Aquainvest Usługi Brukarskie

Opatów

Opinie o Aquainvest Usługi Brukarskie

zły

NEGATYW.Jakość wykonanych prac marna.zlecenia wykonują inne firmy z którymi się nie rozlicza i wracają do inwestora.oczekiwanie na materiał od dnia zapłaty bardzo dlugie.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!

AQUAINVEST
@zły 11.02.2016 20:47

Konkurencja nie śpi i czuje że AQUAINVEST depcze po palcach u nas zawsze są i będą dobre ceny oraz jakość na najwyższym poziomie a wszystkim partaczom i świadczącym usługi nielegalnie dziękujemy za pamięć.

OLEK

FACHOWE USŁUGI I DOBRE CENY

Zostaw opinię o Aquainvest Usługi Brukarskie - Opatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquainvest Usługi Brukarskie