Opinie o Tebes Zakład Produkcyjny w Węglewo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tebes Zakład Produkcyjny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tebes Zakład Produkcyjny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tebes Zakład Produkcyjny w Węglewo

Magda Nowy wpis

Chętnie na produkcje biorą studentów ?

Jacek

Firmę ,,TEBES" z Miastka proszę omijać szerokim łukiem. Elementy drewniane po dwóch miesiącach ulegają rozklejaniu i rozwarstwianiu, a elementy metalowe w przęsłach zaczynają rdzewieć. Po zgłoszeniu wady do firmy, właściciel wysyła pracownika z puszką farby i pędzlem do pomalowania elementów które rdzewieją ( szkoda gadać) itd. itp.

@Jacek

mój znajomy kupował z tej firmy płoty kilka lat temu i nic sie nie dzieje jest zadowolony

Tomasz Nowy wpis
@Jacek

W 100% zgadzam sie z Panem. Moj szef zamowil brame w tej firmie wraz ze slupami drewnianymi. W zyciu nie przypuszczalismy ze slupy jak i istotne elementy konstrukcyjne beda wykonane z klejonych paskow drewna, ktore wygladaja tragicznie. Jezeli nawet dokonuje sie klejenia drewna nalezy to robic umiejetnie i starannie. W tym przypadku widac widac ktos robi cos na ilosc i oszczednosc pod kazdym wzgledem. Niestety to nasze pierwsze i ostnie zamowienie z tej firmy. Gorszego dziadostwa w zyciu nie wiadzialem. Pozdrawiam

Marek Nowy wpis
@Tomasz

Ja pracowałem w tej firmie kilka lat jako stolarz i teraz jestem na swoim . Z tego co piszesz wniskuje iz nie bardzo znasz sie na produkcji z drewna co można zauważyć po wpisie klejone z pasków drewna. Otóż grube elementy klej się z warstw bo jesli chodzi o suche drewno nie da sie wysuszyć do pewnej wilgotności np. 12% grubych przekrojów w suszarni bez pęknięć i odkształceń elementów dlatego klei je sie z warstw przez co element jest odporny na odkształcenia. Co do tego zę widać te warstwy to nie jest żadna wadą zobacz sobie jak są klejone elementy konstrukcyjne dachów na basenach czy innych budowlach i jest tam widać każdą warstwę i nie jest to ,zadną wadą a robią to juz najlepsi specjaliści od klejenia drewna. Blaty do mebli z litego drewna tez maja widoczne elementy jesli nie sa zamalowane farba kryjącą. Często jak jescze pracowałem jeżdziłem z firmy na różne montaże i wiem jak klienci zobaczyli jakąś mała rysę na płocie ale w szczególności jak przyszedł jakiś inny fachowiec i zaczął wtrącać swoje mądrości jak to powinno byc wykonane zaczeli wydzwaniać do szefa iz towar jest złej jakości. Tylko że ci wszyscy fachowcy doradcy nie podjeli się wykonać ogrodzenia bo po prostu by sobie z bardziej trudnymi elementami nie poradzili ale do krytyki to byli pierwsi. Kiedyś klient pokazał mi pęknięcie na płocie które było niewielkie i powstało po złozeniu elementu a obok miał wiate robiona przez kogoś innego gdzie pęknięci były ogromne na słupach ale to mogło być. Ja przez kilka lat pracy dużo wykonałem róznych zleceń i moge powiedzieć iz zdecydowana większość klientów była bardzo zadowolona ale wszystkich zadowolić się nie da a piszą ci którzy mają zastrzeżenia .

Błażej Nowy wpis

Ale przecież to jest forum pracownicze. Klienci powinni kierować uwagi do firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Tebes Zakład Produkcyjny - Węglewo

Tebes Zakład Produkcyjny