Kuchta Ryszard Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Chodzież

Opinie o Kuchta Ryszard Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Ali

[usunięte przez moderatora] pracy !!!!!!!!!!!!!!!! Pracują tam ludzie po podstawówkach i gimnazjum . Najlepsze słowa ludzi z biura to " jak sie nie podoba to wyjazd" . wypłaty marne pracując tam jakiś czas podziwiam ludzi którzy tam pracują od lat i nigdy nie przekraczając bariery 1600zł (przez caly swój staż pracy) . przy 8h bez soboty grubo poniżej najniższej . Przyjmując sie licz na 3 letnia umowe zlecenie potem dopiero mozna myslec o normalnej umowie.

gość
@Ali 26.03.2013, 19:00

opisz jakie sa ceny szkiletów bo sam tam papiery składałem i jakoś ta umowa zlecenie mnie odstrasza jak zobaczyłem ,, hospicjum" na placu to sie przeraziłem brakowało im tylko wideł i gumofilców i do boju :P

Zostaw opinię o Kuchta Ryszard Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuchta Ryszard Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe