Opinie o Stangl Gemuese GmbH Niemcy w Simbach am Inn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stangl Gemuese GmbH Niemcy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stangl Gemuese GmbH Niemcy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stangl Gemuese GmbH Niemcy w Simbach am Inn

Piotr Nowy wpis

Jeżeli ktoś jedzie pracować a myśli o wakacjach w hotelu 5 gwiazdkowym nad morzem to wybaczcie to nie porozumienie ,Za darmo też nikt nie da pieniędzy .warunki jak wszędzie idzie wytrzymać,ale za to jest Wi-Fi.

polka Nowy wpis

Pojechałam tam w trakcie wakacji do pracy. Planowałam zostać 2-3 miesiące ale udało mi się wytrzymać niestety tylko niespełna dwa tygodnie. Warunki mieszkalne to tragedia. Jak zobaczyłam miejsce w którym przyjdzie mi przez ten okres mieszkać załamałam się. Myślałam, że to tylko jakiś żart, że nas zaraz przewiozą w inne miejsce a tu zatrzymaliśmy się tylko na chwilę. W kontenerze (tak, mieszkaliśmy w kontenerach) znajdowały się trzy łóżka piętrowe, mała lodówka i kawałek stołu. "Prysznice" znajdowały się na zewnątrz w innym budynku. Brud, smród i ubustwo. Generalnie praca bardzo, bardzo ciężka, na akord. Płaca nie najgorsza jak się pracowało po 12 godzin dziennie. Jeszcze z samego rana, przed rozpoczęciem pracy czekało na pracowników nie małe wyzwanie. Aby dojść z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy niestety trzeba było iść pieszo przez las pod ogromną górę co zajmowało około 30 minut. Uważam się za osobę pracowitą i nie był to mój pierwszy wyjazd, ale to co zobaczyłam i przeżyłam na miejscu przerosło mnie. Nie polecam nikomu. Żadne pieniądze nie są warte aby mieszkać, żyć i pracować w takich warunkach.

Agata Nowy wpis
@polka

Hej, a próbowałaś zgłosić to wszystko do koordynatora? Albo do centrali? Przecież to nieludzkie, zmuszać do pracy w takich warunkach.

Ewa Nowy wpis
@polka

Czyli zakwaterowanie było inne niż wcześniej umówione? I nie było żadnego transportu do miejsca pracy? Te warunki nie brzmią dobrze... Piszesz też, że płaca była w porządku, mogłabyś powiedzieć jak dokładnie te stawki wyglądały?

Polak

Praca sezonowa ,można dobrze zarobić. Wszędzie trzeba pracować, chyba że ma się bogatych rodziców to wtedy nie trzeba. Narzekanie na pracę i warunki mieszkaniowe są bezpodstawne. Założę się że wielu nie ma kibla w domu a narzeka na warunki mieszkaniowe. Śmieszne jest też narzekanie na liczbę godzin czy dni pracy - pytanie czy ktoś pojechał zarabiać pieniądze czy na wakacje. Firma wypłacalna, dobre warunki pracy i mieszkaniowe, nie ma co narzekać

Stefan
@Polak

Cześć! A mógłbyś napisać jakiego stopnia zaawansowania języka oczekuje pracodawca oraz jak wygląda praca pod względem godzin? Faktycznie tak jak napisał ktoś niżej pracuje się po kilkanaście godzin dziennie?

Mario

A jak się jest na HO to zwracają za prąd?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stangl Gemuese GmbH Niemcy, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Pako

A pracował ktoś z was na wózkach w tej firmie

Waldi

W sumie to firma ma dobre opinie. Trudno wyciągnąć wnioski po krótkich wpisach.

Dgju

Byłam, nie polecam. (usunięte przez administratora)

Dave

Co tu dużo mówić. Jeden wielki (usunięte przez administratora). Zarobić można lepiej niż w Polsce, ale nie jest to warte zmarnowanego zdrowia fizycznego i psychicznego . Ogólnie (usunięte przez administratora) smród i ubustwo. Nie polecam

Unguided1989

Byłem na wakacje kilka lat temu. Są dwa hotele, pokoje 4x4m w pokoju trzy łóżka 3-osobowe czyli 9 osób na pokój, w pokoju zlew i kuchenka plus sól i krzesła ogólnie miejsca bardzo mało warunki krótko mówiąc tragiczne. Ktoś wcześniej napisał że zarobił 4220e w dwa miesiące, jest to prawda, ale praca jest po 12-13h 7 dni w tygodniu nie ma żadnego dnia wolnego także miesięcznie ponad 300h stawka jest niska, godzin za to bardzo dużo, na słoikach praca na akord także jak słabo wkładasz ogórki to nie zarobisz. Na dole praca na magazynie słoiki idą z pieca dlatego jest bardzo gorąco około 40c, dlatego nazywają to miejsce "piekiełko". Nie powiem, przez wakacje zarobiłem sporo, ale jest to obóz pracy straszny, jak komuś nie przeszkadza ciężka praca i okropne warunki na hotelu to może jechać w akcie desperacji:)

luliguz

tymba bo tam trzeba (usunięte przez administratora) a nie myśleć że sie samo zarobi. Osobiście byłem tam 3 razy po 2 miesiące i jestem mega zadowolony. Warunki jak wszędzie niestety, ale za to kasa cud miód malina. W ciągu dwóch miesięcy 4220 euro co jest mega dobrym jak dla mnie zarobkiem.

wuet
@luliguz

można jakiś kontakt do ciebie?

tymba

bylem nie polecam, zarobilem na bilet powrotny

Zostaw merytoryczną opinię o Stangl Gemuese GmbH Niemcy - Simbach am Inn

• Jak się pracuje w Stangl Gemuese GmbH Niemcy?

Zobacz opinie na temat firmy Stangl Gemuese GmbH Niemcy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stangl Gemuese GmbH Niemcy?

Stangl Gemuese GmbH Niemcy
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.

Stangl Gemuese GmbH Niemcy