Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski w Wolsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski w Wolsztyn

Magazynier u nich ile dostaje na rękę? Pytam bo tu same stare ogłoszenia z lipca dwa lata temu np i nie chce się sugerować nimi. Może ktoś ma tutaj bardziej aktualne informacje. Byłoby super.

Ewelina Nowy wpis

Witam, aktualnie nie rekrutujemy na stanowisko magazyniera.

@Ewelina

Rozumiem, ale mogliby Państwo odpowiedzieć na powyższe pytanie. Sam szukam takich informacji w razie, gdyby oferta pojawiła się ponownie. Przydałyby się chociaż widełki na tym stanowisku i informacja o umowie :)

Czy w Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Magazynier?

work senior

Dzień Dobry jestem ciekaw na czym polega praca Elektryka w tej firmie?

@work senior

Dzień dobry, zapraszamy do siedziby firmy na rozmowę, wtedy udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiam

xxx
@Ewelina

Rozumiem że każdy kandydat jest traktowany na rozmowie indywidualnie ale może chociaż dowiem się jak wygląda sam proces rekrutacji. Na rozmowie przepytuje kilka osób? Jest więcej niż jeden etap? Długo trzeba czekać na feedback i każdy nawet ten co się nie dostanie może liczyć na odpowiedź?

@xxx

Witam, podczas rekrutacji jest jeden etap rozmów, każdy z Kandydatów otrzymuje niezbędne mu informacje. Po zakończonej rekrutacji informujemy o jej wyniku. Pozdrawiam

Byku

Witam czy jeszcze pracuje tam ta sprzątaczką lekkich obyczajów ? Interesuje mnie praca ale boję się o nachalność tej kobiety

@Byku

No niestety ona tam pracuje widuje ją codziennie i zamiast sprzątać to zaczepia żonaty facetów. .Porażka co za kobieta.

@Byku

Temat tej kobiety to rzeka...pracował tu taki dobry elektryk i ona jemu tak namieszała w życiu prywatnym że się zwolnił. Dziwię się szefostwu że pozwolili odejść dobremu fachowcowi a zostawili babe od sprzątania kibli. Więc byku uważaj na co się piszesz.Pozdrawiam

Miś

Zacznijmy od tego który normalny facet mający rodzinę by się interesował obcą kobietą ? Żaden no chyba że są pustaki na tym świecie

Zostałaś/eś zgłoszona/y na policję. Kolejnym krokiem będzie wystąpienie z wnioskiem do sądu. Twoje kolejne 'wypociny' na forum publicznym i stronie firmy , bezpodstawne oskarżenia przyniosą dla Ciebie marny skutek. Już raz dostałaś/eś ostrzeżenie... Nie dotarło. To poczujesz od strony prawnej jakie poniesiesz konsekwencje.

JO

Kobieto chyba nie wiesz co piszesz ..od tego jest forum po za tym nie widnieje ani imię ani nazwisko..no chyba że czujesz się winna i wiesz że o tobie mowa

.....

O sobie mówisz?? Hi hi hi

work senior
@Generał

A na czym polega praca elektryka w tej firmie??

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Nikt ważny

Odkąd infalcja w Polsce zaczęła szaleć i koszty życia drametialnie wzrosły z którymi pracownicy sobie nie radzą bo po prostu brakuje juz wekenndow w miesiącu aby dobrze zarobić, to firma na prośby pracowników o podwyżkę slysze jak się nie podoba to się zwolnij

@Nikt ważny

firma tak Ci odpowiada? A u kogo konkretnie z tym byłeś, to cytat tej osoby? Z podwyżkami zawsze były tutaj problemy czy jednak to inflacja w ostatnim czasie robi tu swoje? :/

Na jakie zarobki mozna liczyć w tej firmie na stanowisku montera? Posiadam doświadczenie

Ewelina

Zapraszamy na rozmowę do siedziby firmy. Od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 :) Pozdrawiam

@Ewelina

A jak wygląda sprawa jeśli o soboty chodzi? Bo widziałam kiedyś jakieś wzmianki o weekendach

Tuptuś

Dzień dobry byłbym zainteresowany pracą i chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki bo słyszałem że młodzi nie doświadczeni i nowi pracownicy zarabiają więcej niż wieloletni pracownicy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski?

