AUTO STOP Bary i Hotele Polskie Sp. z o.o.

Morawica

Opinie o AUTO STOP Bary i Hotele Polskie Sp. z o.o.

KLIENT

pozdrawiam personel kuchni w MORAWICY ZA WSPANIAŁE POTRAWY SZACUNEK DLA PAN Z BUFETU STAŁY KLIENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@KLIENT 10.09.2016 16:46

zgadzam sie w 100 %

stara gwardia2

haha zgadzam się w 100% wyzysk mobing żenująco niskie pensje i brak kompetentnego kierownictwa,o tych ,,cudownych daniach polskiej kuchni'' niewspominając.

stara gwardia

Ty się chyba szaleju najadłeś, rekomendując w ten sposób tego pracodawcę.

Zostaw opinię o AUTO STOP Bary i Hotele Polskie Sp. z o.o. - Morawica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO STOP Bary i Hotele Polskie Sp. z o.o.