Opinie o Makuch Józef Zakład Ślusarski w Annów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Makuch Józef Zakład Ślusarski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Makuch Józef Zakład Ślusarski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makuch Józef Zakład Ślusarski w Annów

Gospodarz Nowy wpis

NIE POLECAM! Cwaniactwo i zero szacunku do klienta! Zamówiłem zaraz po weekendzie majowym przedłużkę do podajnika zbożowego (żmijki), który ten Pan wykonał dla mnie rok wcześniej. Specjalnie zadzwoniłem 1,5 miesiąca przed żniwami i usłyszałem, że nie ma problemu z terminem wykonania. Zgodnie z instrukcją podaną w czasie rozmowy telefonicznej podałem Panu wymiary wewnętrzne i zewnętrzne żmijki. Cenę uzgodniliśmy na 350 zł z dowozem lub 300 zł bez dowozu. Zdecydowałem się na dowóz przez zakład i mieli przyjechać jak tylko zbiorą większą ilość zamówień z mojej okolicy... Kilkukrotnie przypominałem się telefonicznie w odstępach czasu ok. 1-2tyg... W końcu umówiliśmy się na tuż przed żniwami i co? Przywieźli przedłużkę ze złym wymiarem - 10mm większa średnica niż podawałem! Kierowca i pracownik zakładu zdjął miarę z mojej żmijki i po telefonie do szefa ustaliliśmy, że zrobią nową. Wtedy powiedziałem że muszę to mieć w tym samym tygodniu bo wjeżdżam w pole i sam przyjadę odebrać przedłużkę w sobotę. I co? Pojechałem, mierzę - zły wymiar! 5mm za mała średnica! Przychodzi kierowca- mierzy swoją miarką i faktycznie nie zgrywa się z tym co zmierzył u mnie na podwórku! No nic... Czekam godzinę, bo mają mi zrobić już dobrą, zgodnie z miarą... Zrobili. Przymierzam do mojej końcówki- pasuje. No to mówię, że się rozliczamy i kulturalnie proszę, żeby Pan (pfu) Józef Makuch uwzględnił rabat- czekam 1.5 miesiąca, przyjeżdżam sam, czekam godzinę bo zrobili zły wymiar, żmijka jest nieumalowana (no bo jak umalować jak ja to do samochodu pakuję), a jaką odpowiedź otrzymuję? 350 zł (jak z dowozem) pomimo tego że sam przyjechałem (sic!) a jak mi nie pasuje to mogę się wynosić z zakładu! Odwrócił się, pokrzyczał, że w koszty przeze mnie poszedł, że jak śmiem jeszcze dyskutować o cenie! A przecież te przedłużki na pewno wykorzysta i sprzeda bo ma standaryzowane rozmiary!!! Suma sumarum zapłaciłem bo nie miałem już czasu na alternatywy ze względu na start żniw i musiałem sam sobie kupić farbę jeszcze i umalować.... Szkoda słów i nerwów.

Piotrek

Szczerze odradzam kontakty i interesy z tym Panem. Nie wywiązuje się z umowy. Otrzymałem niekompletny towar a ufając Panu zapłaciłem całość umówionej kwoty. Po zapłaceniu pieniędzy za towar współpraca z tym panem definitywnie się kończy. Zamiast brakujących elementów otrzymałem jedynie obietnice.

Zostaw merytoryczną opinię o Makuch Józef Zakład Ślusarski - Annów

Makuch Józef Zakład Ślusarski