Towarzystwo Ubezpieczeń InterRisk S.A. Filia

Piła

Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń InterRisk S.A. Filia

TRAGEDIA

Nie Polecam Ubezpieczenia L4 Gdyż Jest To Dozwolony Na Skale Światowa Wielki Wałek Na Funkcjonariuszach I Im Nic Nie Zrobisz - Byłem U Prawnika - Dlaczego Ponieważ Nie Podpisujesz Żadnej Umowy ( Daje Do Myślenia ? )Tylko Płacisz I Jak Coś Się Wydarzy To Ci Nie Zapłacą I Co Chwilę Wymyślają Bzdet Ne Argumenty A Ty I Tak Nic Nie Zrobisz A Pieniędzy Nie Otrzymasz A Oni Każdą Sprawę Sadową Wygrają Gdyż Nic Nie Podpisywałeś !. Dlaczego - Bo Zrobili Z Ciebie Frajera I Tylko Tym Złodziejom Płać 9.90 Zł I Nic Nie Otrzymasz - I Na Takich Inteligentnych Funkcjonariuszach Żerują !

Chcesz pomóc innym podjąć decyzję czy podjąć pracę w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń InterRisk S.A. Filia? Dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń InterRisk S.A. Filia - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń InterRisk S.A. Filia