POM - Jankowski Roman Jankowski

Wilczkowice Dolne

Opinie o POM - Jankowski Roman Jankowski

Prezes

Firma jak to firma z dyrektorem w tle, odniosę sie do remontu silnika. Mówią pięknie i po fachowemu a robią jak im sie uda i Ci pracownicy w większości z ponad 30-letnim stażem i doświadczeniem zawodowym sięgającym korzeniami państwowego POM którzy mieli złożyć mi silnik. Jak sie okazało po rozebraniu silnika po 60 godzinach panewki były wytarte tak jak by wał po obróbce nie był dobrze wymyty tłoki za mocno spasowane co skutkowało sie ich przycieraniem. Oczywiście cisza nikt sie nie odezwał i odpowiedzialności nie poniósł. Zrobili drugi raz remont nowe panewki wał i te elementy wytarte wymienili i silniczek cyka jak pszczółka. Czyli wniosek jeden że jak chcą zrobić dobrze to potrafią a jak nie to robią jak sie uda pochodzi dwa trzy lata to starczy. Jak regenerowali mi pompę wtryskową to nawet jej nie umyli z wierzchu niby zregenerowali chodzi no ale... A najlepsze są słowa które usłyszałem wyciek oleju że silnik ma już swój wiek i że części są nierówne i mogą wystąpić wycieki. Drugi raz bym nie ryzykował

Rolnik

Silnika od mf 255 nie potrafią złożyć, po 120 godzinach pęknięty wał i wżarte panewki. Szkoda na nich czasu i pieniędzy

Zostaw opinię o POM - Jankowski Roman Jankowski - Wilczkowice Dolne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POM - Jankowski Roman Jankowski