Opinie o Matbud S.C. Hurtownia Materiałów Budowlanych Artur Sowa Alicja Sowa Stanisław Klag w Ząbkowice śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Matbud S.C. Hurtownia Materiałów Budowlanych Artur Sowa Alicja Sowa Stanisław Klag. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Matbud S.C. Hurtownia Materiałów Budowlanych Artur Sowa Alicja Sowa Stanisław Klag na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matbud S.C. Hurtownia Materiałów Budowlanych Artur Sowa Alicja Sowa Stanisław Klag w Ząbkowice śląskie

Czy urlop w Matbud S.C. Hurtownia Materiałów Budowlanych Artur Sowa Alicja Sowa Stanisław Klag jest płatny 100%?

Renata Nowy wpis

Potwierdzam, ceny w tej hurtowni są ok. można też skorzystać z fachowego doradztwa i miłej atmosfery. Jeśli chodzi o starszego Pana to wie wszystko co jest i gdzie, tylko z uwagi na swoją chorobę ma pewne ograniczenia, ale w niczym one nie przeszkadzają. Kiedyś wszyscy będziemy w sędziwym wieku i z ograniczeniami... Jeśli ktoś chce zrobić kompleksowe zakupy budowlane to gorąco polecam wybór tej hurtowni. A wszystkich niezadowolonych zapraszam do sieciówek gdzie człowiek jest niezauważalny i bardzo często ignorowany.

Jakie godziny pracy obowiązują w Matbud S.C. Hurtownia Materiałów Budowlanych Artur Sowa Alicja Sowa Stanisław Klag?

Zuzanna

Serio obsługa tutaj jest tak zła jak ktoś napisał i nie wiedzą totalnie gdzie co leży u nich czy kogoś tak jak wspomniał obrońca hurtowni poniosła fantazja? Robił ktoś ostatnio tam zakupy? Jak ich oceniacie są zorganizowani czy faktycznie wspomniana panująca tu "paranoja" to serio prawda?

Ada Nowy wpis
@Zuzanna

Jestem stałą klientką od lat. Polecam całą załogę. Zawsze doradzą i miło obsłużą. Ostatnio robiłam remont mieszkania i robiłam u nich zakupy i jak zwykle jestem zadowolona. I co to za dziwne pytanie czy są zorganizowani, czy faktycznie panuje "paranoja"? Proszę udać się do nich na zakupy, a nie pytać na forum. Wtedy osobiście się Pani przekona, że są profesjonalni w obsłudze.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Matbud S.C. Hurtownia Materiałów Budowlanych Artur Sowa Alicja Sowa Stanisław Klag spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Bonus

Najdroższa hurtownua w mieście zawilgocony materiał stary , farby przestarzałe obsługa to rany boskie nie mają pojęcia gdzie jest co.a profile trzeba szukamy w śniegu na zewnątrz..pani klas bardzo nie miła i wymagajaca upusty marne. Jest jeszcze jakiś starszy pan który nie wie o co chodzi i wola pracowników a uwaza się za szefa paranoja

Budowlaniec
@Bonus

Nie zgadzam się z tą opinią. Kupuje towar w tej hurtowni od wielu lat i nie prawdą jest, że mają najdroższy i zawilgocony towar i przestarzałe farby! Poniosła nieźle kogoś fantazja! A obsługa na najwyższym poziomie, zawsze dobrze doradzą. A Pani zawsze jest miła i uśmiechnięta, a "starszy Pan" jak go nazwałeś, wie wszystko o co chodzi. To chyba z tobą jest coś nie tak, tyle jadu w sobie mieć! Pracownicy są też bardzo ok. Reasumując wszystko, polecam tą hurtownię :dobry towar i dobre ceny i przede wszystkim miła i fachowa obsługa!

Rysiek

Polecam tą hurtownię, miła obsługa, dobre doradztwo. A dla magazynierów duży plus.

admin

Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Matbud S.C. Hurtownia Materiałów Budowlanych Artur Sowa Alicja Sowa Stanisław Klag. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Matbud S.C. Hurtownia Materiałów Budowlanych Artur Sowa Alicja Sowa Stanisław Klag - Ząbkowice śląskie