Były Pracownik

Praca ok .Atmosfera kiepska

H

Atmosfera napięta każdy tylko patrzy czy szef nie idzie i nie będzie (usunięte przez administratora) za nic, bo często tak potrafią....

@H

To nieciekawie. Czy szef jest codziennie w biurze?

Czy w Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ewelina

Witam, wynagrodzenie płatne jest w jednej części na koniec danego miesiąca. Pozdrawiam

Andrzej pl

Norma jest wypłacana na konto a reszta (usunięte przez administratora)..

Bąk

Wynagrodzenie podstawy wypłacone na konto (usunięte przez administratora)

Pkk

Pracowałem nie polecam zero poszanowania do ludzi .

Generał

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie nie polecam pracy na warsztacie. ..między innymi dlatego że przerwa śniadaniowa ustawowo powinna być 15 minut a w tej firmie tyle trwa że nie zdążysz wyciągnąć śniadania. .za to na wyjazdach w Chlastawie bądź w Babimoście przerwy śniadaniowe trwają po 1,5 godziny ..To jest jedna z przyczyn dla której nie polecam pracy na warsztacie. Ale też nie można na chwilę stanąć bo od razu przychodzą zdjęcia z wyzwiskami że się na chwilę stanęło. .Jednym słowem wyzysk człowieka. Na wyjazdach możecie lecieć w kulki bo nikt was nie sprawdzi i godzinami możecie siedzieć we filtrze. Wszyscy o tym wiedzą ale na szczęście nikt nic z tym nie robi na wyjazdach.

obiektywny

Czytam posty wielu pracowników wylewających pomyje na byłych lub teraźniejszych pracodawców. 90 % to negatywy - jeśli nie wierzycie sprawdzcie sami ! Dlaczego pytam? Czy pracodawcy są tacy źli - czy może problem leży w nas samych pracownikach. Chcemy dużo zarabiać - a nie chcemy więcej pracować!. Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian. Chcemy dużo zarabiać a niewiele umiemy - i czasami nie chcemy się uczyć. Warto zastanowić się przede wszystkim nad samym sobą zadając pytanie - czy rzeczywiście robię wszystko co mogę dla tego lub innego pracodawcy. Dzisiaj każdy pracodawca stąpa po bardzo cienkiej linie - nie dość, że biurokracja rozwinięta do granic absurdu, Rodo, PPK , Tarcze antykryzysowe to również olbrzymia niepewność ekonomiczna i zdrowotna - powinniśmy wszyscy pomagać a nie krytykować. Łatwo zrzucić winę na pracodawce, państwo czy partię rządzącą - gorzej ujrzeć swoje błędy i pomyłki i zaproponować jakieś rozwiązania. Być może ta pandemia jest szansą, wskazówką ale i przestrogą dla nas abyśmy się pozbierali i zaczęli szukać winy w nas samych.

@obiektywny

Masz rację i cały czas też to piszę im głównie chodzi o to że nie mają kiedy pić bo dużo pracują a z drugiej strony jak mniej pracują to nie mają za co ha ha śmieszni ludzie. Nic od siebie nie dadzą tylko krytykować potrafią. Teraz takich pracowników co się starają i dają 100% siebie też powinno się doceniać. I tak jest w tej firmie więc nie rozumiem po co te negatywy

Homar
@obiektywny

To napewno pisał synalek szefa. Zalegacie nam z premiami kombinujecie z urlopem żeby tylko nie wypłacić. Moje urlopowe po wypłacie było śmieszne nie po to człowiek charował i zostawiał urlop żeby grosze dostać dlatego od tamtego momentu wszystko wybieram a przynajmniej odpocznę. Już nie wspomnę jak trzeba po kilka lat czekać na podwyżkę a i tak śmieszną podwyżkę 0,50 groszy ha ha. Nie polecam tej firmy krętacze. Dobra rada wybierajcie urlopy bo kasy za to nie zobaczycie i w weekendy nie robcie tylko odpoczywajcie bo i tak premii zaległej nie dostaniecie. Żenada

@obiektywny

Napisałeś, że ludzie chcą dużo zarobić, ale nie chcą dużo pracować. Jak to porównanie przekłada się na pracę w Frawent- czy zakres obowiązków jest współmierny z zarobkami?

