Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski w Wolsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski w Wolsztyn

Wróbel

Ale wy jesteście śmieszni co wam da pisanie negatywnych opinii .Przecież nikt was na siłę nie trzyma w tej firmie .Jak wam nie pasuje to wypad droga wolna buraki.

ŻONA

Witam jak widzę niektóre bzdurne opinie to nóż się w kieszeni otwiera. Jak można być takim egoistą i tępakiem żeby tak oceniać ludzi. Mój mąż pracuje w tej firmie jest bardzo zadowolony z pracy jak i z zarobków. A co do szefa i synów to nie ma żadnych zastrzeżeń w tej firmie i zanim ktoś kogoś ochlapie takimi opiniami że niby ktoś kogoś wyzywa i nie ma szacunku to ludzie ogarnijcie się. Ile wy macie lat?? Czasami jak czytam opinie że ktoś coś powiedział to gorzej niż dzieci w przedszkolu. Jedna osoba żuci temat a reszta leci dalej ????????????. Moje krótkie zdanie FIRAMA FRAWENT TO PORZĄDNA FIRMA DOBRZE PŁACI WSZYSTKO NA CZAS. Z MĘŻEM CODZIENNIE ROZMAWIAMY O PRACY I NIGDY NIE BYŁO SYTUACJI ŻEBY KTOŚ KOGOŚ OBRAŻAŁ OWSZEM ZDARZAJĄ SIĘ ŻARTY ALE LUDZIE DOROŚNIJCIE W KOŃCU TO TYLKO ŻARTY. POLECAM TĄ FIRMĘ I ZA NIM KTOŚ WYSTAWI TUTAJ NEGATYWNĄ OPINIĘ TO PROSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ BO MOŻNA PONIEŚĆ TEGO NIE MIŁE KONSEKWENCJE I BARDZO ŁATWO MOŻNA DOJŚĆ KTO TO NAPISAŁ.

!!!!!
@ŻONA

Mąż pewnie główny wazeliniarz i w porządnej firmie nigdy nie pracował. Widocznie pasuje to pani że mąż jest gościem w domu. Im dłużej w pracy tym mniejsze rachunki w domu. Ciekawe kiedy ostatnio wypił z rodziną albo znajomymi w weekend?

????
@ŻONA

Nie bądź śmieszna kobieto.......

@!!!!!

No tak jak wam chodzi o chlanie to nie dziwie się dlaczego tak narzekacie na pracę bo jak długo pracujecie to nie macie kiedy ha ha a jak znowu krócej w pracy to nie macie za co(usunięte przez administratora)

@ŻONA

A jakie konsekwencje można ponieść za wyrażanie swojej opini? Brzmi jak groźba. ???? A z poziomu wypowiedzi to raczej nie żona pracownika, a jednego z szefów ????

@WWW.09

Witam wszystkich jestem operatorem CNC Świetnie mi się pracuje we Frawencie zarobki są dobre zachęcam do kontaktu z tą firma, namawiam operatorów CNC albo tokarzy do współpracy.

...
@@WWW.09

Pewnie jesteś tym operatorem za którym we firmie nikt nie przepada bo tylko czekasz zeby kogoś podkapować u szefa

@...

O kogo ci chodzi?

@5555

Witam. jestem bardzo zawiedziony opiniami powyższych osób, firma bardzo na poziomie Szef i Synowie bardzo wyrozumiali dla współpracowników zarobki bardzo dobre,premie także, oczywiście wypłata na czas, i bardzo ciekawe stanowiska pracy dla pracowników. Jestem pracownikiem Firmy FRWENT i polecam ją wszystkim zainteresowanym osobom. Pozdrawiam.

XXX!
@@5555

Szkoda że te osoby które dodały wpisy z 18 stycznia nie mają JAJ żeby wyrazić swojej własnej opinii tylko piszą bzdury podyktowane przez bosa! Wszystkie napisane są w krótkim odstępie czasu......ha ha śmieszne! Można wypisywać różne rzeczy ale prawda jest taka że firma ma już wyrobiona swoją opinie która nie jest pozytywna ......szkoda mi tych ludzi!!!!!POZDRAWIAM

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Jestem klientem tej firmy i jestem bardzo zadowolony z wykonywanych usług mają bardzo bogaty park maszynowy. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do współpracy z firmą FRAWENT.

@ DDD

Zgadzam się z opinią o Firmie Frawent. jest ok.

RW

Chciałbym pójść tam do pracy? Słyszałem różne opinie. Czy może ktoś dokładniej powiedzieć o co chodzi z szefem tej firmy?

...
@RW

Szef jak i jego synowie nie szanują ludzi, potrafią kogoś zbluzgać za nic. A odzywki typu ty (usunięte przez administratora) Ty pojeb*e, itp bardzo częste. Twierdzą że dobrze płacą a tak naprawdę musisz pracować w soboty i niedzielę żeby godnie zarobić

!!!!!
@RW

Szef były PGRus! Żadnego poszanowania dla pracowników tak jak jego dwaj synowie. Chamskie i wulgarne odzywki na okrągło. Jak pracował w Pgerach to chwalił się jak tam można było 2 wypłate zarobić przez (usunięte przez administratora) i kombinowanie a teraz skrupulatnie pod okiem kamer pilnuje żeby nikt kawałka złomu nie wyniósł. Szczerze nie polecam. Zastanów się dobrze, jest wiele innych firm o podobnym profilu w okolicy w których lepiej traktują ludzi.

@Szczurek a przyjmują bez doświadczenia?

Szczurek

Firma dobrze płaci. Właściciel jak I jego synowie nie szanują ludzi. W stosunku do pracowników są chamscy i wulgarni .Nie polecam

Max
@Szczurek

Zgadzam się w 100% takich (usunięte przez administratora)często się nie spotyka????????????

Heh
@Szczurek

Firma wcale tak dobrze nie płaci, zarobisz dobrze tylko wtedy gdy będziesz pracować w soboty i niedzielę. Szef jak i jego synowie mają zero poszanowania dla pracowników...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Przemysłowa 7
    64-200 Wolsztyn