezczyzn . Aneta i Monika jezdza silosami kiprowanymi pod TALKE . Jak wyglada ich czas pracy ? niestety nie znam dokladnej odpowiedzi na to pytanie . Na pewno wiekszosc tras to trasy dzienne ale trzeba wstac tez o godzine 4 i pojechac . Oczywiscie wszystko zalezy tez od pracy ktora robisz

Robert
@Kordel GMBH

Przekarz prosze pozdrowienia od Michala :))) Pewnie doskonale pamietaja!!!

Aktualność
Witamy.

Dziś po raz kolejny jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o szkolenia i dokształcanie ✌️☀️

Jestesmy dla was na targach edukacyjnych Reichspräsident Friedrich Ebert Schule we Fritzlar .Laura i Samire opowiadaja o naszej Firmie!!!

Jest z nami również nasza najnowsza perełka.... !!!!!
- zmotywowany(a).

Aleksandra

Możesz dać znać w jakim systemie jest praca? Gdzie trasy? Są stałe czy jak się trafi? Czym jeździłeś?

bomel
@Aleksandra

jezdzilem w systemie 3/1 na bitumach adr,jezdza silosy ze 2 kobiety i jedna z dlugim stażem,trasy powtarzaja sie tez,niewiem jak teraz ale w wiekszosci starsze kilkuletnie man i top premium tez byly( renault premium),

Kiero

Hej. Pracowałeś tam może przez jakaś agencje? Mam okazję wyjechać tam do roboty, ale po tym co czytam mam obawy żeby pchać się 900km i się męczyć. Będę wdzięczny za więcej info z twojej strony.

Wanda
@bomel

Nie skarżyły się nigdy zatrudnione kobiety na nierówne płace w porównaniu do mężczyzn? Mam nadzieję, że nie istnieje tam taki problem, ale chcę się upewnić. No i jaką umowę dają na początek?

Ewelina

Wiecie w jakim języku jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Kierowca C+E? Pytam o to, bo widziałam ich ogłoszenie na takie stanowisko i wymagają CV po polsku oraz po niemiecku. A rekrutacja sama, czyli rozmowy, w jakim są języku? Wiecie coś?

Aleksandra

A jak myślisz, czy ta firma się nadaje na pierwsze doświadczenie zawodowe? Skoro biorą wszystkich to takich bez doświadczenia też? Można jakieś uprawnienia sobie tu dorobić przy okazji?

Były kierowca

Pracowałem tam pół roku , zawsze jest zamieszanie lekkie przy tak dużej ilości aut w każdej firmie.Jesli chodzi o firmę kordel to wypłaty na czas , spoko dyspozytorzy .Auta jak auta raz lepsze raz gorsze jak wszędzie.

Bartosz
@Były kierowca

Z wcześniejszego wpisu wynika, że za soboty płacą do ręki, ale nadal brakuje info, ile w ogóle można zarobić? Napisz jeśli chcesz, dlaczego odszedłeś i czy to miejsce na dłużej?

Beberynek

Dajcie sobie spokój pracowałem w ich mniejszej placówce w Bottrop. masz zrobić 3 kursy z paliwem na lotnisko i koniec nie interesuje ich że przeginasz z tacho. auta sa tam chyba już te co maja koniec żywotności zbieranina wraków aż dziwne ze bag się nie czepia beczki spawane w taki sposób ze dziecko w przeczkolu by lepiej pospawało. o opony musisz się prosić chyba ze druty wystają to łaskawie zmienią. Soboty płatne owszem ale do ręki żeby urząd podatkowy i całą resztę pominąć ale oczywiście nie z korzyścią dla kierowcy bo za sobotę wychodzi gorzej jak za normalny dzień pracy. a jak firma twierdzi inaczej mam wszystkie zdjęcia dokumentów przewozowych z paru miesięcy i kwitki z wypłaty więc zawsze możemy się spotkać w urzędzie skarbowym na wyjaśnieniach. Poza tym kasa za soboty wypłacana z wielkim bólem raz na miesiąc jak jesteś poza praca to sorki ale czekaj miesiąc czasu. Ubrania robocze na adr owszem stare zajechane i rozmiarem niepasujące i chodzisz ubrany gorzej jak klaun. kwitki z wyliczeniem wypłaty jak dostaniesz to całuj szefową po nogach. Spedytoży udają że nieumią mówić po angielsku ale jak jest jakaś potrzeba z ich strony to nagle wszyscy potrafią. Jak ktoś jest masochistą to polecam tą firmę.

Urszula

Nie wiem kim on jest ale co konkretnie masz na myśli pisząc o tym mydleniu? Z czymś w błąd wprowadzają?

Czy Kordel GMBH ma ściśle ustalone godziny pracy?

Grzegorz

Daj sobie spokój wyżej firmie nie ma zasad pracowałem tam 2 i pul miesiąca następnie mnie zwolnił bo niehcislem przegiąć taha

Urszula

Ano o słabo jeśli serio przeciągałeś. Pisałeś coś w innym wątku o pracy za grosze... Doprecyzujesz ten temat?

