Opinie o Tele-Thomas Tomasz Ryczałek w Natolin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tele-Thomas Tomasz Ryczałek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tele-Thomas Tomasz Ryczałek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Thomas Tomasz Ryczałek w Natolin

Byly pracownik

Uwaga na tego czlowieka oszust to malo powiedziane niewyplacalny numer 1 jak chce czlowieka przyjac do pracy to obiecuje gruszki na wiezbie UWAGA OSZUST

Jesli upomnisz sie o kase to sa dwie odpowiedzi czekam na przelew ,albo jestem w Niemczech.Zawsze ucieka jak jest dzien wyplacania pieniędzy.Ludzi do Niemiec zatrudnil za dwa miesiace w ub roku pracy tam dal po 2500,a o reszte trzeba walczyć,a jak sie zwalniasz to rudzielec nie wyplaca i ma gdzies.Bluzni i wyzywa tych co śmią sie upomniec o ciezko zarobione pieniadze.Od kwietnia ma tylko w Niemczech prowadzic roboty(firma na Słowacji zarejstrowana bo taniej ) i obiecuje cuda,a w efekcie rzuca marne grosze bo nigdy nie ma.Ze wszystkimi,ktorzy dawali mu prace jest pokłócony.WYSTRZEGAJCIE SIE JAK OGNIA PRACY U TEGO TYPA.

Byly pracownik

Wystrzegajcie sie oszusta i kretacza.Nigdy nie ma na wyplaty.Cham bez skrupułów na swieta ludzi zostawil bez pieniedzy.Kazdy kto tam pracuje jest oszukiwany,a chcac zatrudnic nowe osoby obiecuje gruszki na wierzbie.

Do tego ma sprawy w Niemczech w prokuraturze z byłym kierownikiem..

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tele-Thomas Tomasz Ryczałek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Byly pracownik

Do tej pory nie wyplacil pensji, tylko same zaliczki.

Byly pracownik

Kretacz i oszust wyplaca zaliczkowo 500 zl co tydzien a reszta wyplaty na koniec roku,a ci co maja rzekome pensje na 10 kazdego miesiaca(nie biora zaliczek)dostaja kase na raty i tak co miesiac albo na raty albo 10 w tygodniu wiec po 10 w piatek (czesto tez na raty)albo w innym terminie nigdy na czas

max
@Byly pracownik

dobrze wiedziec bo własnie dostałem propozycje pracy

hASAN69
@max

NA JAKIM STANOWISKU DOSTAŁES OFERTE PRACY? BO JA TEZ SIE STARAM O PRACE TAM WIEC DOBRZE WIEDZIEC TO I OWO

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Thomas Tomasz Ryczałek - Natolin

• Jak się pracuje w Tele-Thomas Tomasz Ryczałek?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Thomas Tomasz Ryczałek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Thomas Tomasz Ryczałek?

Tele-Thomas Tomasz Ryczałek