Pod Kościołem S.C. Punkt Apteczny Bartłomiej Balicki Tomasz Ślusarczyk

Czernichów

Opinie o Pod Kościołem S.C. Punkt Apteczny Bartłomiej Balicki Tomasz Ślusarczyk

Czy firma Pod Kościołem S.C. Punkt Apteczny Bartłomiej Balicki Tomasz Ślusarczyk zasługuje na miano dobrego pracodawce? Jak oceniacie warunki pracy? Piszcie w komentarzach na forum?

alek
@admin 17.10.2015 19:19

Taka firma od kilku lat nie istnieje

Zostaw opinię o Pod Kościołem S.C. Punkt Apteczny Bartłomiej Balicki Tomasz Ślusarczyk - Czernichów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pod Kościołem S.C. Punkt Apteczny Bartłomiej Balicki Tomasz Ślusarczyk