PUH Bart Hurtownia Materiałów Budowlanych Zbigniew Bartkowiak

Opinie o PUH Bart Hurtownia Materiałów Budowlanych Zbigniew Bartkowiak

Adam K.

Nie polecam...

Monia

Omijać z daleka. DROGO jak nie wiem. Nic nie ugracie. Uparty szef jak osioł. Zero rozmowy. Wszystko wie lepiej od inwestora. Klient to ktoś gorszy.

Ban

Marna firma. Do kasy pierwszy Ale do usunięcia usterek czy wad - już nie ma czasu... Jak najdalej. Obraża się strasznie jeśli klient zwraca uwagę na błędy.

Zostaw opinię o PUH Bart Hurtownia Materiałów Budowlanych Zbigniew Bartkowiak - Pniewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH Bart Hurtownia Materiałów Budowlanych Zbigniew Bartkowiak