Gajóweczka Zbigniew Górski

Regut

Opinie o Gajóweczka Zbigniew Górski

Mateusz

Polecam. Miałem swoje wesele na tej sali w czerwcu. Jedzenie pyszne, bardzo miła obsługa i piękny teren. Właściciele sympatyczni i pomocni. Zawsze służący pomocą.

Gość

Polecam. Jest pyszne jedzenie, miła obsług i ładny teren.

klos

Stanowczo odradzam. Nierzetelna obsługa części hotelowej. Nie można liczyć na rezerwację pokojów, w ostatniej chwili okazuje się, że brak rezerwowanych miejsc a goście zostają pozostawieni sami sobie nawet bez słowa przeprosin i telefonu. Prostactwo. chamstwo i brak kultury.

Zostaw opinię o Gajóweczka Zbigniew Górski - Regut

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gajóweczka Zbigniew Górski