Prostal Maciej Polak Ślusarstwo Ogólne

Bystra

Prostal Maciej Polak Ślusarstwo Ogólne

Opinie o Prostal Maciej Polak Ślusarstwo Ogólne

Tadeusz

Tragedia szef,tragedia firma,zero kontaktu zero odzewu ,jakies obiecanki jakies nieodebrane tysiace telefonow,po testach obiecana praca a pozniej znów nie odbieranie telefonow,NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY ,a ten pseudo szef powinien sie zabrac za deptanie kapusty a nie prowadzenie firmy.

były pracownik

wypłaty w ratach,jeśli kogoś interesuje to może być,mnie raczej nie!

Zostaw opinię o Prostal Maciej Polak Ślusarstwo Ogólne - Bystra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prostal Maciej Polak Ślusarstwo Ogólne