Olga

@Nick, napisałeś, że Frawent docenia pracowników, którzy dają 100 % z siebie- w jaki sposób? Chodzi o dodatki do pensji, awanse?

@Homar

Hej @Homar, z Twojego wpisu wnioskuję, że w umowie o pracę dla Frawent jest zawarta informacja o płatnych nadgodzinach w weekendy? Czy jest to tylko "powiedziane", ale nie ma tego udokumentowanego na papierze? To znacząca różnica.

Uuu

Ciekawe jak w tej firmie docenia się tych pracowników którzy dają z siebie 100%? Dostają premię że to ze w weekendy przychodzą? Ci którzy nie dają tyle z siebie też ją dostają jeśli przyjdą we weekendy co nie laczy się z tym ze coś robią w pracy...

KOWALSKI
@obiektywny

Akurat nie jestem z Wolsztyna byłem tam na rozmowach o pracę z tych ogłoszeń z Olx czy innych nic nie jest prawdą co oferują w ogłoszeniach i przez Tel I sami sobie są winny że nie mają kierowców Chcieliście ze wschodu kierowców z Doktoratem tylko że oni tu chcą mieszkać na stałe i zarabiać tyle samo jak każdy i jest tyle firm dziwne że niE ma kierowców BO JEST (usunięte przez administratora) I CWANISTWO CZAS ZA DARMO SIĘ Skończył dla takich Pseudo firm NIKT NIE BĘDZIE W TRASIE 3/1 ZA 7 CZY 8 Tyś CZASY SIĘ ZMIENIJĄ I STAWKI LEKARZ BIEŻE ZA WITĘ 250 ZŁ ZA 15 MIN I SIĘ PŁAĆ JAK NIE DO DOWIDZENIA !

Ewelina

Proszę skończyć już ten temat. Jeśli macie ochotę powymieniać sobie zdania to znajdźcie inne miejsce, ta strona do tego nie służy!

@Ewelina

Zgadzam się, większość wchodzi tu by poczytać jakieś sprawdzone i przydatne informacje bezpośrednio na temat warunków pracy.. Może ktoś na ten temat się tutaj wypowie :P

GERCIU.

Nie Polecam Tej ,,Śmiesznej,,FIRMY...!!Która pobiera Dotację od Państwa na duże KWOTY A ludziom ZALEGAJĄ z Wypłacaniem ZALEGŁYCH-PREMII...!!Zero Poszanowania dla swoich Pracowników,Szef wraz z Synalkami na codzień używają tylko wulgaryzmów i wyzwisk..!!BRAK SZACUNKU ŻENADA..!!Jak chcecie zarobić w miarę sensowne Wynagrodzenie musicie pracować 7-dni w tygodniu,a kończy się Tak że premia będzie uwalona...ZENADA..BRAK SŁÓW!FIRMA SCHODZI NA ,,PSY...,,!!! NIE POLECAM...

@GERCIU.

Długo pracowałeś w firmie lub może dalej pracujesz? Czy wcześniej także zdarzały się opóźnienia w wypłatach premii czy to może chwilowe problemy związane np. z pandemią i trudną sytuacją? Rozumiem, że samo wynagrodzenie jest na czas?

Hoho
@Edyta

Jaką trudną sytuacją? Firma cały czas pracuje na takich samych obrotach, w czasie pandemii pracuje się tutaj tyle samo co przed nią.

GERCIU
@Edyta

Wynagrodzenia na czas......zaległych (OBIECANYCH) premii z przed pandemii do dnia dzisiejszego nie wyplacili a dotacje z unii dostali i to nie małe......oni myślą że ludzie o tym nie wiedzą!? To jak traktują pracowników jest karygodne i mam nadzieję że KTOŚ się w końcu za to weźmie.......

firma
@GERCIU.

