Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia w Jordanów Śląski Pocztowa 5

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia w Jordanów Śląski Pocztowa 5

admin

Jeżeli byłeś pracownikiem firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia to opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz jest na wagę złota.

Niezadowolona3
@admin

Najgorsza placowka poczty w Polsce. W kobierzycach to dno. Lamia przepisy o ochronie danych osobowych,nie dostarczaja przesylek,listow.wiecznie awiza czy ktos jest czylistowA nam chamsteo jak sie przyjdzie wonty a szczegoonie Olcia co obsluguje panienka ....znana na okolice a duzo ma do powiedzenia.masakra .najwieksza chamowa. Zamknac to gniazdo zmij.

Niezadowolona3
@Niezadowolona3

Najgorsza placowka poczty w Polsce. W kobierzycach to dno. łamia przepisy o ochronie danych osobowych,nie dostarczaja przesylek,listow.wiecznie awiza czy ktos jest czy nie ma.AAtam chamstwo jak sie przyjdzie wonty a szczegolnie Olcia co obsluguje panienka ....znana na okolice a duzo ma do powiedzenia.masakra .najwieksza chamowa. Zamknac to gniazdo zmij.

Bond727
@Niezadowolona3

Czytam i chyma mam wizawi. To samo mysle. Chamstwo. Po tydzien nie dochodzi poczta pojdzie sie to laska. Kierowniczka pozal sie Boze nic nie robi z tymi pracownicami. Kierownictwo wyzej:apelujemy zmiencie cala zaloge oprocz listonoszy bo oni sa spoko a te w okienku... Najlepsza Olusia. Dajcie spokoj. Lepiej jechac na Bielany lub na wroclaw albo do sobotki. Tam mile sympatyczne zawsze usmiechniete. A tu buczary i szkoda gadac.

uczestnik gminy

na tej poczcie przesylki sa przetrzymywanie nawet po tygodniu nie docieraja na czas nie wiem czy wymiana zalogi pomoze ale na chwile obecna przesylki nie docieraj na czas .

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia - Jordanów Śląski

• Jak się pracuje w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia?

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia