Holmer Sp. z o.o. Budowa Maszyn

Malczyce

Opinie o Holmer Sp. z o.o. Budowa Maszyn

dermat

Firmą zarządza osoba niekompetentna, która ma kompleksy i wymagania wobec ludzi ja otaczających. Pojęcie o biznesie ma w stopniu podstawowym i mogłaby prowadzić co najwyżej rower i to najlepiej czterokołowy.

mechanik

co ty kurde piszesz. Chyba nigdy w tej firmie nie byłeś. Tam panuje kobieta która ma kompleksy na swoim punkcie i walczy o swoje przetrwanie bo nie ma nic do zaoferowania swoją osobą. Prezes firmy nie zna nawet produktów które sprzedaje a pracownicy proszą się o sprzęt do pracy lub porzyczają od klientów.

judasz
@mechanik 10.12.2011 15:32

tandeta i standard godny komunizmu, w 21 wieku zamiast się rozwijać ta firma cofa się w zastraszającym tempie, osoba zarządzająca pozbawiona jakikolwiek kompetencji brak doświadczenia i podstaw. Nie polecam absolutnie

Zostaw opinię o Holmer Sp. z o.o. Budowa Maszyn - Malczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holmer Sp. z o.o. Budowa Maszyn