Opinie o Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka w Piekoszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka w Piekoszów

Ale w każdej lokalizacji tak jest? Jak jest w Miedziance? Mają tu nowe ogłoszenie Operator Koparki Kl. I i dlatego pytam. Jakie są godziny pracy, bo pracodawca pisze, że wymagana dyspozycyjność? Moim zdaniem to jest oczywiste i się tego nie pisze, chyba, że chce się wyrywać człowieka z domu poza godzinami pracy. Dało mi to do myślenia i chcę się dowiedzieć od was.

@Mechanik

Aż tak ciężko że kręgosłup siada? Trzeba dźwigać czy od czegoś innego? Robota cały czas czy są jakieś przerwy żeby złapać oddech i np. zjeść?

Ktoś Nowy wpis

Specjalista ds. Kadr i Płac jaką dokładnie dostaje umowę? Patrzyłem w ogłoszenie w informacje i rzuciło mi się, że obok umowy o pracę jest dopisek "inny". No i teraz nie wiem właśnie.

Kierowca Nowy wpis

Niektórzy operatorzy ładowarek to chamy 20 minut do końca zmiany załadował wszystkich a moje auto zostawił choć towar był i sobie pojechał żenada

Ula Nowy wpis

Ile trwa nabór na inżyniera mechanika? Widzę że ogłoszenie dali i bardzo długo jeszcze ma wisieć, ciekawa jestem czy cały proces też trwa tyle miesięcy. Ktoś już się rekrutował, odezwali się w ogóle do kogoś? Byłoby super mieć jakieś info

Automatyk Nowy wpis

Witam, Czy są tu jacyś automatycy, zaraz będe świeżo po studiach i zamierzam składać tu papiery, czy warto ?

Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka prowadziła rekrutację na stanowisko Płatny staż w Dziale Utrzymania Ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Rysiek

Chciałbym aplikować na operatora koparki. Piszecie coś o pracujących soborach. Są To dobrowolne nadgodziny czy przymusowe ? Ile są wtedy wplatane? Dopłacają do wczasów pod grusza albo kolonii dzieci?

A to w jakim systemie godzinowym pracujecie ? I o co chodzi z tą wodą, jest dla pracowników nielimitowany dostęp czy jak to jest ? Macie jakąś stołówkę albo miejsce na odpoczynek ? Ciekawi mnie w sumie też obowiązujący strój roboczy.

Mumia

System 3 zmianowy. Strój dostajesz od firmy. Są pomieszczenia socjalne albo bus specjalnie dostosowany w srodku masz wszystko co potrzebne. Wody nikt Ci nie będzie żalował

Czy ktoś wie czy będą w tym roku jakieś znaczące podwyżki wynagrodzeń?bo zarobki podobno słabe i zastanawiam się czy jest sens zawracać sobie głowę tą firmą

Szukają maszynisty. Piszą o wymaganiach ale brak informacji co oferuje firma. Firma daje umowę o prace? Jest co liczyć na umowę na czas nieokreślony? Zastanawiam się ile mógłbym zarobić na tym stanowisku i przede wszystkim jaki jest system zmianowy dla maszynisty ?

Grzegorz

Witam czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak się pracuje na tej kopalni chce się przyjąć na operatora koparki i ladowarki

@Grzegorz

Niby oferta na operatora koparki wisi, ale sporo pytań się o nią przewinęło, to przez dwa miesiące by nikogo nie znaleźli? Może wy jako pracownicy wiecie o co chodzi i wyjaśnicie?

Jamnik

Jak pójdziesz na kopalnie praca na 3 zmiany od pon do soboty a jak na wagony to czterobrygadówka

@Jamnik

To można wybrać gdzie się chce iść czy jest przydział. Mnie by pasowały trzy zmiany bo na czterobrygadówce zwykle ciężko. Podobno jest możliwość uzyskania nowych uprawnień. Wysyłają na takie szkolenie i je finansują?

@Jamnik

Raczej wybrać nie możesz tylko tam gdzie potrzebują. O szkoleniach nie mam pojęcia czy wysyłają więc nie chce Cie wprowadzać w błąd ale całkiem możliwe że tak.

Mechanik

Nie skladaj papierow uciekaj z tej firmy Pod ścianą na kopalni 6 budpoli nawet nie ma sie kiedy (usunięte przez administratora) I kregoslup z resora miej zeby dyski ci nie wyskoczyly

@Mechanik

Cześć, na stronie mają info, że szukają Operatora Koparki i Ładowarki? Czy ta oferta jest aktualna w ogóle? Trochę mnie kusi, ale z jednej strony po ostatniej opinii tak ciężko mi podjąć decyzję o aplikacji, jeżeli miałoby mnie to psychicznie wykończyć...ale może zarobki są całkiem ok? Ktoś poda ile na tym stanowisku zarabiają pracownicy, bo niestety o zarobkach nic w ogłoszeniu nie wspomnieli, jedynie, że dają UoP, ale to za mało, aby mnie przekonać do pracy u nich. Dajcie znaka co oferują swoim pracownikom z benefitów.