Gerciu otwórz sobie firmę to zobaczysz jak to działa .Szefostwo z synami i premie będziesz wypłacał z dotacją też się będziesz dzielił i na pewno ci zostanie na inwestycje ZUS , podatki .Nie wiem jaki jest twój szacunek do pracodawcy i zarobionych w tej firmie pieniędzy.Bo jeśli nie szanujesz pracodawcy to nie szanujesz chleba na jaki w tej firmie FRAWENT zarabiasz .Myślę że sam siebie nie szanujesz bo takich głupot byś nie pisał.

firma
@GERCIU.

Gerciu Otwórz sobie firmę to zobaczysz jak to działa Szefostwo z synami i premię będziesz wypłacał z dotacją też się będziesz dzielił i na pewno ci zostanie na inwestycję ZUS podatki .Nie wiem jaki jest twój szacunek do pracodawcy i zarobionych w tej firmie FRAWENT pieniędzy .Bo jeśli nie szanujesz pracodawcy to nie szanujesz chleba na jaki w tej firmie FRAWENT zarabiasz. Dziękuję za opinię.

Ja!
@firma

Nie bądź śmieszny człowieku i nie rób z siebie debila wiekszego niż jesteś! Nikt głupi nie jest......żenada żenada i raz jeszcze żenada!

Pierdek

No tutaj to racja obecna sprzataczka narobiła dzieci a teraz szuka frajera który będzie ich utrzymywał Zamiast w robocie sprzątać bo wszędzie syf jest to kasę za darmo odbiera i sponsora szuka. Pracuje tam to widzę co jest grane

Ktoś

Widzę że komuś w życiu się nie układa, ale to nie powód żeby marnować je innym, radzę zbędne komentarze zachować dla siebie i nie wypisywać takich bzdur. Taki (usunięte przez administratora) tutaj jest niepotrzebny.

Dolina Szarloty :)

Zapraszamy Panią do pracy na stanowisko sprzątaczka, bo z tego co wiemy od lat Pani nie pracuje, ze względu na Pani sytuację naprawdę się to przyda.Będzie Pani przez szefostwo uznana bardzo dobrym pracownikiem, wypijemy razem kawę i syfu nie będzie.A mimo tego stara sprzątaczka też zostanie, bo szefostwo nie ma zamiaru jej zwolnić i razem będziemy pić kawę i sprzątać syf. Perfekcyjna Pani domu Pozdrawiamy

Posłuchaj ... Za bezpodstawne I fałszywe oskarżenia zostaniesz ukarana prawnie. Ewidentnie...masz problemy ze sobą. Zero kultury,wychowania I inteligencji w kierunku do drugiej osoby ,nawet idzie to zauwazyć w rozmowie.

@Pierdek

Dla niepoinformowanych :) Obecna sprzątaczka nie szuka ani meża,ani sponsora ,ani frajera... Jest na tyle inteligentna ,że sama sobie ze wszystkim radzi. A jeśli chodzi o sprzątanie w pracy to w tej kwesti rozlicza ją pracodawca i opinia 'zazdrośnika' jest małowiarygodna I mało przekonująca.

Miki
@Dolina Szarloty :)

No i tu się myślisz pracuje i to od dawna

Miki
@Dolina Szarloty :)

Mam większe kwalifikacje niż bycie sprzątaczka

Ktoś
@Dolina Szarloty :)

No niestety bycie sprzątaczka to nie mój poziom.

Lolek

Nie pisze się "nawet idzie to zauważyć w rozmowie " tylko nawet można zauważyć to w rozmowie. Radzę cofnąć się do szkoły

@Lolek

A z mojej strony radzę....odrobinę pokory I szacunku . I jeszcze jedna rada... jeżeli jest już mowa o szkole to...polecam cofnąć się na lekcje wychowawczą :) I czytaj dużo książek ????

