INOX-METAL PPUH - Dariusz Dybowski

Nagawczyna

Opinie o INOX-METAL PPUH - Dariusz Dybowski

hm

Daje na prawo i lewo a na podwyżki dla ludzi nie ma. Utrzymuje wieeelu ludzi z tC i dlatego jeszcze tam jest. Podkupił wielu ludzi z RFSa i co z tego wilczek nie płakał a teraz nie ma dla nich na wypłatę. Ta firma istnieje przez przypadek i zachłanność ludzi z Pza ;) Niby konkurencja RFsa a jedynie z czym by tam mogli konkurować to w myciu posadzek. Swoją drogą ciekawe jak długo jeszcze pociągnie.

powik

Po prostu huje i tyle,cwaniaki, układy,itd.cwaniczek z długą grzywką,miał układy z odpowiednimi osobami,wypierdolili z segera, ale miał układy,i tak wszystkich wyhujal i jest pan,udaje niewiniatko, a kasę daje na prawo i lewo,i tak wszyscy wiedzą.Good Yer jest jego,wszyscy to wiedzą,innox jest jeden i ludzie z Good Yeraonp z nim.Wszyscy to wiedzą,takie życie,Znałem go jak był normalny gość,terazpa panisko.nie pogadasz,

Zostaw opinię o INOX-METAL PPUH - Dariusz Dybowski - Nagawczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INOX-METAL PPUH - Dariusz Dybowski