Kmk Krzysztof Lewandowski

Olsztynek

Opinie o Kmk Krzysztof Lewandowski

jaka to jest firma skoro jest jeden człowiek i drugi od przypadku do przypadku i gdzie są ci mili ludzie? żenada!!!!

facet nieuczciwy, wykonał źle pomiar, potem skrzynie a na domiar wszystkiego nie wywiązał się z umowy i wziął zaliczkę z której się nie rozliczył. Nikomu nie polecam tej firmy!!!!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Kmk Krzysztof Lewandowski - Olsztynek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kmk Krzysztof Lewandowski