Tom

Daj sobie spokój z tą firmą pracowniki są zastraszani nie długo to będą kazali nawet w przerwę pracować

Wiecie, czy Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Krzysztof

Witam serdecznie mam takie małe pytanko odnośnie zarobków jak one wyglądają u was w firmie widziałem oferty pracy na operatora kop kl1 i ładowarki kl 1 a że mam do was 30 km to chciałem zapytać jak to wygląda z waszej str pozdrawiam

Na kopalni tragedia kierownik mistrzowie haos ze nie ma nazdoru z zagranicy nad tym wyscigiem szczurów... Niedługo jedna ladowarka bedzie ladowac 20 budpolii

Łucja

A zarobki są chociaż adekwatne do takich warunków? Dasz radę napisać więcej szczegółów odnośnie pracy? Słowo tragedia to bardzo mocne określenie. Chłopak chce aplikować, więc zależy mi na poznaniu zdania kogoś, kto aktualnie tam pracuje...

Wanda

Poszukują kogoś na stanowisko Mistrza Działu Logistyki. m.in. W ogłoszeniu piszą o nadzorze i organizacji pracy na zmianie. Czy w takim razie szukają Mistrza do pracy na jednej zmianie? Jeśli tak to w jakich godzinach? Pytam dla męża :)

Operatory ładowarek (usunięte przez administratora)przesypuja samochody specjalnie.... To jest skandal ..

Operator

Trochę kultury i mniej chamstwa to nie będą przesypywać samochodow

Kierowca
@Operator

A pieniądze bierzesz na wakacje 600 za ładne kruszywo ?? Jak ładuje szybko

Trzysjawica

Nowy dyrektor niech zrobi porządek z ta firma i niech skoncza sie uklady na kopalni i na zakładzie dla podwykonawców

Halina
@Trzysjawica

A co to za układy że aż tak na nie narzekasz?

Halina -uklady
@Halina

Ukladu takie ze maszyny stoja a mistrze raporty podpisuja...

@Halina -uklady

No ale to chyba nie może być tak przez dosłownie cały czas? Praca jakoś musi iść do przodu przecież

Jedna maszyna chodzi a raporty na 3 Tak firma zarabia

@Mechanik

a wyjaśnisz ten mechanizm? jak z samych raportów może firma zarabiać jak produktu fizycznie żadnego nie ma? poważnie byłabym tego ciekawa, kasa z powietrza?

@Zofia

Zofia jest to możliwe uwierz mi.... Maszyny maja GPS czy sa sprawdzane czy pracuja ?? Pani zofia pare maszyn chodzi a papiery na wiecej :)

Wagony
@Zofia

Dlaczego nikt nie poniósł konsekwencji wypadku jak wagony uderzyły w ladowarke i zabiło prawie chlopa... Ladowarka uszkodzona... Zero.konsekwencji mistrza co byl na kolejowce... Uderzenie wagonow zaladowanych w ladowarke ... Gdzie urzad górniczy???? To jest skandal ten mistrz co byl na zmianie powiniem byc wyrzuciny spia po nocach tylko lenie.... Prosze zapytac mistrzow na kolei o wypadku z ladowarka.

W Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka trwa rekrutacja na stanowisko Mechanik. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Mechanik

Mechanik za 3 tys swiatek piątek nocki taki mechanik..... Biko se wynajmijcie tam sa głupki.

@Mechanik

Ano, a ile tak rzetelnie byś na rękę brał?

Mechanik zofia
@Zofia

Uwazam ze taki koncern zagraniczny z tradycjami obrotami miliardowymi powinien zaplacic mechanikowi chociaz 3500 na reke

@Mechanik zofia

No przy takich obrotach to by się mogło naturalne wydawać. Czyli to niemożliwe, żeby ktoś czwórkę sobie na spokojnie wyciągał?

@Zofia

No wynagrodzenie jest żałosne, taka inflacja wysoka, duża firma, wielkie obroty a podwyżki raz w roku śmieszne kwoty i to wszystko za ciężką pracę w kopalni, na 3 zmiany.... W Lidlu płacą już więcej

@Nowy

Być może ale warunki pracy i specyfika raczej inna to ciężko cokolwiek tu porównywać. To te podwyżki chociaż jakie wychodzą?

@Zofia

Rekordows sprzedaż kamienia 24 miliony euro zarobku na czysto wiec uważam ze powinno podnieść stawkę pracowników. Pani zofio?? Jakie zarobki sa w biurowcu ?

Wanda

Aktualnie szukają kogoś na stanowisko Sztygara. Firma wymaga języka angielskiego. Ale nie wiem na jakim poziomie... Czy na takim, aby się dogadać wystarczy? Czy musi być znajomość specjalistycznego słownictwa itd.? Poza tym, czy skoro jest to praca polegająca na zarządzaniu pracownikami na wyznaczonej zmianie produkcyjnej, to znaczy, że pracuje się cały czas na jedną zmianę w stałych godzinach? Czy to się jakoś zmienia?

Mechanik zofia
@Wanda

Nie skadaj tam dokumemtow 30 procent pracowników pracuje juz na jazwicy normalna firma panstwowa. Nordklak to (usunięte przez administratora) prac.

Hej powiedzcie mi jak wygląda rekrutacja w tej firmie? Chce aplikować na stanowisko pracownik administracyjny, ale jest to umowa na zastępstwo, przez co się zastanawiam. Jest tu rotacja pracowników? jest szansa ze załapie się na dłużej ?

W

Uciekac z tej firmy !!!

Jerry
@W

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka - Piekoszów

• Jak się pracuje w Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka?

Zobacz opinie na temat firmy Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka