ILIOS

Kościan

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 23 ocen.

ILIOS
1 23 6 1

Opinie o ILIOS

anonymous

Dlaczego nie polecacie firmy konkrety

Danuta

@anonymous wypowiedzi obrażające innych użytkowników forum będą kasowane, zgodnie z regulaminem gowork. Każda merytoryczna i obiektywna treść, która nie łamie zasad serwisu nie będzie usuwana.

anonymous

komentarze niewygodne dla firmy usunięte, żal.pl

Danuta

@anonymous Masz prawo do wyrażenia swojej opinii, ale czy mógłbyś w kilku zdaniach rozwinąć swoją wypowiedź? Chodzi o to, żeby taka wypowiedź miała merytoryczną treść, bez względu na swój wydźwięk.

Jarek

Czy firma normalnie funkcjonuje, przestaliście pisać na forum?

Administrator

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie ILIOS. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

anonymous

Szczerze nie polecam

mlody

oni tez dzialaja w walbrzychu

Handlowiec

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Ze względów rodzinnych musiałam niestety zrezygnować z pracy. Firma jest bardzo uczciwa, rozliczyli się ze mną do końca, wypłaty zawsze były na czas. W okresie zatrudnienia korzystałam z różnych szkoleń. Dziewczyny z biura zawsze służyły pomocą. Bardzo miło wspominam współpracę.

Uczciwa

Nie mam żadnych zastrzeżeń do w/ firmy. Pracuje się dobrze, w miłej atmosferze (tak jak winno być na miejscu pracy). Wypłata zawsze na czas, bez zwłoki. Zespół zawsze chętny do pomocy. Szczerze polecam!

anonymous

Firma rzetelna i konkretna. Wypłata na czas. Zmiana koordynatora na lepsze. Widać komu nie pasowała praca.

Memo

Nie polecam

Monia

Nie polecam

Zostaw opinię o ILIOS - Kościan

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ILIOS