Bias Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stacja Paliw

Wyszków

Opinie o Bias Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stacja Paliw

Anka

Porażka!Kompletny bałagan w papierach.Na stacji nikt nie ma szkolenia na LPG a jak chcesz się zwolnić wypłaty nie dostaniesz.

Skandal! Nie ma urlopu,nie wolno chorować bo grozi zwolnieniem. Wypłaty nie dostaniesz w całości ponieważ część idzie na braki towaru.

Zostaw opinię o Bias Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stacja Paliw - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bias Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stacja Paliw