ILIOS

ILIOS
1 23

Opinie o ILIOS

Danuta

@anonymous wypowiedzi obrażające innych użytkowników forum będą kasowane, zgodnie z regulaminem gowork. Każda merytoryczna i obiektywna treść, która nie łamie zasad serwisu nie będzie usuwana.

anonymous

komentarze niewygodne dla firmy usunięte, żal.pl

Danuta

@anonymous Masz prawo do wyrażenia swojej opinii, ale czy mógłbyś w kilku zdaniach rozwinąć swoją wypowiedź? Chodzi o to, żeby taka wypowiedź miała merytoryczną treść, bez względu na swój wydźwięk.

Jarek

Czy firma normalnie funkcjonuje, przestaliście pisać na forum?

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie ILIOS. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Szczerze nie polecam

mlody

oni tez dzialaja w walbrzychu

Handlowiec

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Ze względów rodzinnych musiałam niestety zrezygnować z pracy. Firma jest bardzo uczciwa, rozliczyli się ze mną do końca, wypłaty zawsze były na czas. W okresie zatrudnienia korzystałam z różnych szkoleń. Dziewczyny z biura zawsze służyły pomocą. Bardzo miło wspominam współpracę.

Uczciwa

Nie mam żadnych zastrzeżeń do w/ firmy. Pracuje się dobrze, w miłej atmosferze (tak jak winno być na miejscu pracy). Wypłata zawsze na czas, bez zwłoki. Zespół zawsze chętny do pomocy. Szczerze polecam!

anonymous

Firma rzetelna i konkretna. Wypłata na czas. Zmiana koordynatora na lepsze. Widać komu nie pasowała praca.

Memo

Nie polecam

Monia

Nie polecam

Zostaw opinię o ILIOS - Kościan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ILIOS