D.K.-Mebel Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Dariusz Kowal

Tomaszów mazowiecki

Opinie o D.K.-Mebel Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Dariusz Kowal

Wkurzony Klient

Pan Darek wykonywał dla mnie zestaw mebli wraz z montażem przez trzy miesiące po czym przestał się pokazywać oczywiście pieniędzy tez nie oddał !!! To co charakteryzuje tego stolarza Dariusza .Kowala to: - notoryczne kłamstwa - niedbałe wykonanie - brak podstawowych umiejętności np lakierowanie - punktualny był tylko wtedy kiedy przyjeżdżał po kolejne zaliczki Zdecydowanie odradzam to zwykły oszust

Lukas

Beznadziejny pracodawca. Niejasne systemy rozliczeń, obarczone odpowiedzialnością za błędy wynikające z braku odpowiedniej organizacji. Zattudnianiebna czarno

Zostaw opinię o D.K.-Mebel Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Dariusz Kowal - Tomaszów mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.K.-Mebel Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Dariusz Kowal