Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia w Jordanów Śląski

Ja Nowy wpis
Klient

Te telefony na Poczcie są do ozdoby bo nie mam odpowiednio przeszkolonych ludzi do odierania ich ja dzisiaj 65 razy próbowałam się do dzwonić i nici nie polecam tej istytucjii.

Patryk Nowy wpis

Czy firma działa tylko w jednym mieście?

ja Nowy wpis
Klient

większego dziadostwa nie ma . giną paczki,zero kontaktu telefonicznego , kierowniczka brak slow po prostu (usunięte przez administratora)

Wiktor Nowy wpis

Jakie są godziny pracy na poczcie polskiej?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wandzia.
Klient

Czekam na list polecony od 10 sierpnia 2020.z ważnymi dokumentami.Po telefonie i pytaniach do Pań z Poczty usłyszałam że sama mam sobie przyjechać po pocztę o ile jeszcze jest i nie zaginęła.Po kolejnym kontakcie gdzie nie ukrywam dodzwonić się tam graniczy z cudem rzekomy list został oddany listiniszowi miałam odebrać w Jordanowie ,byłam pytałem Pani z Poczty nie ma pojęcia o moim liście.To nie pierwszy raz taka sytuacja tłumacza się że listonosz na urlopie A zastępca rozwozi paczki i przekazy.A listy polecane nie ważne.Dramat.

Monika

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby starać się o posadę w tej firmie ?

Jurek

Tragedia. Listy przychodza z miesiecznym opoznieniem albo wcale. Problem trwa od kilku lat. Ostatnio dostalem zaproszenie na walne zgromadzenie 3 dni po zebraniu. Podatek od nieruchomosci - decyzja wogole nie dotarla. W miescie twierdza ze wysylali dwukrotnie. Itd itp Jerzy Jagoda

Karolina

Bardzo żałuję, że nikt z pracowników nie pisze tu na wątku. Czy firma potrzebuje kogoś do obsługi klientów?

Miamia

obsługa bardzo miła, bez zarzutów. Z usług poczty w Kobierzycach korzystam 1 raz w roku. Czasem bywam kupic książeczki dla dzieci i nigdy sie na nich nie narzucałam. paczki odbieram przez kurierów, faktury elektroniczne. Polecam każdemu i problem z głowy. Niestety poki poczta nie zacznie płacić, to tak bedzie sie działo. Mamy przeciez ogromny wybór firm kurierskich. Nawet dokumenty zamiast listem poleconym mozna nadać paczka przez chociażby DHL i wyjdzie cenowo podobnie. Ale ludzie zawsze narzekają i narzekać beda.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ewelina

Najgorsza placowka poczty.dzisiaj sie utwierdzialam w przekonaniu. Nikt nie ma o nich dobrego zdania.

Killet567

Masakra!!!

Jeżeli byłeś pracownikiem firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia to opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz jest na wagę złota.

Niezadowolona3
@admin

Najgorsza placowka poczty w Polsce. W kobierzycach to dno. Lamia przepisy o ochronie danych osobowych,nie dostarczaja przesylek,listow.wiecznie awiza czy ktos jest czylistowA nam chamsteo jak sie przyjdzie wonty a szczegoonie Olcia co obsluguje panienka ....znana na okolice a duzo ma do powiedzenia.masakra .najwieksza chamowa. Zamknac to gniazdo zmij.

Niezadowolona3
@Niezadowolona3

Najgorsza placowka poczty w Polsce. W kobierzycach to dno. łamia przepisy o ochronie danych osobowych,nie dostarczaja przesylek,listow.wiecznie awiza czy ktos jest czy nie ma.AAtam chamstwo jak sie przyjdzie wonty a szczegolnie Olcia co obsluguje panienka ....znana na okolice a duzo ma do powiedzenia.masakra .najwieksza chamowa. Zamknac to gniazdo zmij.

Bond727
@Niezadowolona3

Czytam i chyma mam wizawi. To samo mysle. Chamstwo. Po tydzien nie dochodzi poczta pojdzie sie to laska. Kierowniczka pozal sie Boze nic nie robi z tymi pracownicami. Kierownictwo wyzej:apelujemy zmiencie cala zaloge oprocz listonoszy bo oni sa spoko a te w okienku... Najlepsza Olusia. Dajcie spokoj. Lepiej jechac na Bielany lub na wroclaw albo do sobotki. Tam mile sympatyczne zawsze usmiechniete. A tu buczary i szkoda gadac.

uczestnik gminy

na tej poczcie przesylki sa przetrzymywanie nawet po tygodniu nie docieraja na czas nie wiem czy wymiana zalogi pomoze ale na chwile obecna przesylki nie docieraj na czas .

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia - Jordanów Śląski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kobierzyce Filia
2/5 Na podstawie 1 ocen.