Opinie o Tech.Com.Sat. Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata i Ireneusz Rogala w Kozienice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tech.Com.Sat. Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata i Ireneusz Rogala. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tech.Com.Sat. Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata i Ireneusz Rogala o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech.Com.Sat. Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata i Ireneusz Rogala w Kozienice

Hamilton Nowy wpis

Ponad dwadzieścia lat działalności to najlepsza wizytówka firmy, która nie jest zbyt duża ale za to dobrze działająca.

P Nowy wpis

Opowiadasz swoi to wystarczy wyklętym.

opinia o firmie Nowy wpis

niestety byłem obsługiwany przez tego niby pracownika i niestety osoba ta nie zna się na tej pracy , polecam zmienić pracownika, albo niech się nauczy tej pracy.

Mirosław Nowy wpis
@opinia o firmie

Co konkretnie wydało Ci się nieprofesjonalne w podejściu obsługi? Powiesz coś więcej o tej sytuacji?

Radzę tam nie pracować.Właścicielka tylko czeka by za coś ,,obciąć" wypłatę,jest bardzo arogancka w stosunku do pracowników.O szacunku do prawa pracowniczego nie wspomnę,ponieważ tam kodeks pracy nie obowiązuje.Za nadgodziny nikt nie płaci ani dni wolnych nie oddaje.W ogóle z wzięciem dni wolnych zawsze jest wieczny problem.Taka przestroga dla chętnych do pracy w tej ,,firmie", bo wpakujecie się na niezłą minę.

opinia klienta

BYŁEM OBSŁUGIWANY W TYM PUNKCIE KILKA RAZY PRZEZ TĄ OSOBĘ I NIESTETY TA OSOBA NIE NADAJE SIĘ DO TEJ PRACY, NIE ZNA PROCEDUR, CHYBA NAWET NIE POTRAFI SIĘ NAWET NAUCZYĆ LUB EW. SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z CENTRALĄ W TEJ SPRAWIE BY MÓC KLIENTOWI POMÓC.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tech.Com.Sat. Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata i Ireneusz Rogala? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Tech.Com.Sat. Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata i Ireneusz Rogala - Kozienice

Tech.Com.Sat. Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata i Ireneusz Rogala