Raf-Bud Rafał Mondre

Ustka

Opinie o Raf-Bud Rafał Mondre

toja

Raf-bud jak i FASADA-COLOR to jeden i ten sam wlasciciel. Nie polecam, ludzie juz po 6 msc czekaja na pieniadze.Nie placi, oszukuje, zwykly [usunięte przez moderatora] na ktorego inni musza pracowac. Idziesz do niego pracowac,masz jeszcze kase na plusie, na koniec zostajesz z samymi dlugami. NIE POLECAM.

jacek

zna ktos ta firme? prosze o szczeguły czy nie oszusci

toja

Ten pan obecnie prowadzi nowa firme"FASADA COLOR".....NIE POLECAM,,,,,ZATRUDNIA LUDZI I NIE PLACI....dziala na terenie BELGII.....JEST NIE OSIAGALNY jezeli trzeba zaplacic....zwykly [usunięte przez moderatora] .

Zostaw opinię o Raf-Bud Rafał Mondre - Ustka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raf-Bud Rafał Mondre