Lolek

No właśnie tego brakuje w tej firmie SZACUNKU a o pokorze nie wspomnę

@Ktoś

Mhm...niedługo odbędzie się firmowy festyn rodzinny. Przyjdź...zobaczymy jaki poziom reprezentujesz. 'Sprzątaczka' też bedzie :)

Xxx
@Dolina Szarloty :)

Nie każdy ma tak niskie kwalifikacje żeby sprzątać hi hi

@Xxx

Nie każdy jest inteligentny I zaradny :)

Ha

No napewno nie wy ha ha ha z ludzi (usunięte przez administratora) robicie

Lolek

Nie każdego interesuje stypa firmowa

Hugo

No właśnie jak by nie wypisywała do cudzego męża to by nie było tematu brak słów

Hugo

Mógłbym to samo napisać o tobie ha ha

...
@Hugo

Ktoś nadal ma 'wielki ból (usunięte przez administratora) ' i nie może sobie z tym poradzić...

Gugu

Widzę pracownik że lubisz się interesować cudzym życiem ... No cóż jak ma się swoje nudne to tak bywa

SDZ

No właśnie kpina ...Niestety są dowody w formie smsów gdzie pani od sprzątania żali się że szefostwo każe jej w śmieciach grzebać i szukać papierów także to też że oskarżają ją że nie umie sprzątać bo wszędzie jest syf.Na to wszystko są dowody drogi panie .Tak samo i na to że nękała niewłaściwe osoby wiadomościami użalać to się może przyjaciółce jak to jej źle w pracy i w życiu. Bo my sobie na to nie pozwolimy !!!!! Żegnamy

@SDZ

Po drugie...co Ty wiesz o życiu? Jeszcze go nie doświadczyłaś,ale mam na dzieję,że tzw.karma istnieje i do Ciebie wróci!!! Tak jak potraktowałaś mnie (wyzwiska, fałszywa opinia na forum) ....tak kiedyś ,ktoś potraktuje Cię w ten sam sposób.

....

Widzę że fantazja panią poniosła (usunięte przez administratora)

Chłopaczyna

No jak miło wejść i poczytać że jest coś nowego. Ale widzę że niektórym żal ściska cztery litery że żona broni męża oj zazdrość zazdrość

Edyta

Hej, z tego co czytałam w wątku, Frawent poszukiwał ostatnio kierownika produkcji. Niestety obecnie nie znalazłam innych, aktualnych ofert pracy. Dlatego przychodzę dowiedzieć się czegoś na ten temat od Was :) Czy wiecie coś o rekrutacji? Czy można obecnie aplikować na jakieś stanowisko?

@Edyta

Witam, zachęcam do składania aplikacji najlepiej bezpośrednio w biurze firmy, bądź mailowo: biuro@frawent.pl.

Olga

Cześć, Frawent poszukuje Kierownika Produkcji: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kierownik-produkcji-w-przemysle-po-obrobce-skrawaniem,praca.gov.pl06943402373772ae1709cd77dd6e5c34,wolsztyn. Szukam informacji na temat osoby poprzednio piastującej to stanowisko- dostała awans, czy rozstała się z firmą?

Miś
@Olga

Zwolnił się bo źle płacili i (usunięte przez administratora) pracowników

Borsuk

Witam jestem byłym pracownikiem. Szefostwo nie szanuje ludzi. Pracownikom zalegają z premiami a sami rozwalają kasę na lewo i prawo i wielce stękają pracownikom że kasy nie mają śmiechu warte.Jak pracowałem tam to mieli wypłacić mi urlop a tak naprawdę zwlekali z płatnością żeby termin minął i grosza nie zobaczyłem. Nie polecam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).

Piksel
@Borsuk

Zgadzam się zero za zaległe premie i z wypłaceniem urlopu też miałem problem w tamtym roku a stawki śmieszne. Brak szacunku do ludzi robią każdego w(usunięte przez administratora) A tak naprawdę pławią się w kasie

@Borsuk

Hej @Borsuk, na forum jest spora ilość komentarzy na temat zaległości w wypłacaniu premii przez Frawent. Czy próbowaliście to gdzieś zgłaszać? Może ktoś z byłych pracowników?

Czy szefostwo stara się zintegrować ekipę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usługowe Frawent Franciszek Piskorski
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Przemysłowa 7
    64-200 Wolsztyn