Olmax Promotion Anna Grabowska

Ostrów mazowiecka

Opinie o Olmax Promotion Anna Grabowska

kasia

Ja również polecam pracują od 2 lat ,i tez zawsze dostałam tak jak trzeba pieniążki i nigdy nie ucięła mi Pani Ania stawki.

JOANNA 666

Śmieszą mnie takie laski, które uważają, że stawki są z kosmosu i że każdy je okrada - obudź się dziewczyno, stawki są jakie są - zapraszam do kebaba za 6 zł. Miałam okazdję pracowac w tej agencji, jak najbardziej wszystko ok. Umowa była, pieniąz=dze tez na czas, wiec bzdury izunia piszesz - POLECAM !!!!!

Lilka

To chyba jakiś żart, pracuję u niej od 4 lat i nigdy nie było problemów z wyupłatą. Najgorzej jak ktos popracuje raz i od razu by chciał kasę. BZDURAAAAA

izunia4541

nie polecam jej dziewczyny, babka oszukuje i zaniża stawki/h, ponadto pracuje się bez umowy. ona ma totalnie wszystko gdzieś, odradzam szczerze tą pseudo firmę.

Zostaw opinię o Olmax Promotion Anna Grabowska - Ostrów mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olmax Promotion Anna Grabowska