Wiktor PHU Sebastian Ziółkowski

Opinie o Wiktor PHU Sebastian Ziółkowski

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Wiktor PHU Sebastian Ziółkowski o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

iwona

nie masz nawet co jechać z tą firma bo są nie wypłacalni i narobisz sobie tylko szkud

mateo

uważaj na te firme . wrocilem z belgi po 3 miesiacach poniewaz gosc jest nie wyplacalny . wyplaci ci pierwsza wyplate a pozniej nic . bedziesz jadl konserwy i zapiepszal na dachu po 12 godzin dziennie. ja swoja sprawe zlozylem do sadu pracy. uwazaj na pthu transeb

pepe

Pilnie potrzebuje informacji o firmie PTHU TRANSEB ponieważ w niedziele miałbym wyjazd do pracy

Zostaw opinię o Wiktor PHU Sebastian Ziółkowski - Bożejowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiktor PHU Sebastian Ziółkowski