ILIOS

Kościan

Opinie o ILIOS

Handlowiec

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Ze względów rodzinnych musiałam niestety zrezygnować z pracy. Firma jest bardzo uczciwa, rozliczyli się ze mną do końca, wypłaty zawsze były na czas. W okresie zatrudnienia korzystałam z różnych szkoleń. Dziewczyny z biura zawsze służyły pomocą. Bardzo miło wspominam współpracę.

Uczciwa

Nie mam żadnych zastrzeżeń do w/ firmy. Pracuje się dobrze, w miłej atmosferze (tak jak winno być na miejscu pracy). Wypłata zawsze na czas, bez zwłoki. Zespół zawsze chętny do pomocy. Szczerze polecam!

anonymous

Firma rzetelna i konkretna. Wypłata na czas. Zmiana koordynatora na lepsze. Widać komu nie pasowała praca.

Memo

Nie polecam

Monia

Nie polecam

Agunia

Jeden wielki przekręt. Wypłaty dawane "pod stołem". Na umowie wpisana kwota 500 zł a reszta dawana w kopercie. Stawka godzinowa - śmiech i żenada - 8 zł !!!! I jeszcze zdziwieni że nikt nie chce w tym bagnie pracować

Zostaw opinię o ILIOS - Kościan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ILIOS