Resbram S.C. Mariusz Krzysztof Perełka

Tyczyn

Opinie o Resbram S.C. Mariusz Krzysztof Perełka

niewazne

ogrodzenie i brama wykonana tak jak chciałem, plus malowanie proszkowe w cenie, spokojnie moge polecić...

agi

firma porażka się powinna nazywać, moja balustrada okazała się dla nich zbyt skomplikowana,nie potrafią 2 łuków i bramki zrobić, to chyba samo za siebie świadczy.przyjechał facet do pomiaru i od razu zaczął mi wmawiać ze łuki nie takie, że bramki się nie da PORAŻKA!!!

piotrek

robią takie dziadostwo że się w głowie nie mieści ! ale z 2 strony robią wszystko pół darmo to czego można wymagać

rafał t

balustrada super nigdzie nie zajdziecie za takie pieniądze polecam

rafał t

balustrada super nigdzie nie zajdziecie za takie pieniądze polecam

Andrzej

zamówiłem u nich bramę z furtką plus ogrodzenie z płaskownika, robota zrobiona terminowo i ładnie, tak jak sie dogadaliśmy to tak było więc moge ich polecić

bolo1
@Andrzej 04.12.2015, 18:45

Jakie dostałeś wózki ??? i akcesoria

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Resbram S.C. Mariusz Krzysztof Perełka. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Resbram S.C. Mariusz Krzysztof Perełka - Tyczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Resbram S.C. Mariusz Krzysztof Perełka