Ak

Omijajcie szerokim łukiem, firma jakaś paranoja, byłem i sam się przekonałem. Szukają tylko wyzysku z człowieka, co innego mówią a co innego na umowie.

polish_driver_from_UK
@Ak

Siema! A co sie stalo? Morzesz powiedziec cos wiecej? Myslalem i prace u nich

Ak
@polish_driver_from_UK

Jeśli się wybierasz to serio chłopie odpuść sobię, szkoda czasu

polish_driver_from_UK
@Ak

Siema! Co się stało? Kasy Ci nie wypłacili? Samochody szroty czy co się stało?

Marke
@polish_driver_from_UK

To się stało że tam człowieka i tachograf mają za nic.Odradzam każdemu się tam przyjmować do pracy.Robia tam ruskie , Ukraińcy no i Polacy .Przeciągasz czas pracy na tacho pracujesz jak muzyn.Jednym słowem firma dla Ukraińca co będzie jeździł i tacho przeciągał .Pozdrawiam

praca

tak to jest jak pracuje 300 osob. przy 10 znajdzie sie zawsze niezadowolony, a jak jest 300 osob to wypisuja glupotki. Praca dobra, zawsze dogadasz sie z dyspo i nie ma z niczym problemu. ja jestem zadowolony i pracuje tu juz 3lata.

@praca

No statystycznie faktycznie niezadowolony się znajdzie. Ale widziałam, że ktoś narzekał na dezorganizuję w pracy. Nie zauważyłeś niczego takiego nigdy?

@praca

Witaj kolego ,jak wygląda ta praca na stanowisku kierowcy.Pozdrawia Piotr

@Scania

Dodatkowo czy wiadomo ile kobiet tutaj jeździło?

Man

Koleś który ma się zajmować sprawami kierowców ciągle nieosiągalny, ma pomagać i jak już go złapiesz to dostajesz tylko odpowiedzi nie wiem, może, nie moja wina... Jak chcesz wsparcia to szukaj go gdzie indziej

Stabilny

Pracowałem tam nie polecam pod każdym względem nawet na koniec świnia nie potrafi się rozliczyć....każą jeździć ponad 10h pracy auta same szroty.

@Stabilny

Cześć kolego możesz coś więcej napisać o tej firmie

Bożena
@Scania

A to Ci nie wystarcza? Co myślisz o tym negatywie?

Ryszard

Do pozwu chętnie się przyłączę, mam nieodebrane pieniądze za maj w ub. roku. p rawda panie m.l Mam mailowe wezwania firmy do zapłaty i odpowiedzi z ich kombinacjami.

Ex driver

Kolego masz sprawę w Sądzie w Kassel to daj namiar to się razem zgadamy bo ja też mam sprawę

Pshemm
@Ex driver

Cześć. Też założyłem sprawę tej firmie. Szukam ludzi którzy wygrali lub są w trakcie żeby połączyć siły. Mnie zalegają za 4tyg pracy oraz nie zaakceptowali zwolnienia lekarskiego.

Kamil
@Pshemm

pewnie byłeś na próbnym to ci sie nie należy xd

Scania

Witaj kolego poproszę namiar do ciebie o pracę w której pracowałeś

Czy Kordel GMBH ma ściśle ustalone godziny pracy?

Go Home

Co to znowu za brednie od pracownikow Go Work? Pod kazda firma te same sztuczne pytania.

@Go Home

Ano w sumie się zdarzają, ale niektóre czasem chyba pomocne? ;p Bo tak w sumie to jak to z tymi godzinami w końcu jest?

Danuta

Chaosu, czyli? Opóźnienie w wypłatach czy o co chodzi? Mąż chce aplikować i komentarze trochę nas martwią :/

Br
@Danuta

Nie o te kiepskie pieniądze chodzi, tylko to czy warte są one zdrowia, które trzeba tam zostawić. Nie ma dnia żeby nie doświadczyć tego braku profesjonalizmu. Wszystko jest zrobione tak, że albo się uda albo się nie uda. Rozumiem że w spedycji dużo się dzieje, ale mnie to przerosło...

@Br

W jakim sensie albo się uda albo nie? Chodzi o to, że nikt nie wie totalnie co robi czy o co? Bo jak sytuacyjnie inaczej to widzisz, żeby według Ciebie było dobrze?

Grzegorz
@Urszula

Urszula kim ty jesteś bo coś mi się wydaje że pracujesz u kordla jak dobrze kojarzę

@Grzegorz

A czemu tak Ci się wydaje? :o

Slawek kierowca silos

Mam podzielone opinie co do Kordla. Wyplata na czas, diety sa liczone czesto prawidlowo. Zestawy raz gorsze, raz lepsze, ale mam wrazenie, ze za duzo meneli zatrudniaja. Duzo pijakow i zupelnie nieogarnietych ludzi tu pracuje. Niestety, rynek pracy jest coraz trudniejszy dla spedycji jak Kordl, dlatego zatrudnia sie wszystkich, byle by dojechal. Mozna popracowac, jesli sie chce, mozna tez w miarze szybko wyleciec za byle co. Troche wiecej przejrzystosci w zatrudnieniu by sie przydalo, zatrudniac dlugofalowo, dobrych kierowcow trzymac, ksztalcic, jakos sie nimi opiekowac. Niestety, takiego toku myslenia nie widzialem w Kordlu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kordel GMBH - Guxhagen

• Jak się pracuje w Kordel GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy Kordel GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kordel GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kordel GMBH